Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı - Son Dakika

Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı

Son Güncelleme: 02.10.2019 08:30

Tarık Ünlüoğlu, fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Deniz Çakır ise hayatını kaybeden rol arkadaşının ardından yayınladığı mesajla göz yaşartarak, "Ahh Tarık abi... canım Tarık abi... bir tane hüzünlü anım yok seninle" ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Deniz Çakır, hayatını kaybeden eski rol arkadaşı Tarık Ünlüoğlu'nun ardından yayınladığı mesajla göz yaşarttı.

"CANIM TARIK ABİ"

Deniz Çakır sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesajda, "Ahh Tarık abi... canım Tarık abi... bi tane hüzünlü anım yok seninle .. hep kahkahalı hep umutlu... üzgünüm... çok... çok...offff..." ifadelerini kullandı.

Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı

TARIK ÜNLÜOĞLU KİMDİR?

Tarık Ünlüoğlu, 1957 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Namık Kemal Lisesi'nden mezun oldu. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümüne girdi ve bir yıl okuduktan sonra Konservatuarın Tiyatro bölümüne geçti. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda 25 yıl görev yaptı. Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Tarık Ünlüoğlu, Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra sinema filmi ve dizilerde de oynadı aynı zamanda dublaj çalışmaları da yaptı.

Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı

2008 yılında başlayıp 3 sezon devam eden Benim Annem Bir Melek adlı dizide Oya Başar, Dolunay Soysert, Ali Sunal, Şehsuvar Aktaş, Ayçin İnci ile beraber rol aldı. 2014 yılında yapımcısı Necati Akpınar, senaristi Ata Demirer ve Ata Demirer ileDemet Akbağ'ın başrollerde oynadığı Eyyvah Eyvah 3 adlı sinema filminde Özge Borak, Salih Kalyon, Serra Yılmaz ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncularla beraber oynadı.

Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı

Tarık Ünlüoğlu, 2014 yılında Ah Neriman adlı dizide Perran Kutman, Sezin Akbaşoğulları, Avni Yalçın ile başrolde oynadı. Tarık Ünlüoğlu'nun 11 yıl süren ilk evliliğinden Zeynep adında bir kızı var, Kızı Zeynep, Levent Kırca ile Oya Başar'ın oğlu Umut Kırca ile evli.Tarık Ünlüoğlu, 1988 yılından beri 25 yıl birlikte yaşadığı Gülenay Kalkan ile 14 Şubat 2013 tarihinde Berlin'de evlendi.

Son Dakika Magazin Deniz Çakır'dan göz yaşartan Tarık Ünlüoğlu mesajı - Son Dakika


Advertisement