Tatile çıkan şarkıcı Hadise küvette verdiği pozları takipçileriyle paylaştı - Son Dakika

Tatile çıkan şarkıcı Hadise küvette verdiği pozları takipçileriyle paylaştı

08.11.2022 09:34

Boşanma sürecinden sonra zor günleri geride bırakan Hadise, kendine zaman ayırmak için yurt dışına çıktı. Sosyal medya hesabından tatilinden kareleri paylaşan şarkıcı, bornozlu ve küvetteki pozlarını yayınlamayı da ihmal etmedi.

Başarılı şarkıcı Hadise, 30 Nisan'da gözlerden uzak bir şekilde nikah masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçerler ile 30 Eylül'de tek celsede boşandı. Yoğun bir konser maratonu bulunan Hadise, tatil yapmak için yurt dışına çıktı. Ünlü isim, tatilinden kareleri de yayınlamayı ihmal etmedi.

KÜVETTEKİ POZLARINI PAYLAŞTI

14,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sık sık adından söz ettiren Hadise, tatil boyunca çektiği fotoğraf ve kısa görüntülerden oluşan bir video yayınladı. Şarkıcının yayınladığı videodaki bornozlu ve küvette verdiği pozlar dikkatlerden kaçmadı.

SEDA SAYAN'DAN YORUM GECİKMEDİ

Hadise'nin "Kendini sevmek" notuyla yayınladığı video kısa sürede sosyal medyada gündem olurken Seda Sayan'dan yorum gecikmedi. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Sayan, Hadise'nin paylaşımına "Aşkım" yazarak nazar boncuğu ve kalp emojisi koydu.

Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı
Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı
Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı
Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı
Tatile çıkan Hadise küvette verdiği pozları paylaştı
YORUMLAR (2)
  • Firdevs Trk: Bu nasıl poz Allah aşkına.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Naci Kuru: Evlendi tam kurtulduk derken bianda yine geri geldi abijimm ama yiteee Cevap Yaz 20 2 Yayından Kaldır
500
Ahmet Kural, 4 senelik sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ayrılık kararı aldı Ahmet Kural, 4 senelik sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile ayrılık kararı aldı Ahmet Kural, 4 yıldır aşk yaşadığı Çağla Gizem Çelik ile ayrıldı Ahmet Kural, 4 yıldır aşk yaşadığı Çağla Gizem Çelik ile ayrıldı TikTok, Instagram ve Twitter, Fransa'da yasaklandı! TikTok, Instagram ve Twitter, Fransa'da yasaklandı!

Son Dakika Magazin Tatile çıkan şarkıcı Hadise küvette verdiği pozları takipçileriyle paylaştı - Son Dakika


Advertisement