Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Mehmet Canpolat haberleri, Mehmet Canpolat son dakika, son dakika Mehmet Canpolat

Son Dakika Mehmet Canpolat Haberleri

Son dakika Mehmet Canpolat haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mehmet canpolat haberleri anında burada.


 • 11:30 Canpolat'tan Haliliye'ye kalıcı eserler

  Canpolat'tan Haliliye'ye kalıcı eserler Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kültür ve sanat alanında Haliliye'ye yeni kalıcı eserler kazandırdı.

 • 05.12.2023 05 Ara 12:00 Haliliye Belediyesi Yatırımlarıyla İlçede Değişim Yaşandı

  Haliliye Belediyesi Yatırımlarıyla İlçede Değişim Yaşandı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik hayata geçirdiği yatırımlarla ilçede değişim yaşandı. Eser ve hizmet belediyeciliği anlayışıyla ilçeye kazandırılan yatırımlardan dolayı Haliliyeliler, Canpolat'a teşekkür etti. Karşıyaka Mahallesinde vatandaşların yıllardır beklediği kapalı semt pazarı, Canpolat'ın hayata geçirdiği kompleks projesiyle geliştirilerek hayata geçirildi. Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksi ve Kapalı Semt Pazarı, bölgenin ihtiyaçlarına yanıt oldu. Sancaktar Kompleksi adeta bölgeye nefes aldırdı. Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, bölgedeki vatandaşlara büyük kolaylık sağladı.

 • 16.11.2023 16 Kas 12:46 Haliliye Belediyesi Ekmek Üretim Tesisi Hizmete Başladı

  Haliliye Belediyesi Ekmek Üretim Tesisi Hizmete Başladı Haliliye Belediyesi tarafından aşevinin ekmek ihtiyacını karşılamak için hayata geçirilen ekmek üretim tesisinde çalışmalar başladı. Günlük 6 bin ekmek üretileceğini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 'Bir taraftan eser, bir taraftan da vatandaşlarımızın ayağına hizmeti sermenin gayretini yaşıyoruz' dedi. Haliliye Belediyesi, günlük 6 bin ekmek üretim kapasitesi olan ekmek üretim tesisini hayata geçirdi. Haliliye Belediyesi bünyesinde, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın direktifleriyle ekmek üretim tesisi kuruldu. Sosyal yardım işleri müdürlüğü tarafından 3 bin 248 vatandaşa ulaştırılan aşevi hizmetinden yararlanan ailelerin ekmek ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını tamamlayan Haliliye Belediyesi, Ekmek Üretim Tesisi ile günlük 6 bin ekmek üretiyor. Belediye bünyesindeki ustalar tarafından geç saatlerde başlayan ekmek üretimi, sefer taslarına konulan yemekler eşliğinde sabahın ilk ışıklarıyla hanelere ulaştırılıyor. 'Üreten belediye' anlayışıyla Haliliye'ye kazandırılan eser ve hizmetlerle ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ekmek üretim tesisinin vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

 • 10.11.2023 10 Kas 14:50 Haliliye Belediyesi, ilçeye 21 adet halı saha kazandırdı

  Haliliye Belediyesi, ilçeye 21 adet halı saha kazandırdı Haliliye Belediyesi, gençliğe, spora ve sporcuya önem vererek ilçeye 21 adet halı saha kazandırdı. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın direktifleriyle hayata geçirilen sentetik halı sahalar, gençlerin spordaki yeni adresi oldu. Mahallelerin sosyal donatı alanı ihtiyaçlarına yanıt veren semt sahaları, gençlerle dolup taştı. Başkan Canpolat, gençlerin sportif faaliyetlere yönelmesi hedefiyle yeni halı sahalar yapmaya devam edeceklerini belirtti.

 • 03.11.2023 03 Kas 22:13 CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfa Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a soruşturma hakkında bilgi talep etti

  CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfa Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a soruşturma hakkında bilgi talep etti CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın hakkında soruşturma yürütüldüğü bilgisini verdiği AKP'li Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a 'Hangi suçlardan dolayı hakkınızda soruşturma devam etmektedir?' diye seslendi. Tanal, belediye başkanlığı makamının şeffaflık gerektirdiğini ve Şanlıurfa halkının soruşturma detaylarını öğrenme hakkı olduğunu belirtti.

 • 25.10.2023 25 Eki 15:39 Haliliye Belediyesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Sıcak Yemek Dağıtımını Sürdürüyor

  Haliliye Belediyesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Sıcak Yemek Dağıtımını Sürdürüyor Haliliye Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat liderliğindeki ekipler, aşevi hizmetiyle günlük sıcak yemekleri 712 hanede yaşayan 3 bin 248 vatandaşa ulaştırıyor. Vatandaşlar, bu hizmet için Haliliye Belediyesine ve Belediye Başkanı Canpolat'a teşekkür etti.

 • 21.10.2023 21 Eki 12:36 Haliliye Belediyesi Futbol Okulu ile Genç Yetenekler Yetişiyor

  Haliliye Belediyesi Futbol Okulu ile Genç Yetenekler Yetişiyor Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen futbol okulu eğitimleri, uzman eğitmenler eşliğinde genç yeteneklerin geleceğe hazırlanmasını sağlıyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın gençliğe ve sporcuya verdiği önemle başlatılan kurslar, gençlerin sporla tanışmasını ve sportif faaliyetlere yönlendirilmesini hedefliyor. Hafta sonları gerçekleştirilen futbol kursunda çocuklar, teknik kuralları öğrenerek deneyim kazanıyor ve futbolcu olma hayallerini gerçekleştirmek için ter döküyor. Kayıtların devam ettiği futbol okulu hakkında bilgi almak isteyen gençler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile iletişime geçebilirler.

 • 29.09.2023 29 Eyl 11:44 Şanlıurfa'da Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında tirit dağıtıldı

  Şanlıurfa'da Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında tirit dağıtıldı Haliliye Belediyesi tarafından organize edilen program kapsamında yaklaşık 10 bin kişilik tirit yemeği, Hazreti İbrahim Peygamber Camisi'nin bahçesinde vatandaşlara ikram edildi. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, geleneksel olarak yapılan tirit ikramını bu yıl da sürdürdüklerini belirtti.

 • 27.09.2023 27 Eyl 14:35 Haliliye Belediyesi'nden Yeni Doğan Bebeklere Hoş Geldin Hediyesi

  Haliliye Belediyesi'nden Yeni Doğan Bebeklere Hoş Geldin Hediyesi Haliliye Belediyesi'nin yeni doğan bebekler için hayata geçirdiği Hoş Geldin Bebek projesiyle, ilçede dünyaya gözlerini açan bebeklerin ilk ihtiyacı olan puset ve çanta hediyeleri evlerde teslim ediliyor.

 • 23.09.2023 23 Eyl 14:47 Haliliye Belediyesi Üniversite Sınavına Hazırlanan Gençlere Deneme Sınavları Düzenliyor

  Haliliye Belediyesi Üniversite Sınavına Hazırlanan Gençlere Deneme Sınavları Düzenliyor Haliliye Belediyesi, gençlere yönelik AYT ve TYT deneme sınavları düzenleyerek üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere destek oluyor. Belediye, gençliğe ve eğitime önem verilmesi talimatıyla kütüphane, okuma salonları, etüt merkezleri ve ücretsiz dershane hizmeti sunan üniversiteye hazırlık kursuyla öğrencileri sınav maratonunda yalnız bırakmıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde yapılan deneme sınavlarıyla öğrenciler, eksik konularını ve yanlışlarını görme şansı elde ederek sınav öncesi daha iyi hazırlanıyor. Gençler, düzenli olarak yapılan ücretsiz deneme sınavları sayesinde net sayılarını artırdıklarını belirterek Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletiyor. Ücretsiz dershane hizmetinden yararlanmak isteyen gençlerin Cengiz Topel İlkokulunda kayıt oluşturabilecekleri bildirildi.

 • 16.09.2023 16 Eyl 12:50 Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimlerini Sürdürüyor

  Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimlerini Sürdürüyor Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde vatandaşların sağlığı, huzuru ve güvenliği için denetimlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatlarıyla yapılan denetimlerde, semt pazarlarında ürün fiyat etiketi kontrolleri ve yol işgali denetimleri gerçekleştiriliyor. Denetimlerin sıklıkla devam edeceği belirtiliyor.

 • 12.09.2023 12 Eyl 14:06 Haliliye Belediyesi Millet Evlerinde Kadınlar İçin Kurslar Düzenliyor

  Haliliye Belediyesi Millet Evlerinde Kadınlar İçin Kurslar Düzenliyor Haliliye Belediyesi bünyesinde yer alan millet evlerindeki kurslarla kadınların sosyal ve ekonomik hayatlarına katkı sunmaları hedeflenirken, meslek öğrenen kadınların bu kurslara ilgisi yoğun oluyor. Belediye, el sanatları, dikiş nakış, kuaför, okuma yazma ve Kur-an'ı Kerim gibi çeşitli kurslar düzenleyerek kadınlara yeni yaşam alanları sunuyor. Kursları başarıyla tamamlayan kadınlara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriliyor.

 • 31.08.2023 31 Ağu 16:49 Haliliye Belediyesi Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksi'nde Aşevi Hizmeti Başladı

  Haliliye Belediyesi Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksi'nde Aşevi Hizmeti Başladı Haliliye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksi içerisinde yer alan Aşevi, günlük 3 bin 248 vatandaş için sıcak yemek hizmeti vermeye başladı. İhtiyaç sahibi ailelere yönelik sürdürülen Aşevi hizmeti, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve ekibi tarafından hayır dualarıyla karşılanıyor.

 • 21.08.2023 21 Ağu 14:46 Haliliye'ye 21 Semt Sahası Kazandırıldı

  Haliliye'ye 21 Semt Sahası Kazandırıldı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın spora ve sporcuya önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla hummalı çalışmaların devam ettiği Haliliye'ye 21 semt sahası kazandırıldı. Belediye tarafından hayata geçirilen 21 adet sentetik halı saha, gençlerin spordaki yeni adresi oldu. Mahalle muhtarları, Canpolat'a ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

 • 04.08.2023 04 Ağu 14:35 Fırınlara baca ve gramaj denetimi

  Fırınlara baca ve gramaj denetimi ŞANLIURFA Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, pide fırınlarına yönelik yaptığı denetimlerde ruhsat, hijyen, gramaj ve baca kontrollerini sağlıyor. Denetimlerde hiçbir olumsuzluğa rastlanmazken, kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

 • 04.08.2023 04 Ağu 12:45 Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Fırınları Denetledi

  Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Fırınları Denetledi Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelindeki fırınlarda ruhsat, hijyen, gramaj ve baca kontrolleri gerçekleştirdi. Denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

 • 20.07.2023 20 Tem 14:42 Haliliye Belediyesi Yeni Doğan Bebeklere Puset ve Çanta Hediye Ediyor

  Haliliye Belediyesi Yeni Doğan Bebeklere Puset ve Çanta Hediye Ediyor Haliliye Belediyesi, Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında 4 bin 177 aileye puset ve çanta hediyelerini ulaştırdı. Belediye, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik hizmetlerin yanı sıra yeni doğan bebekleri de unutmayarak ailelere destek oluyor.

 • 18.07.2023 18 Tem 15:46 Şanlıurfa'da PKU'lu ve çölyaklı vatandaşlara glütensiz ekmek desteği

  Şanlıurfa'da PKU'lu ve çölyaklı vatandaşlara glütensiz ekmek desteği Şanlıurfa'da Haliliye Belediyesi, PKU'lu ve çölyaklı vatandaşlara yönelik düzenli olarak glütensiz gıda kolisi veriyor. Yılda 741 bin 680 glütensiz ekmek üretilen fırından tüm vatandaşlar faydalanabiliyor. Haliliye Belediyesi tarafından verilen kartla aylık 30 adet ücretsiz ekmeği teslim alan vatandaşlar, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediyesi'ne teşekkür ediyor.

 • 07.06.2023 07 Haz 12:00 Haliliye Belediyesi Millet Evleri'nde Kadınlar Hem Meslek Öğreniyor Hem de Okuma Yazma Kursuna Katılıyor

  Haliliye Belediyesi Millet Evleri'nde Kadınlar Hem Meslek Öğreniyor Hem de Okuma Yazma Kursuna Katılıyor Haliliye Belediyesi bünyesinde yer alan Millet evlerindeki kurslarla bir yandan meslek öğrenen kadınlar, bir yandan da Okuma Yazma Kursu ile eğitim alıyor. Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatıyla Millet Evleri'nde meslek edindirme ve hobi kursları düzenleniyor.

 • 01.06.2023 01 Haz 10:27 Haliliye Belediyesi, Kadınlara Yeni Bir Yaşam Alanı Sunuyor

  Haliliye Belediyesi, Kadınlara Yeni Bir Yaşam Alanı Sunuyor Haliliye Belediyesi tarafından Osmangazi Mahallesinde açılan Hanımlar Konağı, kadınlara spor yapma, el emeği gösterme ve meslek öğrenme gibi imkanlar sunuyor. Kurs kayıtları devam ediyor.

 • 29.05.2023 29 May 13:11 Haliliye Belediyesi Evde Bakım Hizmeti ile Yaşlı ve Kimsesiz Vatandaşların Yanında

  Haliliye Belediyesi Evde Bakım Hizmeti ile Yaşlı ve Kimsesiz Vatandaşların Yanında Haliliye Belediyesi, Evde Bakım Hizmeti projesiyle yaşlı ve kimsesiz vatandaşların hanelerini dip bucak temizliyor ve kişisel bakım sağlıyor. Sosyal yardım işleri müdürlüğü tarafından yürütülen proje ile ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli yardım çalışmaları da sunuluyor.

 • 22.05.2023 22 May 15:13 Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksinde incelemelerde bulundu

  Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksinde incelemelerde bulundu Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yapımında sona gelinen Ahmet Yesevi Sosyal Yardım Kompleksinde incelemelerde bulundu. Canpolat'ın seçim sözü olan ve Ahmet Yesevi Mahallesinde yükselen projelerden biri olan kompleks projesi, Semt Pazarı ve Sosyal Yardım Tesisiyle bölgenin ihtiyaçlarına yanıt oldu.

 • 13.05.2023 13 May 17:23 Haliliye Belediyesi'nden Kadınlara Okuma Yazma Kursu

  Haliliye Belediyesi'nden Kadınlara Okuma Yazma Kursu Haliliye Belediyesi, Millet Evleri ve Kadın Destek Merkezlerinde açtığı okuma yazma kurslarına katılan kadınlara sertifikalarını verdi. Başarılı olan kadınlar Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın eşi Fethiye Canpolat tarafından aldılar.

 • 05.05.2023 05 May 14:38 Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

  Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezilerine devam ederek Cumhuriyet Caddesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın talep ve önerilerini dinleyen Canpolat, Türkiye yüzyılı için çalıştıklarını belirtti.

 • 28.04.2023 28 Nis 19:09 Adanada hemzemin geçitte trenin çarptığı genç hayatını kaybetti

  Adanada hemzemin geçitte trenin çarptığı genç hayatını kaybetti Adana'nın Yüreğir ilçesinde meydana gelen olayda, 21 yaşındaki Mehmet Canpolat hemzemin geçitte trenle çarpışarak hayatını kaybetti. Makinist gözaltına alınırken, Canpolat'ın cenazesi otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı.

 • 20.04.2023 20 Nis 16:09 Şanlıurfa ve Haliliye Belediye Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

  Şanlıurfa ve Haliliye Belediye Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Beyazgül mesajında bayramların birlik ve beraberliği güçlendiren özel günler olduğunu belirtirken, Canpolat da dayanışma ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı.

 • 16.04.2023 16 Nis 01:56 Enderun usulü teravih geleneği Haliliye'de yaşatıldı

  Enderun usulü teravih geleneği Haliliye'de yaşatıldı Enderun usulü teravih geleneği Haliliye'de yaşatıldı Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen program ile Enderun Usulü Teravihi vatandaşların yoğun katılımıyla kılındı.

 • 13.04.2023 13 Nis 14:24 Fırın ve marketlere "Ramazan" baskını

  Fırın ve marketlere 'Ramazan' baskını Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların sağlığını korumaya yönelik yaptığı denetimle sahur vakti fırın ve marketleri denetledi.

 • 02.04.2023 02 Nis 16:35 Hayallerine hazırlanan gençlerden Canpolat'a teşekkür

  Hayallerine hazırlanan gençlerden Canpolat'a teşekkür Haliliye Belediyesi bünyesindeki çalışma salonları ile üniversite sınavına hazırlanan gençler, sunulan sessiz ve nezih ortamda hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

 • 02.04.2023 02 Nis 12:31 Vali Ayhan ve Başkan Canpolat, iftarda vatandaşlarla bir araya geldi

  Vali Ayhan ve Başkan Canpolat, iftarda vatandaşlarla bir araya geldi Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, belediye çalışanlarıyla iftar sofrasında bir araya geldi.

 • 28.03.2023 28 Mar 13:17 Haliliyeli sporcu namağlup Türkiye şampiyonu oldu

  Haliliyeli sporcu namağlup Türkiye şampiyonu oldu Haliliye Belediyesinin sporcuya yönelik destekleri ile müsabakalara hazırlanan Milli Sporcu Abdulsamet Ocakoğlu, katıldığı paralimpik güreşinde Türkiye Şampiyonu oldu.

 • 16.02.2023 16 Şub 09:56 Haliliye kumanya dağıtımlarını sürdürüyor

  Haliliye kumanya dağıtımlarını sürdürüyor Haliliye Belediyesi, depremin yaşandığı günden bugüne güvenli alanlarda konaklayan vatandaşlara kumanya yardımlarını devam ettiriyor.

 • 13.02.2023 13 Şub 11:26 Haliliye temizlik personelinden Adıyaman'da örnek davranış

  Haliliye temizlik personelinden Adıyaman'da örnek davranış Haliliye Belediyesi, depremden ağır şekilde etkilenen Adıyaman'da temizlik desteğini sürdürürken, görevli personel Mehmet Aslan, bulduğu altın kolyeyi görevli askerlere teslim etti.

 • 07.02.2023 07 Şub 23:46 Haliliye Belediyesi 82 nokta depremzedelerin yanında

  Haliliye Belediyesi 82 nokta depremzedelerin yanında - Haliliye Belediyesi 82 nokta depremzedelerin yanında Şanlıurfa'nın Haliliye Belediyesi, iki büyük depremin ardından 82 ayrı noktada depremzedelerin yanında oldu.

 • 01.02.2023 01 Şub 15:55 Haliliyeli sporcular şampiyonaya damga vurdu

  Haliliyeli sporcular şampiyonaya damga vurdu Şanlıurfa'da gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonasına damga vuran Haliliye Belediyesporlu gençler, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ı ziyaret etti.

 • 30.01.2023 30 Oca 15:42 Geleceğin yıldız sporcuları Haliliye'de yetişiyor

  Geleceğin yıldız sporcuları Haliliye'de yetişiyor Haliliye Belediyesi bünyesindeki spor kursları, gençlerin geleceğe emin adımlarla hazırlandığı merkezler olmaya devam ediyor.

 • 26.01.2023 26 Oca 14:16 Köyler arası olimpiyatlar renkli görüntülere sahne oldu

  Köyler arası olimpiyatlar renkli görüntülere sahne oldu Köyler arası olimpiyatlar renkli görüntülere sahne oldu Bu da köy olimpiyatları -Köylülerin olimpiyatları gerçeğine taş çıkarttı Şanlıurfa'da düzenlenen Köyler arası Olimpiyat Müsabakalarında gerçeğine taş çıkarttı.

 • 21.01.2023 21 Oca 17:34 Haliliye'de riskli ve metruk yapılar yıkılıyor

  Haliliye'de riskli ve metruk yapılar yıkılıyor Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatıyla riskli olduğu tespit edilen metruk yapılar vatandaşlardan gelen talep üzerine güvenlik tedbirleri alınarak yıkılıyor.

 • 19.01.2023 19 Oca 18:01 Türkiye'nin yakın tarihinin unutulmaz olaylarından birini beyazperdeye taşıyan '49' filmi gösterime giriyor

  Türkiye'nin yakın tarihinin unutulmaz olaylarından birini beyazperdeye taşıyan '49' filmi gösterime giriyor Türkiye'nin yakın tarihinin unutulmaz olaylarından birini beyazperdeye taşıyan '49' filmi gösterime giriyor Türkiye'nin yakın tarihinin unutulmaz olaylarından birini beyazperdeye taşıyan '49' filmi yarın gösterime giriyor.

 • 09.01.2023 09 Oca 15:00 Belediye başkanlarından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

  Belediye başkanlarından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

 • 09.01.2023 09 Oca 11:43 Haliliye'de geleceğin yıldızları yetişiyor

  Haliliye'de geleceğin yıldızları yetişiyor Haliliye Belediyesi tarafından eğitimlerin başladığı Futbol Okulu ile geleceğin genç yetenekleri, uzman eğitmenler eşliğinde yetişiyor.

 • 07.01.2023 07 Oca 14:22 Canpolat mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi

  Canpolat mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ahmet Yesevi Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

 • 04.01.2023 04 Oca 11:55 Canpolat vatandaşın taleplerini dinledi

  Canpolat vatandaşın taleplerini dinledi Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, gerçekleştirdiği mahalle gezileriyle esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

 • 26.12.2022 26 Ara 11:31 Haliliye'ye modern semt pazarı kazandırıldı

  Haliliye'ye modern semt pazarı kazandırıldı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatlarıyla mahalle sakinlerinin talebi yönünde kazandırılan Ahmet Yesevi Kapalı Semt Pazarı, vatandaşlar tarafından takdir edildi.

 • 20.12.2022 20 Ara 16:04 Haliliye'de yılda 741 bin 680 glutensiz ekmek üretiliyor

  Haliliye'de yılda 741 bin 680 glutensiz ekmek üretiliyor Haliliye Belediyesi, kent genelinde yaşayan yaklaşık 2 bin çölyak ve PKU'lu vatandaşa yönelik sürdürdüğü ücretsiz glutensiz ekmek desteğini, yılda 741 bin 680 ekmek üreterek devam ettiriyor.

 • 11.12.2022 11 Ara 21:16 '49' FİLMİNDEN İLK TANITIM YAYINLANDI!

  '49' FİLMİNDEN İLK TANITIM YAYINLANDI! Yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği gerçek bir hikayeden uyarlanan aksiyon filmi ’49’dan ilk tanıtım geldi. DEAŞ’a esir düşen 49 Türk vatandaşının kurtarıldığı operasyonu ve perde arkasını anlatan film yayınlanan görüntülerle büyük heyecan yarattı.

 • 06.12.2022 06 Ara 15:58 Haliliye'de kadınlara aile danışmanlığı eğitimi

  Haliliye'de kadınlara aile danışmanlığı eğitimi Haliliye Belediyesi millet evleri ve kadın destek merkezlerinden faydalanan kadınlara uzmanlar tarafından eğitimler verilmeye devam ediyor.

 • 01.12.2022 01 Ara 13:00 Haliliye'de gönülleri ısıtan çorba ikramı

  Haliliye'de gönülleri ısıtan çorba ikramı Haliliye Belediyesi'nin soğuk kış sabahlarında ilçenin 4 farklı noktasında sürdürdüğü "Gönül Çorbası" ikramı başladı.

 • 28.11.2022 28 Kas 17:47 Bodrum'da Urfa rüzgarı esti

  Bodrum'da Urfa rüzgarı esti Bodrum'da Urfa rüzgarı esti Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Şanlıurfa Kültür, Sanat ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 'Bodrum Urfa Kültür Gecesi' renkli görüntülere sahne oldu.

 • 26.11.2022 26 Kas 16:24 İmam Bakır Mahallesinde cami hizmete açıldı

  İmam Bakır Mahallesinde cami hizmete açıldı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İmam Bakır Mahallesinde yapımı tamamlanan caminin açılışına katıldı.

Advertisement