İstanbul'un 39 ilçesinin bütçeleri onaylandı! En yüksek payı Esenyurt Belediyesi aldı - Son Dakika

İstanbul'un 39 ilçesinin bütçeleri onaylandı! En yüksek payı Esenyurt Belediyesi aldı

24.11.2022 23:57

İBB kasım ayı meclis toplantısında İstanbul'un 39 ilçesinin 2023 bütçeleri onaylandı. Mega kentte en yüksek bütçeyi 3 milyar 370 milyon TL'yle Esenyurt Belediyesi alırken, en düşük bütçeyi ise 107 milyon TL ile Adalar Belediyesi aldı.

İBB Meclisi kasım ayı toplantısının dördüncü oturumu, Meclis 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul başkanlığında Saraçhane'deki belediye binasında yapıldı.

39 İLÇENİN BÜTÇESİ BELLİ OLDU

Meclis toplantısında, ilçe belediyesinin 2023 yılı bütçeleri görüşüldü. Yapılan oylamalarda 39 ilçe belediyesinin 2023 mali bütçeleri oy birliğiyle kabul edilerek Meclis'ten geçti.

EN YÜKSEK ESENYURT, EN DÜŞÜK ADALAR

İBB Meclisi'ndeki görüşmeler sonrası en yüksek bütçeyi 3 milyar 370 milyon TL ile Esenyurt Belediyesi aldı. En düşük bütçe ise 107 milyon TL ile Adalar Belediyesi'nin oldu.

İstanbul'un ilçelerinin 2023 bütçeleri şöyle:

YORUMLAR
500
İmamoğlu'ndan, Tarikat Liderinin 6 Yaşındaki Kızını 'Evlendirdiği' İddialarına Tepki: 'Bu Kaçıncı Olay Bu Kaçıncı Görmezden Geliş! Yeter' İmamoğlu'ndan, Tarikat Liderinin 6 Yaşındaki Kızını 'Evlendirdiği' İddialarına Tepki: 'Bu Kaçıncı Olay Bu Kaçıncı Görmezden Geliş! Yeter' Ekrem İmamoğlu, İstanbul'daki Başkonsoloslarla Kahvaltıda Buluştu: '2023 Seçimleri Türkiye İçin Bir Dönüm Noktası Olacak' Ekrem İmamoğlu, İstanbul'daki Başkonsoloslarla Kahvaltıda Buluştu: '2023 Seçimleri Türkiye İçin Bir Dönüm Noktası Olacak' İmamoğlu, Altınşehir Yaşam Merkezi'ni Hizmete Açtı: 'İnsanlara Faydalı İşler Yaptığınızda Bütçenize Bereket Gelir' İmamoğlu, Altınşehir Yaşam Merkezi'ni Hizmete Açtı: 'İnsanlara Faydalı İşler Yaptığınızda Bütçenize Bereket Gelir'

Son Dakika Ekonomi İstanbul'un 39 ilçesinin bütçeleri onaylandı! En yüksek payı Esenyurt Belediyesi aldı - Son Dakika


Advertisement