Bu iddia çok konuşulur! Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında Reza Zarrab benzetmesi yapıldı - Son Dakika

Bu iddia çok konuşulur! Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında Reza Zarrab benzetmesi yapıldı

19.02.2022 20:50

2019 yılında manken Ebru Şallı ile evlenen iş insanı Uğur Akkuş hakkında gündem olacak iddialar ortaya atıldı. Bir süre önce allı ve Akkuş'un, Türkiye'yi terk edip Amerika'ya yerleştiği iddia edilmişti. Akkuş'un eski eşiyle konuştuğunu iddia eden yapımcı Erol Köse, "Beyefendi tokatçı çıktı. Aynı Reza Zarrab olayı gibi" sözlerine yer verdi.

2019 yılında Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş bir süredir Türkiye'de bulunmuyor. 2011 yılında Kuveytli yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı ileri sürülmüştü.

ABD'YE YERLEŞME KARARI ALDILAR

Bu gelişme sonrası Türkiye'den ayrılan Uğur Akkuş ve Ebru Şallı'nın Amerika'ya yerleşme kararı aldığı iddia edildi. Ünlü yapımcı Erol Köse, "Al Sana Haber" yayınında bomba açıklamalarda bulundu. Köse, "Beyefendi tokatçı çıktı. Sizin piyasada gördüğünüz o pahalı arabaların yarısından fazlası kiralık" diyerek bomba bir iddia ortaya attı.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında bomba iddia: Reza Zarrab gibi dolandırıcı

"ESKİ EŞİ TEK TEK ANLATTI"

Erol Köse açıklamasının devamında ise "3 yıl önce söylemiştim. Kaçtılar, arazi oldular. Bana kim anlattı biliyor musunuz ilk? Beyefendinin boşandığı eşi Gonca Hanım. Bana dedi ki; 'Onun hiçbir şeyi yok. Her şey benim. O piyasaya kendini zengin gösteriyor.' Kuveytlileri dolandırıyor gibi iddiaları vardı. Beyefendinin ceza almasıyla ilgili şöyle bir iddia var. Kuveytlileri Çeşme'ye helikopterle götürüyor. Bir arazi göstermiş burası benim demiş. Adamlar da bunun Ebru Şallı'nın kocası olduğu için itimat etmişler ve araştırmadan parayı vermişler. Hayali bir satış kontratı yapmışlar. Sonra bir bakmışlar ki o arsayla bunun alakası yok. Dolandırıcılık yaptılar ama ceza kesinleşmeden kaçtılar." dedi.

EROL KÖSE'DEN REZA ZARRAB BENZETMESİ

Erol Köse bu durumu Reza Zarrab'a benzetti ve açıklamasının devamında "Ama ben Ebru' ya üzüldüm. Aynı Reza Zarrab olayı gibi. Ünlülerle evleniyorlar ki karşılarındakine güven oluşturuyorlar. Reza da Ebru Gündeş sayesinde bürokratlara ulaşmıştı" ifadelerini kullandı.

EBRU ŞALLI VE UĞUR AKKUŞ ÇİFTİ TÜRKİYE'DEN NEDEN AYRILDI?

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un, Kuveytli iş insanlarını 30 milyon dolar dolandırdığı iddia edildi. Akkuş'un Kuveyt Öksüzler Vakfı adına çalışan Kuveyt merkezli bir şirkete Çeşme'deki bir araziyi helikopterle gösterip hayali olarak sattığı gerekçesiyle yargılandığı öne sürüldü. Mahkeme kararıyla Uğur Akkuş'un evi ile ofisine haciz gittiği belirlendi. Uğur Akkuş'un Trump Towers'taki ofisinde polis eşliğinde haciz yapıldı. Haciz sırasında Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un Amerika'da olduğu saptandı. Akkuş ile Şallı'nın bu dava nedeniyle ülkeye dönmeyeceği ve Amerika'ya yerleştikleri iddia edildi.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında bomba iddia: Reza Zarrab gibi dolandırıcı
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bu iddia çok konuşulur! Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında Reza Zarrab benzetmesi yapıldı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement