Ünlülerin Dünya Kadınlar Günü Mesajları - Son Dakika

Ünlülerin Dünya Kadınlar Günü Mesajları

08.03.2015 12:35

1
İşte ünlü isimlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili paylaşımları...

2
ATA DEMİRER/ Başta annem olmak üzere hepimizin kadınlar gününü kutlarım. Başımızın üstüne.

3
AZRA AKIN/ Kadınlar Günümüz kutlu olsun! Elimdeki çiçek tüm kadınlara. Gülümsemeniz ve ışıltınız hiç kaybolmasın.

4
ŞÜKRAN OVALI/ Dünya Kadınlar Günü'nüz kutlu olsun.

5
BURCU GÜNEŞ/ Çiçeğim ben, ben değerliyim, ben güzelliğim, çünkü sevgiyim, şevkatim, çalışırım, uğraşırım, didinirim... Benimle benim dilimden hoş muhabbetle konuşursan anlarım, çünkü beni gerçek sevene ve sevdiğime köleyim.. Anayım, icabında babayım.. Eşim.. İçimdeki enerjisi bitmeyen çocuğum.. Çıkmaza düşer, yılgınlık hissedersem bazen savaşırım, duygulanırsam bazen ağlarım.. Ama asla pes etmem..Çünkü çok güçlüyüm..! Özgürlük ise Allah'ın ruhundan bana da verdigi bir hak ve armağan.. #kadınlargünü #kadın Ve bu 8 Mart da birşeyleri kökten değiştirmeye yetmese de, biz yine Allah'a teslim olalım, güvenelim, inanalım, her günümüz kutlu mutlu umutlu güçlü olsun..

6
KEREM KOBAL/ Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

7
MİTHATCAN ÖZER/ Her gün kadınlar günü.

8
NİLÜFER AÇIKALIN/ Kadınlar günü kutlu olsun beyler.

9
SELİN DEMİRATAR/ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nüz kutlu olsun.

10
ÖZGE UZUN/ Şiir gibi bakan kadınları, şiirden anlayan adamlar sevmeli. Sevmeli ki ziyan olmasın o satırlar

11
SUNAY AKIN/ Kaç 8 Mart daha geçecek, Cumhuriyet Anıtı'nın kadın haklarını simgeleyen cephesine bir tek karanfil bırakılmadığı?

12
EBRU GÜNDEŞ

13
BUSE TERİM/ Kısaca...

14
DOĞA RUTKAY/ KADINLARIMIZ Toprak öyle bitip tükenmez,/dağlar öyle uzakta, sanki gidenler hiçbir zaman hiçbir menzile erişemeyecekti. Kağnılar yürüyordu yekpare meşaleden tekerlekleriyle Ve onlar ayın altında dönen ilk tekerlekti. Ayın altında öküzler başka ve çok küçük bir dünyadan gelmişler gibi ufacık kısacıktılar ve pırıltılar vardı hasta kırık boynuzlarında ve ayakları altından akan toprak, toprak, ve topraktı. Gece aydınlık ve sıcak ve kağnılarda tahta yataklarında oyu mavi humbaralar çırılçıplaktı...

15
KIVANÇ KASABALI/ Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Sevgiler saygılar bizden size

16
ÇAĞLA ŞİKEL/ Buyrun bu makyajsız hiçbir şeysiz gerçek ben. Çalışan, hayatın akışına uyumlu her şeyin fazlasıyla farkında bir kadın. Fotoğrafı görüp 'Oh be makyajsız çirkinmiş zaten' deyip rahatlayanlar? Lütfen takibi bıraksın. Ya da lütfen insanları güzellikleriyle yargılamayın. Güzellik fani değil mi Allah aşkına? Göreceli değil mi? Bir sivilcelik ömrü yok mu adeta? Zamanla elimizden kayıp giden bir şey için iddiaya gerek var mı tartışmaya? Bence yok. Biz kadınız güçlüyüz özgürüz daha ötesi yok, çirkinimiz de yok. Tüm kadınlara naçizane bir tavsiye kendinizi çooook sevin değer verin ve hep gülümseyin. Unutmayın o güzellikle değil ama o gülümsemeyle ölüp gitme ihtimalimiz var. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

17
AÇELYA AKKOYUN/ El ele sevgiyle, sevgi vermeyen sevgi alamaz, huzur vermeyen huzur bulamaz, eşitliğe inanmayan adalet bulamaz. Sevgiler

18
ECE ERKEN/ Kadının ezilmediği, öldürülmediği, dövülmediği, taciz edilmediği, tecavüze uğramadığı, değerinin bilindiği bir dünya dileğiyle.

19
ECE USLU/ Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

20
ELİZ SAKUÇOĞLU/ Devam edin, güçsüz olduğumuzu söyleyin. Yapamıyacağımıza inanın bizde size her defasında başarılarımıza başarı katarak cevap verelim. Korkmadan sokakta yürüyebildiğimiz, cinsiyetimizden dolayı kendimizi kanıtlamak zorunda olmadığımız, saygı gördüğümüz daha iyi bir dünya olsun isterdim. Her zorluğun üstesinden gelen, kendine inanan, savaşan, sen yapamazsınların üzerine giden tüm kadınların Kadınlar Günü kutlu olsun! Değerinizin farkında olun , siz özel varlıklarsınız.

21
ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ/ Sevgili erkekler lütfen artık kadınlarımızı sevmeyi öğrenin. Onları bir gün hatırlamak değil, hiç unutmamamız dileğiyle.

22
GANİ MÜJDE/ Bir kadını diz çöktürecek tek şey erkekler değil mağazadaki alt raflar olmalıdır. Eğlenceli bir dünya için kadınlarımızın günü kutlu olsun.

23
GÜLBEN ERGEN/ Biz dünyanın en kıymetli ülkesiyiz... Bizim değerlerimiz,bizim insanımız,bizim mücadelemiz,bizim cumhuriyetimiz,bizim yüreğimiz başkadır... Kadınımızın Yarası Yakışmaz bize!! Şiddet,yokluk, taciz, tecavüz ,eğitimsizlik,erken evlilik, susmak,boşanmak, boşanamamak, içine atmak,idare etmek, giyimi, teni,başarısı,özgürlüğü... Hepsini taşırız biz..

24
HANDE DOĞANDEMİR/ Kadınların psikolojik ve fiziksel şiddetten uzak, ötekileştirilmediği, istismar edilmediği, saygı duyulduğu ve korkmadıkları günleri olsun.

25
MUSTAFA CECELİ/ Kadına değer vermeyen, ikinci sınıf gören, hırpalayan, kaba kuvvete yönelen korkaktır. Şiddete hayır diye her yere yazsak ne çare. Öküz öküzdür.

26
SUZAN KARDEŞ/ Bu gün bizim.

27
YAŞAR/ 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

28
ÖZGE ULUSOY/ Kim ne derse desin...Sen yapamazsın beceremezsin otur oturduğun yerde elinin hamuruyla erkek işine karışma sen sus anlamazsınlara tıka kulağını!!!Gururla taşı kimliğini çalış başar gururlan gururlandır...Bir de bari sen kıskanma...Kadının kadına yaptığını kimse yapmadı lafını söyletme artık!!!8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!!!

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlülerin Dünya Kadınlar Günü Mesajları - Son Dakika


Advertisement