Bakan Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine cevap verdi: Evinde bol bol dizi izlerdin - Son Dakika

Bakan Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine cevap verdi: Evinde bol bol dizi izlerdin

03.11.2021 22:31

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, popüler İspanyol dizisi La Casa De Papel'in final sezonuyla ilgili tanıtım tweetini alıntılayarak "Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef" sözleriyle seçim göndermesi yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Kılıçdaroğlu'na cevep olarak "Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023'te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin" ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabında, Netflix dizisi La Casa De Papel'in final bölümlerinin tanıtım tweetini alıntılayarak bir mesaj paylaştı.

"SEÇİMDEN KAÇIYOR MAALESEF"

Kılıçdaroğlu, 3 Aralık'ta 5 bölüm ile final yapacak dünyaca ünlü dizinin "Bir soygun bitiyor. Ve bir devir kapanıyor" tanıtımını alıntılayarak, "Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef" dedi.

Kılıçdaroğlu La Casa de Papel'den seçim göndermesi yaptı, Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

SOYLU'DAN YANIT: 2023'TE EVİNDE BOL BOL DİZİ İZLERSİN

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine yanıt, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Soylu, kendi hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023'te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin"

Kılıçdaroğlu La Casa de Papel'den seçim göndermesi yaptı, Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

SOYLU'YA YANIT

Soylu'nun tweetine cevap CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan geldi. Özkoç, "Bilmediğin diziye karışma! Senin dizin #NarcosSoylu" mesajını paylaştı.

Bakan Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine cevap verdi: Evinde bol bol dizi izlerdin

DİZİNİN KONUSU

La Casa de Papel, Álex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesini ve İspanya Merkez Bankasını soymasını konu ediniyor.

Son Dakika Politika Bakan Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine cevap verdi: Evinde bol bol dizi izlerdin - Son Dakika


Advertisement