SON DAKİKA GREV HABERLERİ

Son Dakika Grev Haberleri

 • 13 Kasım 2018 17:59 İran'da Öğretmenler Greve Gitti İran'ın çeşitli kentlerinde yüzlerce öğretmen maaşlarının iyileştirilmesi talebiyle grev yaptı.
 • 13 Kasım 2018 15:07 İZBAN'da Taraflar Anlaşamadı! Grev Kararı İstasyona Asıldı İZBAN'da Taraflar Anlaşamadı! Grev Kararı İstasyona Asıldı İzmir'de, kent içi ulaşımda önemli bir yeri olan İZBAN'da, işveren ile sendika arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin tıkanmasının ardından grev kararı alındı.
 • 13 Kasım 2018 15:05 İzmir İzban İşçisi Greve Hazırlanıyor İzmir İzban İşçisi Greve Hazırlanıyor İzban işçisi greve hazırlanıyorİZMİR'in şehir içi trafiğinde önemli bir yeri olan İZBAN'da, işveren ile sendika arasında süren toplu iş sözleşmesinin (TİS) tıkanmasının ardından grev ilanı asıldı.
 • 13 Kasım 2018 12:50 Fransa'da Öğretmenler Grevde Grev yapan öğretmenlerin ayrıca Fransa çapında yürüyüşler de düzenledikleri öğrenildi
 • 13 Kasım 2018 01:20 Fransa'da Öğretmenlerden Eğitim Reformu Karşıtı Gösteriler Grev ve gösterilerde ana sınıfı, ilkokul, kolej ve lise öğretmenlerinin yer aldığı, en fazla katılımı lise öğretmenlerinin sağladığı bildirildi
 • 12 Kasım 2018 21:29 Başkan Kocaoğlu: Büyükşehir, İzban Grevine Müdahil Olmayacak Başkan Kocaoğlu: Büyükşehir, İzban Grevine Müdahil Olmayacak - İzmir.
 • 12 Kasım 2018 20:21 Başkan Kocaoğlu: Başkan Kocaoğlu: "İzban'da Grev Sürecini Tcdd Yürütecek" İzmir’in toplu ulaşım ağlarından İZBAN greve gitmeye hazırlanırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Geçen grevde toplu sözleşmeyi biz yürüttük, şimdi karışmıyoruz.
 • 12 Kasım 2018 16:53 İran'da İşçiler Yine Protesto Gösterisi Düzenledi İran'ın Ahvaz kentindeki çelik fabrikası çalışanı onlarca kişi maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle valilik binası önünde protesto gösterisi düzenledi.
 • 08 Kasım 2018 18:10 Ryanair ile Almanya Birleşik Hizmet Sendikası Anlaştı İrlanda merkezli Ryanair havayolu şirketi ile Almanya Birleşik Hizmet Sendikası (Ver.di) arasında gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda, geçmişte çözümlenemeyen çalışanların "ücret ve çalışma koşullarıyla" ilgili görüşmelerde anlaşmaya varıldı.
 • 08 Kasım 2018 12:21 Brüksel Belediyelerinde İşçi Grevi Grev kapsamında, bugün Brüksel'deki 19 belediye, 5 kamu hastanesi ve sosyal yardım kurumları iş bıraktı
 • 08 Kasım 2018 11:33 Air India Personeli Greve Gitti, Uçuşlar Ertelendi Air India Personeli Greve Gitti, Uçuşlar Ertelendi Hindistan Hava Yolları’nın (Air India) çalışanları Diwali bonusu ödemesi yapılmadığı için greve gitti, çok sayıda uçuşta gecikme yaşandı.
 • 07 Kasım 2018 00:00 Çorum Şeker Fabrikası'nda Borçlar Ödenecek Pancar Alımı Başlayacak Çorum Şeker Fabrikası'nda Borçlar Ödenecek Pancar Alımı Başlayacak Çorum Şeker Fabrikası'nda borçlar ödenecek pancar alımı başlayacak (EK)SAFİ HOLDİNG'DEN AÇIKLAMAÇorum'da özelleştirilen şeker fabrikasından alacakları olduğunu iddia eden nakliyeci ve çiftçilerin eylemi ile ilgili Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi, basın mensuplarına...
 • 06 Kasım 2018 23:57 Çorum Şeker Fabrikası'nda Borçlar Ödenecek Pancar Alımı Başlayacak (2) SAFİ HOLDİNG'DEN AÇIKLAMAÇorum'da özelleştirilen şeker fabrikasından alacakları olduğunu iddia eden nakliyeci ve çiftçilerin eylemi ile ilgili Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 06 Kasım 2018 23:46 Dha Yurt Bülteni - 20 Park halindeki otomobile, hafif ticari araç çarptı: 3 yaralı BURSA'nın İnegöl ilçesinde, park halindeki otomobilin içerisinde amatör takımın antrenmanını izleyen karı-kocanın bulunduğu otomobile, başka hafif ticari araç çarptı.
 • 06 Kasım 2018 23:30 Çorum Şeker Fabrikası'nda Borçlar Ödenecek Pancar Alımı Başlayacak (3) Çorum Şeker Fabrikası'nda Borçlar Ödenecek Pancar Alımı Başlayacak (3) SAFİ HOLDİNG'DEN AÇIKLAMAÇorum'da özelleştirilen şeker fabrikasından alacakları olduğunu iddia eden nakliyeci ve çiftçilerin eylemi ile ilgili Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 06 Kasım 2018 21:00 Safi Holding'ten Çorum Şeker'deki Eylemle İlgili Açıklama Safi Holding'ten Çorum Şeker'deki Eylemle İlgili Açıklama Safi Holding'ten Çorum Şeker'deki eylemle ilgili açıklama Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi: "Başka illerden gelen kişilerin örgütlü eylemi farklı sıkıntılara neden oldu" "Yapılan olaylar doğru değil. Çorum'a mal edemeyiz.
 • 06 Kasım 2018 20:49 Safi Holding'den Çorum Şeker'deki Eylemle İlgili Açıklama Safi Holding'den Çorum Şeker'deki Eylemle İlgili Açıklama Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi, Çorum Şeker Fabrikası’nda hafta sonu yaşanan eylemin başka illerden gelen kişilerin örgütlü bir eylemi olduğunu savunarak, bu eylemi gerçekleştirenlere hukuk kuralları içerisinde gerekenin yapılacağını açıkladı.
 • 05 Kasım 2018 19:55 Nijerya'da Akademisyenlerden "Süresiz Grev" Grev kararının sadece maaşlarla ilgisi olmadığına dikkati çeken Muhammed, "Ülkede daha kaliteli eğitim için 2017'den beri taleplerimizi hükümete iletiyoruz ancak karşılık alamıyoruz
 • 05 Kasım 2018 10:36 Binlerce Kişi İşsizlik Maaşı Kararını Bekliyor Binlerce Kişi İşsizlik Maaşı Kararını Bekliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Ağustos tarihinde açıkladığı 100 günlük eylem planında işsizlik maaşıyla ilgili bir düzenlemeye de yer verildi. İşsizlik maaşı alabilmek için son 120 gün "sürekli" çalışma koşulunun esnetileceği belirtildi. Eylem planındaki yasal düzenleme hayata geçirilirse, işsizlere can simidi olacak.
 • 01 Kasım 2018 10:18 Başkan Karaosmanoğlu, ''Kocaeli, Türkiye'nin En Büyük Sanayi Kozlarındandır'' Başkan Karaosmanoğlu, ''Kocaeli, Türkiye'nin En Büyük Sanayi Kozlarındandır'' "KOCAELİ KİTAP FUARIMIZ İSTANBUL KİTAP FUARINI ARTIK GEÇTİ"''Kocaeli'miz de Türkiye gibi alışılmış kalıpları kırarak ve yeni projeler gerçekleştirerek büyüyor'' diye konuşan Başkan Karaosmanoğlu, ''Greve geldiğimiz ilk günden bu yana Kocaeli'mizi her alanda marka şehir yapmak içinprojeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz'' diyerek şunları kaydetti: "En son geçen hafta temellerini attığımız Gebze-Darıca Metro hattı ve pazar günü ikincisini tamamladığımız Kartepe Zirvesi bunlardan sadece ilk akla gelen iki örnektir
 • 30 Ekim 2018 20:13 TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "20 Temmuz 2016 tarihinde OHAL ilanınına 'sivil darbe' demek, FETÖ'cüleri sevindiren bir ifadedir.
 • 30 Ekim 2018 12:59 Brüksel Havalimanı'nda Grev Devam Ediyor Brüksel Zaventem Havalimanı'nda bagajları yükleyen firma çalışanlarının Cuma günü başladıkları grevin devam etmesi nedeniyle çok sayıda sefer iptal edildi.
 • 29 Ekim 2018 13:34 Brüksel Havalimanı'nda Çok Sayıda Uçuş İptal Edildi Grev nedeniyle yolcuları havalimanına gitmeden önce, havayolu şirketleriyle iletişime geçmelerini ve uçuş hakkında bilgi istemelerini öneren yetkili, kalkış terminalinde gereksiz bir kalabalığın mutlaka önlenmesi gerektiğini ve bu sebeple uçuşların mutlaka evden sorgulanmasının faydalı olacağını belirterek, uçuşlarını bekleyen yolcuların da zor duruma düşürülmemeleri konusunda uyardı
 • 29 Ekim 2018 11:28 Thy, Grev Nedeniyle Brüksel Seferlerini İptal Etti Türk Hava Yolları (THY), Brüksel Havalimanı’nda bir süredir devam eden grev nedeniyle bu şehre yapacağı seferler iptal etti.
 • 29 Ekim 2018 00:17 Bangladeş'te Toplu Taşıma Çalışanları Greve Gitti Bangladeş'te toplu taşıma araçları çalışanlarının ülke genelinde greve gitmesiyle halk zor anlar yaşadı.
 • 27 Ekim 2018 23:29 THY Seferlerine Grev Engeli BELÇİKA'nın Brüksel Havalimanı'ndan yer ve yolcu hizmetleri personelinin yapacağı grev nedeniyle Türk Hava Yolları'nın Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağı seferler iptal edildi.
 • 27 Ekim 2018 23:27 THY Seferlerine Grev Engeli Belçika'nın Brüksel Havalimanı'ndan yer ve yolcu hizmetleri personelinin yapacağı grev nedeniyle Türk Hava Yolları'nın Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağı seferler iptal edildi.
 • 27 Ekim 2018 23:17 Brüksel Havalimanı Çalışanları Greve Gitti, Yüzlerce Yolcu Mağdur Oldu Brüksel Havalimanı Çalışanları Greve Gitti, Yüzlerce Yolcu Mağdur Oldu Belçika’nın Brüksel Zaventem Havalimanı’nın bazı çalışanlarının greve gitmesi sonucu uçak seferlerinde aksama yaşandı, yüzlerce kişi mağdur oldu.
 • 27 Ekim 2018 23:04 THY'den Sefer İptali Türk Hava Yolları (THY), Belçika'nın başkenti Brüksel'de, yer ve yolcu hizmetleri personellerinin grevi dolayısıyla yarın planlanan bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.
 • 27 Ekim 2018 15:53 Roma'da Şehir Yönetimi Protesto Edildi İtalya'nın başkenti Roma'da sokağa dökülen binlerce kişi, şehirdeki çöp problemi ile ulaşım ve güvenlik alanındaki sorunlara dikkati çekerek, hükümetin ortaklarından 5 Yıldız Hareketi'ne (M5S) mensup Roma Belediye Başkanı Virginia Raggi'nin istifasını talep etti.
 • 27 Ekim 2018 06:36 Kolombiya'da Hükümet ve Rektörler Anlaştı Kolombiya'da öğrenci ve öğretim üyelerinin protestolarına neden olan yükseköğretim bütçe tartışmalarında, hükümet ve akademisyenler anlaşmaya vardı.
 • 27 Ekim 2018 05:36 Kötü Karne Kötü Karne Anderlecht ile 2-2 berabere kalarak Avrupa Ligi’nde puanını 4’e yükselten Fenerbahçe, sezon genelinde ise düşük bir istatistik karneyle mücadele ediyor.
 • 26 Ekim 2018 22:17 THY'den Sefer İptali THY'den Sefer İptali Belçika'nın başkenti Brüksel'de, yer ve yolcu hizmetleri personellerinin grevi nedeniyle yarın planlanan bazı seferler iptal edildi.
 • 26 Ekim 2018 22:16 THY'nin Brüksel Seferlerine Grev Engeli THY'nin Brüksel Seferlerine Grev Engeli Brüksel Havalimanı'nda görev yapan yer ve yolcu hizmetleri personelinin greve gitmesi nedeniyle Türk Hava Yolları'nın karşılıklı olarak gerçekleştireceği toplam 9 seferi iptal edildi.
 • 26 Ekim 2018 22:12 THY'nin Brüksel Seferlerine Grev Engeli Brüksel Havalimanı’nda görev yapan yer ve yolcu hizmetleri personelinin greve gitmesi nedeniyle Türk Hava Yolları’nın karşılıklı olarak gerçekleştireceği toplam 9 seferi iptal edildi.
 • 26 Ekim 2018 21:44 THY'den Sefer İptali Türk Hava Yolları (THY), Belçika'nın başkenti Brüksel'de, yer ve yolcu hizmetleri personellerinin grevi dolayısıyla yarın planlanan bazı seferlerini iptal etti.
 • 26 Ekim 2018 16:06 Brüksel Havalimanı'nda Grev Brüksel Havalimanı'nda Grev Grev, ücret ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için yapılıyor
 • 26 Ekim 2018 13:00 Brüksel Havalimanı'nda Grev Grev, ücret ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için yapılıyor
 • 26 Ekim 2018 12:56 İtalya'da Genel Grev İtalya'da ulaşım, sağlık, eğitim ve itfaiye gibi alanlarda çalışanlar greve gitti.
 • 25 Ekim 2018 01:01 Fas'ta 130 Doktordan İstifa Kararı Fas'ta devlet hastanelerinde çalışan 130 doktor, ülkedeki sağlık sektörü şartlarını protesto için toplu istifa etti.
 • 24 Ekim 2018 11:30 Ege Serbest Bölge'de 550 İşçi Grev İlanını Astı Ege Serbest Bölge'de 550 İşçi Grev İlanını Astı İZMİR'deki Ege Serbest Bölgesi'nde bulunan bir Alman firmasının çalışanları, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden istediği sonucu alamadı.
 • 24 Ekim 2018 06:32 Kolombiya'da Öğretim Görevlilerinden Bir Günlük Grev Kolombiya'da Öğretim Görevlilerinden Bir Günlük Grev Kolombiya'da, hükümetin geçen yıl öğretim görevlileri ile varılan anlaşmanın tamamının uygulanmasını isteyen akademisyenler ülke genelinde yürüyüşler düzenledi.
 • 24 Ekim 2018 05:24 Kolombiya'da Öğretim Görevlilerinden Bir Günlük Grev Kolombiya'da, hükümetin geçen yıl öğretim görevlileri ile varılan anlaşmanın tamamının uygulanmasını isteyen akademisyenler ülke genelinde yürüyüşler düzenledi.
 • 22 Ekim 2018 13:13 İzban'da Grev Öncesi Direniş: Sakallar Kesilmiyor, Siyah Kurdele Takılıyor İzban'da Grev Öncesi Direniş: Sakallar Kesilmiyor, Siyah Kurdele Takılıyor Grev adım adım yaklaşırken, Demiryol İşçileri Sendikası ile İZBAN yönetimi arasında yapılan toplu iş sözleşmelerinde anlaşma çıkmadı
 • 21 Ekim 2018 23:55 Tunus'ta Ugtt Grevden Geri Adım Attı Tunus Genel İşçi Sendikaları Konfederasyonu (UGTT), kamudaki işçilere zam konusunda Başbakan Yusuf Şahid'le varılan anlaşmanın ardından çarşamba günü yapılması planlanan grevin iptal edildiğini duyurdu.
 • 21 Ekim 2018 17:30 İran'da Tavuk ve Yumurta Üretimi Durma Noktasında İran'daki kanatlı hayvan ve tavuk üreticileri "yem temininde yaşanan sorunlar" nedeniyle yakın gelecekte tavuk ve yumurta üretiminin durma noktasına geleceği uyarısında bulundu.
 • 21 Ekim 2018 13:25 Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri İstanbul'a Damgasını Vurdu Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri İstanbul'a Damgasını Vurdu Kars Belediyesi tarafından yapılan ve Kars’ın tarihi dokusunun neredeyse birebir minyatürleştirildiği birçok eser Kars-Ardahan-Iğdır tanıtım günlerinde geniş yer buldu.
 • 19 Ekim 2018 17:36 Kanada'da Esrar Serbest Bırakılınca Stoklar 2 Günde Tükendi Kanada'da Esrar Serbest Bırakılınca Stoklar 2 Günde Tükendi Keyif amaçlı esrar kullanımının iki gün önce serbest bırakıldığı Kanada'da, ellerindeki stoklar hızla tükenen dükkanlar, müşterilerini eli boş gönderdi.
 • 18 Ekim 2018 17:28 İzban'da Tis Görüşmeleri Demiryolu İşçileri Sendikası (Demiryol-İş) İzmir Şube Başkanı Hüseyin Ervüz, İzmir Banliyö Sistemi AŞ (İZBAN) ile sendikaları arasında devam eden Toplu İş Sözleşmesi (TİS) görüşmelerinde arabulucu aşamasında da anlaşmanın sağlanamadığını bildirdi.
 • 18 Ekim 2018 09:30 Kolombiya'da Eğitim Bütçesi Protestoları Sürüyor Kolombiya'da hükümetin yükseköğretim için bütçede ayırdığı payı artırmasını isteyen protestocular ülke genelinde geniş katılımlı ikinci büyük yürüyüşlerini gerçekleştirdi.