Nemrut Dağı Zirvesinde Konser - Son Dakika

Nemrut Dağı Zirvesinde Konser

08.10.2017 15:46
Nemrut Dağı Zirvesinde Konser

Nemrut Dağı zirvesinde "Arpanatolia" grubu tarafından engelliler için konser verildi.

Nemrut Dağı zirvesinde "Arpanatolia" grubu tarafından engelliler için konser verildi.

Adıyaman Belediyesinin katkıları ve Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 18'incisi gerçekleştirilen "Nemrut'a Tırmanıyoruz" projesi kapsamında engelliler, Nemrut Dağı'nın zirvesinde bir araya geldi. Nemrut Dağı'nda düzenlenen etkinlik kapsamında "Arpanatolia" grubu konser verirken, adeta bir şenlik havası yaşandı.

Rotary 2430. Bölge Federasyonu Guvernörü Serdar Ünlü, "Böylesine anlamlı bir projeyi 18 yıldır gerçekleştiren Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü ailesine ve bu projeye katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Nemrut Dağı'na ilk defa geldiğini belirten programa katılan engelli vatandaşlardan Sabahat Akboğa, "Bizlere buraya gelme imkanı veren Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye'nin yanı sıra ABD, Almanya, Meksika, Brezilya, Paraguay, Japonya, Avustralya, Hindistan, Kore, Bulgaristan ve Yeni Zelanda'dan engelliler katıldı. - ADIYAMAN

CHP'li Tutdere: 'Kolluk da Dahil Herkesin Hukuka, Kanunlara ve Nizamlara Uygun Davranmasını Talep Ediyoruz' CHP'li Tutdere: 'Kolluk da Dahil Herkesin Hukuka, Kanunlara ve Nizamlara Uygun Davranmasını Talep Ediyoruz' Gölbaşı Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Adıyaman Jelibonu' Göndermesi: 'İlk Mahsulleri İkram Etmeye Başladık' Gölbaşı Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Adıyaman Jelibonu' Göndermesi: 'İlk Mahsulleri İkram Etmeye Başladık' İki otomobil çarpıştı: 2 yaralı İki otomobil çarpıştı: 2 yaralı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nemrut Dağı Zirvesinde Konser - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement