İstanbul Havalimanı'nda sergilenen Togg yerli ve yabancı yolcuların beğenisini topladı - Son Dakika

İstanbul Havalimanı'nda sergilenen Togg yerli ve yabancı yolcuların beğenisini topladı

06.12.2022 16:21

İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başlayan Togg'un SUV modeli yerli ve yabancı yolcuların ilgisini çekti. İstanbul'a gezmeye gelen Tunuslu Muhammed Mahjoub, "Araba çok güzel, çok şaşırdım. Arabanın dış dizaynını çok beğendim, çok çekici. Dışarıdan içeriye girdiğimde arabanın yanına geldim. Çok ünlü bir arabaya benziyor" ifadelerini kullandı.

İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başlayan Togg'un SUV modeli, yerli ve yabancı yolcuların büyük beğenisini topladı. Birçok yerli ve yabancı yolcu Togg'un SUV modeli ile fotoğraf çektiren vatandaşlar Togg'un en çok fiyatını merak etti.

"ARABA ÇOK GÜZEL"

Pasaport kontrol noktasından geçen yolcular Togg'u görünce bir süre inceledi. Bazı vatandaşların ise cep telefonlarıyla TOGG'un fotoğraflarını çektikleri görüldü. İstanbul'a gezmeye gelen Tunuslu Muhammed Mahjoub, "Araba çok güzel, çok şaşırdım. Arabanın dış dizaynını çok beğendim çok çekici. Dışarıdan içeriye girdiğimde arabanın yanına geldim. Çok ünlü bir arabaya benziyor" dedi.

İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başlayan Togg yoğun ilgi gördü

"DAHA ÖNCE BÖYLE BİR MODEL GÖRMEDİM"

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili olan Togg'un SUV modelini hayranlıkla inceleyen Abir Mahjoub, "Çok özel bir araç çok beğendim. Kapılar inanılmaz güzel, Daha önce böyle bir model görmedim. Mükkemmel" şeklinde konuştu.

İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başlayan TOGG yoğun ilgi gördü

"TASARIM OLARAK ÇOK ŞIK"

Daha önce TESLA kullandığını söyleyen gurbetçi Muharrem Uğurlu, "Ben elektrikli arabayı 4 -5 senedir kullanıyorum. Hem de her çeşidini kullanıyorum. X modelini kullandım. S modelini kullandım. Şu anda da Y modeli var. Hepsini kullandım oğlum ile beraber. Hastasıyız elektrikli arabanın. Tesla'da gözümüzü açtık. Devamlı onu kullandık. Şu anda Türkiye' de iki tane aldık. Togg'u da bekliyoruz tabi. Arabayı gördük, şöyle baktığın zaman çok güzel çok şık. Tabii oturmak lazım kullanmak lazım. Tasarım olarak çok şık. Çok beğendik tabii. Almayı da düşünürüz" dedi. Türkiye'nin yerli ve milli otomobili olan Togg'un SUV Modeli bir ay boyunca İstanbul Havalimanı'nda sergilenecek.

İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başlayan TOGG yoğun ilgi gördü
Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Firari hükümlü, annesini karşılamak için geldiği havalimanında yakalandı Firari hükümlü, annesini karşılamak için geldiği havalimanında yakalandı 9 ayrı suçtan aranıyordu, kaçmadan son bir kez annesini görmek isteyince yakayı ele verdi 9 ayrı suçtan aranıyordu, kaçmadan son bir kez annesini görmek isteyince yakayı ele verdi

Son Dakika Yerel İstanbul Havalimanı'nda sergilenen Togg yerli ve yabancı yolcuların beğenisini topladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement