Cezaevi müdürünün cinayet hükümlüsüyle yasak aşkı ortaya çıktı! Mesajlar ifşa edilince istifasını verdi - Son Dakika

Cezaevi müdürünün cinayet hükümlüsüyle yasak aşkı ortaya çıktı! Mesajlar ifşa edilince istifasını verdi

17.03.2023 14:17

Güney Amerika ülkesi Arjantin'de evli ve bir çocuk annesi cezaevi müdürü Andrea Ferreyra'nın, mahkum Javier Duarte ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. 15 yıl hapis cezası alan cinayet hükümlüsü mahkuma ilk görüşte aşık olduğunu dile getiren Ferreyra, mahkumla mesajlaşmaları ortaya çıkınca görevinden istifa etti.

Arjantin'in Chaco kentindeki Barranqueras hapishanesinde çalışan bir çocuk annesi cezaevi müdürü Andrea Ferreyra'nın, hüküm giymiş bir katil olan 35 yaşındaki Javier Duarte ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yerel basında yer alan haberlere göre müdür, mahkuma ilk görüşte aşık oldu ve ikili Facebook üzerinden mesajlaşmaya başladı. Facebook üzerinden görüşmeye başlayan müdür ve mahkum daha sonra telefon numarası alışverişi yaparak daha da yakınlaşmaya başladı.

Hapishane müdürü ile cinayet hükümlüsünün yasak aşkı! Mesajlar ortaya çıkınca istifa etti

MESAJLAR İFŞA OLUNCA İSTİFA ETTİ

Mesajlarının ifşa edilmesinden sonra ilişkileri ortaya çıkan ikiliden Ferreya görevinden istifa etti. Arjantin'deki tepkilere rağmen ikili bir an önce evlenme planları yapmaya başladı.

Hapishane müdürü ile cinayet hükümlüsünün yasak aşkı! Mesajlar ortaya çıkınca istifa etti

"HİÇBİR ŞEYDEN KORKMUYORUM"

Hapishanedeki görevinden ayrıldıktan sonra yeni bir iş arayışı içine girdiğini ifade eden Ferreya, "Hiçbir şeyden korkmuyorum. Javier'in nasıl biri olduğunu biliyorum ve işlediğin suçun ötesinde ona inanıyorum. Onun değiştiğini düşünüyorum. Şimdi yeni bir iş arıyorum ve hayatımı yeniden inşa etmek için çok heyecanlıyım" dedi.

YORUMLAR (7)
  • Duygu Zelis Kaan Abdullah: Seni oldursunde gör Cevap Yaz 16 2 Yayından Kaldır
  • Burçak Duysak: Vallah beybiler, ne konusu, ne olay yeri ne de yaşayan kişileri tanımıyor olmamız ve bizi hiç ilgilendirmemesi ve hatta hiç bir faydası olmaması sebebiyle bakarsak bu haber değil dedikodudur, yorum yapanları da günahına ortakneder. Ayıktırayım. Dini fasafisolar yaparken 5 kere düşünmek lazım. Cevap Yaz 157 11 Yayından Kaldır
  • Ertekin Özel: eee olabilir aşk bu kimseye kızacak halimiz yok tabikide. Cevap Yaz 53 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Arjantin'de 6,5 büyüklüğünde deprem oldu Arjantin'de 6,5 büyüklüğünde deprem oldu Arjantin'de 6,5 büyüklüğünde deprem oldu Arjantin'de 6,5 büyüklüğünde deprem oldu Arjantin Devlet Başkanı Fernandez'den büyükelçisini sınır dışı eden Ekvador'a tepki Arjantin Devlet Başkanı Fernandez'den büyükelçisini sınır dışı eden Ekvador'a tepki

Son Dakika Dünya Cezaevi müdürünün cinayet hükümlüsüyle yasak aşkı ortaya çıktı! Mesajlar ifşa edilince istifasını verdi - Son Dakika


Advertisement