Oyuncu Merve Boluğur'un düğün kareleri beğeni topladı! Verdikleri bir poz sosyal medyaya damga vurdu - Son Dakika

Oyuncu Merve Boluğur'un düğün kareleri beğeni topladı! Verdikleri bir poz sosyal medyaya damga vurdu

03.10.2022 20:13

Oyuncu Merve Boluğur bir süre önce evlenme teklifi aldığı DJ Mert Aydın ile dünyevine girdi. İkilinin düğün karelerine ise öpüşme fotoğrafları damga vurdu.

Oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz ay sevgilisi DJ Mert Aydın'ın evlenme teklifini kabul etmişti. Yaklaşık dört aydır aşk yaşayan çift bu akşam evlendi. Boluğur, düğüne hazırlandığı anları sosyal medya hesabından yayınladı.

NİKAHTAN ÖNCE SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Boluğur, nikahtan önce sosyal medya hesabından soyadını 'Aydın' olarak güncelledi. Üzerinde taş işlemeleri olan kabarık bir gelinlik daha giymeyi tercih eden Merve Boluğur, bu fotoğrafa "Gelin gibi gelin" notunu düştü. Merve Boluğur, bu fotoğrafın altına ise "kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum" yazdı.

ÖPÜŞME FOTOĞRAFLARI DİKKAT ÇEKTİ

Merve Boluğur'un eşiyle öpüştüğü anlar da düğün karelerine damga vuran detay oldu.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'un düğün karelerine eşiyle öpüştüğü anlar damga vurdu
Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile dünyaevine girdi
Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile dünyaevine girdi
Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile dünyaevine girdi
Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Oyuncu Merve Boluğur'un düğün kareleri beğeni topladı! Verdikleri bir poz sosyal medyaya damga vurdu - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement