Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan teşhisin konduğu anı anlattı: Duyunca Buğra ile çok ağladık! - Son Dakika

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan teşhisin konduğu anı anlattı: Duyunca Buğra ile çok ağladık!

24.05.2022 13:35

Ocak ayında koronaya yakalandıktan sonra, nefesinin sıklaştığını ve çektirdiği röntgen sonrası akciğerinde kitle bulunduğunu anlatan Billur Kalkavan, sevgilisi Buğra Bahadırlı'nın kendisine çok destek olduğunu belirterek "Duyunca Buğra ile çok ağladık. Buğra bana hep destek, hep yanımda..." diye konuştu.

Eğlenceli kişiliğiyle tanınan başarılı oyuncu Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Kalkavan'ın hastalığa yakalandığını duyuran Hamdi Alkan, meslektaşına destek olmayı ihmal etmedi.

"HASTALIĞI DUYUNCA BUĞRA'YLA ÇOK AĞLADIK"

Kısa sürede gündem olmasının ardından Posta'ya konuşan Kalkavan, hastalığı öğrendiği süreci şöyle anlattı: "Ocakta korona olmuştum. Sonrasında nefesim sıkışmaya başladı. Hastalıktan kalma sandım. Ciğer röntgenimi çektirdim. 2 aydır tedavi görüyorum. Duyunca Buğra ile çok ağladık. Ciğerimde bir kitle bulununca çok korktum. Buğra, bana hep destek, hep yanımda... Doktorların söylediği, bugüne kadar bu hastalığın bana hiçbir zarar vermediği. Çok kolay atlatacağım. O beni değil, ben onu yeneceğim."

Kansere yakalanan Billur Kalkavan, hastalığı nasıl öğrendiğini anlattı

"AĞIR GEÇİRMİYORUM, ÇAĞIMIZIN GRİBİ BU"

Saçlarının dökülmesiyle ilgili de konuşan ünlü isim, "Kel kalmak insana dokunuyor. Ama bir mahsuru olmadığını gördüm. Biraz kafam üşüyor. Saçlar sonra daha gür çıkıyormuş. Güçlü, mücadeleci, iyimser biriyim. Ruhum bir yere gitmek istese çok daha başka şartlarda giderdi. Korona olmazdım, nefesim sıkışmazdı, bu işaretleri de iyi okumak lazım. En güzeli ağır geçirmiyorum. Çağımızın gribi bu, atlatacağız" dedi.

Kansere yakalanan Billur Kalkavan, hastalığı nasıl öğrendiğini anlattı
Kansere yakalanan Billur Kalkavan, hastalığı nasıl öğrendiğini anlattı
Kansere yakalanan Billur Kalkavan, hastalığı nasıl öğrendiğini anlattı
YORUMLAR
500
Korona vakaları tekrar yükselişe geçti! Hastalığın 2 yeni semptomu belirlendi Korona vakaları tekrar yükselişe geçti! Hastalığın 2 yeni semptomu belirlendi Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu

Son Dakika Magazin Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan teşhisin konduğu anı anlattı: Duyunca Buğra ile çok ağladık! - Son Dakika


Advertisement