Postacının burnuna gelen kötü koku şüpheli olayı ortaya çıkardı - Son Dakika
3.Sayfa

Postacının burnuna gelen kötü koku şüpheli olayı ortaya çıkardı

Ümraniye'de yaşlı anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu. Olay, anne ve oğlundan haber alınamaması üzerine polis ve itfaiyenin kapıyı kırarak içeri girmesi ile ortaya çıktı. Postacının kapıyı açamaması ve evden gelen kokulardan şüphelenmesi üzerine muhtara haber verildi. İtfaiye ekipleri kapıyı kırarak içeri girdiğinde, yaşlı kadın ve oğlunun cesedini buldu. Polisin olayla ilgili çalışmaları sürüyor.

23.05.2024 07:26

İstanbul Ümraniye'deki bir evde postacının kapının açılmaması ve evden gelen kötü kokular üzerine durumu muhtara bildirmesiyle ekipler daireye girdi. Yapılan kontrollerde yerde hareketsiz yatan 2 kişinin de hayatını kaybettiği belirlendi.

POSTACININ ŞÜPHESİYLE EKİPLERE HABER VERİLDİ

Olay, saat 16.00 sıralarında Atatürk Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, binanın ikinci katına posta bırakmak üzere gelen postacı kapının açılmaması ve evden gelen kokulardan şüphelenerek muhtara haber verdi. Evde yaşayan yaşlı kadın ve oğlunun yaşadığı daireden yanıt alamayan mahalle muhtarı ise durumu polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Kötü koku olayı ortaya çıkardı! Anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu

ANNE VE OĞLUNUN CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, polis ekiplerinin nezaretinde kapıyı kırarak içeriye girdi. Ekipler, evde iki kişiyi hareketsiz şekilde yerde yatarken buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde bu kişilerin hayatını kaybettiği belirlendi. Kimliği henüz tespit edilemeyen ancak anne ve oğlu olduğu öğrenilen kişilerin cenazesi, polisin yaptığı incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kötü koku olayı ortaya çıkardı! Anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu

"EVDEN KÖTÜ KOKULAR GELİYORDU"

Çevrede iş yeri bulunan Vedat Eserli, "Yan binaya bir postacı geldi. Kapıyı çaldı, kapı açılmayınca muhtara haber verildi. Bir de evden kokular geliyordu. Muhtar da itfaiye ve polis ekiplerini çağırıyor. İtfaiye ekipleri kapıyı kırıp içeri girdiğinde yerde anne ve oğlunun cesedini bulunuyor. Daha sonra ekipler geliyor, incelemelerde bulunuyor. Cesetler cenaze aracına alınıp götürüldü. Müşterimizdi, 85-90 yaşlarında yaşlı bir kadındı, adam da 50-55 yaşlarındaydı' dedi. Polisin olayla ilgili çalışmaları sürüyor.

Kötü koku olayı ortaya çıkardı! Anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu
Postacının burnuna gelen kötü koku şüpheli olayı ortaya çıkardı
Kaynak: DHA

Son Dakika 3.Sayfa Postacının burnuna gelen kötü koku şüpheli olayı ortaya çıkardı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement