Kara yollarında durum - Son Dakika

Kara yollarında durum

19.11.2019 08:36
Kara yollarında durum, System.String[]

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Orhanlı- Şekerpınar kavşakları Deri Organize Sanayi mevkisinde üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Ankara- Niğde Otoyolu'na bağlantı kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde ulaşım kontrollü devam ediyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu'nun Orhangazi-Kılıç kavşakları, İzmir- Aydın Otoyolu'nun da Gaziemir- Buca kavşaklarındaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Bursa- Balıkesir yolunun 42. kilometresindeki DDY (Devlet Demir Yolları) Köprüsü, 47. kilometresindeki Kazıklı Köprüsü, 52. kilometresindeki Döşeme Köprüsü ile 55. kilometresindeki Halhalca Köprüsü'nde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Kumluca-Kemer- Antalya yolunun 70-75. kilometrelerinde bulunan Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle saat 09.00-17.00 saatlerinde her iki yönde birer şerit trafiğe kapatılıyor.

Aksaray- Nevşehir yolunun 33-35. kilometrelerinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Balıkesir- Manisa yolunun 2. kilometresindeki Küçük Bostancı Köprüsü'nde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Ankara- Konya yolunun 1-2. kilometrelerinde (Gölbaşı şehir geçişi) alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun Konya-Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Trabzon- Gümüşhane yolunun 55. kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji'den 13 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Prof. Dr. Hakan Kutoğlu uyardı: Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu