Gündoğmuş'tan Muratpaşa'ya Sevgi Köprüsü - Son Dakika

Gündoğmuş'tan Muratpaşa'ya Sevgi Köprüsü

25.04.2022 13:49
Gündoğmuş'tan Muratpaşa'ya Sevgi Köprüsü

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal’ı Gündoğmuş’ta kır çiçekleriyle karşılayan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Antalya merkezde yaşadı. Bazıları ilk defa Antalya’yı ve Akdeniz’i gören çocuklar, Teneffüs Park’ta akranlarıyla birlikte eğlendi, Antalya Akvaryum’u gezdi, deniz kenarında piknik yaptı.

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit UysalGündoğmuş'ta kır çiçekleriyle karşılayan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Antalya merkezde yaşadı. Bazıları ilk defa Antalya'yı ve Akdeniz'i gören çocuklar, Teneffüs Park'ta akranlarıyla birlikte eğlendi, Antalya Akvaryum'u gezdi, deniz kenarında piknik yaptı.

Muratpaşa Belediyesi, Antalya'da geçen yıl yaşanan ve on binlerce hektar alanı küle çeviren orman yangının yaralarını sarmak için geçen hafta sonu Gündoğmuş'ta 7 bin 500 zeytin fidesi dağıttı. Başkan Uysal'ın da katıldığı etkinlikte duygu dolu anlar yaşanırken, Senir ve Ümütlü mahallelerinde çocuklar Başkan Uysal'ı kır çiçekleri ve papatyalarla karşıladı. Gündoğmuş'ta yere bağdaş kurup çocuklarla sohbet eden Başkan Uysal, onları hafta sonu Antalya'da ağırladı.

Yaklaşık 40 çocuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sabahı Gündoğmuş'tan Muratpaşa Belediyesi'nin gönderdiği otobüse bindi. Çocukların bazıları ilk defa Antalya'yı ve Akdeniz'i görecek olmanın heyecanıyla yola çıkarken, Antalya'da ilk durakları Muratpaşa Belediyesi'nin Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı içinde bulunan kafesi oldu. Burada öğle yemeklerini yiyen çocuklar daha sonra Muratpaşa Belediyesi'nin bayram kutlamalarının adresi olan Teneffüs Park'a geçti. Antalya'nın ilk ve tek açık hava çocuk oyun dünyasında akranlarıyla birlikte şarkılar söyleyip oyunlar oynayan Gündoğmuşlu çocukların bir sonraki durağı ise Antalya Akvaryum oldu. Buradaki gezinin ardından çocuklar, Konyaaltı sahilinde küçük atıştırmalıklarla piknik yapıp yine otobüs yolculuğuyla evlerine döndü.

YORUMLAR
500
Yaya köprüleri yıkılan İnebolu'da inşaat halindeki köprü kullanılıyor Yaya köprüleri yıkılan İnebolu'da inşaat halindeki köprü kullanılıyor Bangladeş'te Çin Yapımı Padma Köprüsü Trafiğe Açıldı Bangladeş'te Çin Yapımı Padma Köprüsü Trafiğe Açıldı Vietnam'da 'Çince Köprüsü' Yarışması Düzenlendi Vietnam'da 'Çince Köprüsü' Yarışması Düzenlendi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Gündoğmuş'tan Muratpaşa'ya Sevgi Köprüsü - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement