Son dakika haberi: TBMM Başkanı Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım'ı ziyaret etti - Son Dakika

Son dakika haberi: TBMM Başkanı Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım'ı ziyaret etti

22.10.2022 23:51

Son dakika habere göre TBMM Başkanı Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım'ı ziyaret etti Şentop hastanedeki maden faciasında yaralanan işçilerle ailesini de ziyaret etti Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr.

TBMM Başkanı Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım'ı ziyaret etti

Şentop hastanedeki maden faciasında yaralanan işçilerle ailesini de ziyaret etti

İSTANBUL - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Azerbaycan'da trafik kazası geçirdikten sonra Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine getirilen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ile Bartın'da maden faciasında yaralanan işçiler ile ailesini hastanede ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Azerbaycan'da trafik kazası geçirdikten sonra Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine getirilen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım'ı ziyaret etti. Başkan Şentop ardından hastanede bulunan Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi'ne ait maden ocağındaki patlamadan yaralı kurtulan işçilerle yakınlarını da ziyaret etti. Başkan Şentop, hastane yetkililerinden yaralıların durumuna ilişkin bilgi aldı.

TBMM Başkanı Şentop, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamasında, "Önceki Meclis Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile İstanbul Milletvekilimiz Sayın Şamil Ayrım'ı ve koruma arkadaşımız Oğuzhan Bey'i ziyaret ettik. Daha önce de kazanın gerçekleştiği andan itibaren ben başta Bakü Büyükelçimiz olmak üzere arkadaşlarımızdan bilgi almıştım. 2 gündür de Tekirdağ'da programlarımız vardı. Dönüşte bizzat kendim de görmek istedim. Başhekimimiz Nurettin Hocamızdan da bilgi aldık. Benim gördüğüm tablo başlangıca göre çok daha iyi bir noktada. İyileşme yönünde hızla ilerliyor. Geçmiş olsun dileklerimi kendilerine ilettim. Allah şifa versin. Ayrıca burada Amasra'da maden faciasında yaralanan vatandaşlarımızın yakınlarıyla da görüştüm. Yaralılardan bir tanesini de ziyaret ettim. Bunlarla ilgili aldığımız bilgiler iyi yönde, olumlu, sevindirici gelişmeler var. Allah tez zamanda onlara da şifa versin diye dua ediyoruz. Gereken her şey burada. Dünyadaki en ileri imkanlar neyse onların aynısı burada kendilerine uygulanıyor" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Şentop: 'Büyük Türkiye idealine inanmanızı, Türkiye'ye güvenmenizi ve Türkiye için çalışmanızı öneriyorum' Şentop: 'Büyük Türkiye idealine inanmanızı, Türkiye'ye güvenmenizi ve Türkiye için çalışmanızı öneriyorum'

Son Dakika Politika Son dakika haberi: TBMM Başkanı Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım'ı ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement