Avrasya Birliği Sürecindeki İlk Adım Hayata Geçti - Son Dakika

Avrasya Birliği Sürecindeki İlk Adım Hayata Geçti

01.01.2012 10:41
Avrasya Birliği Sürecindeki İlk Adım Hayata Geçti, System.String[]

Avrasya Birliği süreindeki ilk adım 1 Ocak 2012 itibari ile hayata geçti.

Avrasya Birliği süreindeki ilk adım 1 Ocak 2012 itibari ile hayata geçti. Rusya, Kazakistan ve Beyaz Rusya arasında imzalanan Avrasya Birliği Projesi, yeni yılın ilk günü ile birlikte başlamış oldu.

Üç ülke arasında 2010 yılında Rusya'nın başkenti Moskova'da imzalanan malların serbest dolaşımı, birliği üye bu üç ülke ekonomisinin tek ekonomik bölge haline gelmesini içeren anlaşma yürürlüğe girdi.

Avrasya Birliği Sürecindeki İlk Adım Hayata Geçti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Avrasya Birliği Sürecindeki İlk Adım Hayata Geçti - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı