Bodrum Belediye Meydanı'nda Yılbaşı Konserleri Başladı - Son Dakika

Bodrum Belediye Meydanı'nda Yılbaşı Konserleri Başladı

26.12.2022 11:02

Bodrum Belediyesi, 2023'ü yerel sanatçıların ağırlıkta olduğu halk konserleri ve yılbaşı konseri ile karşılıyor.

Bodrum Belediyesi, 2023'ü yerel sanatçıların ağırlıkta olduğu halk konserleri ve yılbaşı konseri ile karşılıyor.

2023 yılını görkemli bir yılbaşı programı ile karşılamaya hazırlanan Bodrum Belediyesi'nin bir hafta sürecek yılbaşı partisinin detayları belli oldu. Bodrum Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilecek konserlerde yerel sanatçıların yanı sıra DJ performansları da yer alacak.

Yılbaşı gecesi Ersin Show'un ardından ünlü sanatçı Teoman, en sevilen parçalarını Bodrum Belediye Meydanı'ndan seslendirecek.

Belediye Başkanı Ahmet Aras, tüm vatandaşları düzenlenecek etkinliklere davet ederken, "2022 yılında yaşadığımız olumsuzlukların yerini 2023'te umut, barış, dostluk, kardeşlik ve halkımızın refah içinde yaşayabileceği güzelliklerin almasını diliyorum. Bodrum'da yaşayan tüm vatandaşlarımızı ve misafirlerimizi gerçekleştireceğimiz konserlere bekliyoruz" dedi.

25 Aralık 2022 Pazar akşamı Bodrum Belediye Meydanı'nda başlayan programın ilk gününde Bodrum Kent Orkestrası sahne aldı. Banu Tarancı'nın sunuculuğunda gerçekleşen gece DJ Özlem Öztürk'ün performansıyla başladı.

MİLLİ SPORCULAR BELGELERİNİ ALDI

Program öncesinde Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Kemal Özsarsılmaz ve Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci'nin katılımlarıyla milli sporcu olmaya hak kazanan Bodrum Dans Kulübü'nün 30 sporcusuna belgeleri takdim edildi.

Milli sporcular son olarak 6-11 Eylül 2022 tarihlerinde Makedonya'nın Üsküp şehrinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası'ndan, modern dans ve caz dansı branşlarında 11 kupa ile döndüler.

Belge takdimi öncesi konuşan Özsarsılmaz, "Bodrum'un çağdaş, aydınlık yüzleri gençleri, Bodrum'a ve ülkemize yaşattığınız gururdan dolayı sizleri tebrik ediyor gözlerinizden öpüyorum. Sizler sportif anlamda yurt dışında kazandığınız başarılarla göğsümüz kabartıyorsunuz. Elbette bu başarılar tek başına olmuyor, bu anlamda Fatih Özvezneci Hocamız öncülüğünde milli takım antrenörlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum.Bodrum'un ve ülkemizin geleceği siz başarılı gençlerin ellerindedir. Bizler, sizlerin önüne açmak, sizlere destek olmak için hep yanınızda olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Bodrum Şehir Tiyatrosu, Dünya Tiyatrolar Günü'nde perdelerini açtı Bodrum Şehir Tiyatrosu, Dünya Tiyatrolar Günü'nde perdelerini açtı Bodrum'da Türk-Yunan Dayanışma Köprüsü Kurulacak Bodrum'da Türk-Yunan Dayanışma Köprüsü Kurulacak Bodrum'da feribot seferlerine fırtına engeli Bodrum'da feribot seferlerine fırtına engeli

Son Dakika Yerel Bodrum Belediye Meydanı'nda Yılbaşı Konserleri Başladı - Son Dakika


Advertisement