Roberto Carlos ve Marcelo, Fenerbahçeli olacak mı? Heyecan yaratan resmi açıklama - Son Dakika

Roberto Carlos ve Marcelo, Fenerbahçeli olacak mı? Heyecan yaratan resmi açıklama

29.12.2021 17:59

Fenerbahçe'nin, eski futbolcusu Roberto Carlos ve Marcelo'yu getireceği söylentileri iyice kuvvetlendi. Carlos'un menajeri Fatih Sönmez, "Doğru zaman ve şartlar oluşursa neden olmasın" açıklaması yaptı.

Vitor Pereira ile yollarını ayıran Fenerbahçe'de gözler yeni gelecek hocaya çevrildi. Listede Löw, İsmail Kartal ve Slaven Bilic gibi isimler var. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Roberto Carlos'un adı son günlerde Fenerbahçe ile anılmaya başlandı.

Roberto Carlos ve Marcelo, F.Bahçeli olacak mı? Heyecanlandıran resmi açıklama

"ŞARTLAR VE DOĞRU ZAMAN OLUŞURSA NEDEN OLMASIN"

Real Madrid'in futbol altyapısında görev yapan Roberto Carlos'un Türkiye temsilcisi Fatih Sönmez, TRHaber'den Recep Kıyatsıl'a konuştu. Fenerbahçe'den Roberto Carlos'a ulaşmış bir teklifin olmadığını ifaden eden Fatih Sönmez, "Şu an için bize ulaşmış bir teklif yok. İhtimaller üzerine konuşmak doğru olmaz. Ama şartlar ve doğru zaman oluşursa neden olmasın. Sonuçta Fenerbahçe, Roberto Carlos, Fenerbahçe'nin eski evi" dedi.

Roberto Carlos ve Marcelo, F.Bahçeli olacak mı? Heyecanlandıran resmi açıklama

"TÜRKİYE'DE FENERBAHÇE DIŞINDA HİÇBİR TAKIMDA ÇALIŞMAZ"

Roberto Carlos'un Türkiye'de takım çalışmayı düşünmediğini belirten Fatih Sönmez, şu ifadeleri kullandı: Carlos, Türkiye'de Fenerbahçe dışında hiçbir takımda çalışmayı düşünmüyor. Kendisinin kariyer planı olarak üst düzey bir takımda hoca olarak çalışma hayali var ancak şu an kendisi Real Madrid'de mutlu. Futbol elçisi olarak görev yapıyor.

Roberto Carlos ve Marcelo, F.Bahçeli olacak mı? Heyecanlandıran resmi açıklama

MARCELO SÜRPRİZ DEĞİL

Real Madrid'le yol ayrımında olan Marcelo, futbolu bırakmayı düşünüyor. İspanyol basınında yıldız sol bek için Fenerbahçe'nin de adı geçiyor. Sarı-Lacivertliler'in Marcelo'ya imza attırma ihtimali geçmiş yıllara nazaran çok daha kuvvetli.

YORUMLAR (1)
  • suna genç: bir ara Akhisar'ı çalıştıran adam nasıl fenerden başkasını çalıştırmaz oluyormuş? ?? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Futbol: UEFA Avrupa Ligi play-off Futbol: UEFA Avrupa Ligi play-off SPOR Berke Özer: Kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum SPOR Berke Özer: Kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları yarın oynanacak UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları yarın oynanacak

Son Dakika Spor Roberto Carlos ve Marcelo, Fenerbahçeli olacak mı? Heyecan yaratan resmi açıklama - Son Dakika


Advertisement