Eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu dualarla son yolculuğa uğurlandı - Son Dakika

Eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu dualarla son yolculuğa uğurlandı

01.03.2022 14:01

- Eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu dualarla son yolculuğa uğurlandı 41 ve 57. Hükümet Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu, Ankara Kocatepe Camii'nde kılınan cenaze namazı ile dualar eşliğinde son yolculuğa uğurlandı.

- Eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu dualarla son yolculuğa uğurlandı

ANKARA - 41 ve 57. Hükümet Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu, Ankara Kocatepe Camii'nde kılınan cenaze namazı ile dualar eşliğinde son yolculuğa uğurlandı.

16.Dönem Niğde, 20 ve 21. Dönem Aksaray Milletvekili, 41 ve 57. Hükümet Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti. 82 yaşında dünyaya gözlerini yuman Sadi Somuncuoğlu için Ankara Kocatepe Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Eşi Mübeccel, oğulları Tümen ve Tuğrul ile kızı Gökçen'in taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ve Ankara Milletvekili Koray Aydın ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile ülkücü camiadan çok sayıda seveni katıldı. Sadi Somuncuoğlu, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, göz yaşları ve tekbirler eşliğinde son yolculuğa uğurlandı.

YORUMLAR
500
Akşener'in Dinlediği AKP'li Yurttaş: 'Köprümüz, Hükümet Konağımız, Kapalı Okulumuz Çarşının İçinde Ama Ne Yazık Ki Sesimizi Duyuramıyoruz' Akşener'in Dinlediği AKP'li Yurttaş: 'Köprümüz, Hükümet Konağımız, Kapalı Okulumuz Çarşının İçinde Ama Ne Yazık Ki Sesimizi Duyuramıyoruz' Beypazarı'nda yaşlı bakım kursu açıldı Beypazarı'nda yaşlı bakım kursu açıldı Paraşüt kazasında ölen öğretmeni öğrencileri gözyaşlarıyla uğurladı Paraşüt kazasında ölen öğretmeni öğrencileri gözyaşlarıyla uğurladı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu dualarla son yolculuğa uğurlandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement