Son dakika Serdar Sandal haberleri, Serdar Sandal son dakika, son dakika Serdar Sandal

Son Dakika Serdar Sandal Haberleri

Son dakika Serdar Sandal haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son serdar sandal haberleri anında burada.


 • 27.09.2022 27 Eyl 11:54 Bayraklı'nın Çehresi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları ile Değişecek Bayraklı'nın Çehresi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları ile Değişecek

  Bayraklı genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi; Cengizhan, Alpaslan ve Fuat Edip Baksı Mahalleleri'ni kapsayan 60 hektarlık alan için hazırlanan revizyon imar planını da tamamladı. Askıya çıkarılan planlarda yeşil alan oranının, sosyal donatı alanlarının ve kat yüksekliklerinin artırılması öngörüldü. Başkan Serdar Sandal, “Herkesin hemfikir olduğu ve vatandaşın kazandığı örnek bir kentsel dönüşüm modelini hayata geçiriyoruz. Yolları, parkları, konutları, sosyal alanlarıyla yepyeni ve modern Bayraklı’yı birlikte yaratacağız” dedi.

 • 26.09.2022 26 Eyl 16:46 CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: 'Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz' CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: "Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz"

  CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP TBMM grubunun hafta sonu İzmir’de düzenlediği çalışma ve değerlendirme toplantısı ile ilgili “Türkiye’de gündemi belirleyen partimizin İzmir çalışmalarına, olur olmaz bahanelerle kulp bulmaya çalışan AKP’lilerin çırpınışlarına bakılacak olursa, saray iktidarı mensupları arasında korku yaratan, çok verimli bir kampa ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. AKP’lileri de anlıyoruz aslında. Bunca engellemelerine, bunca algı yaratma çabalarına rağmen, belediye başkanlarımızın İzmir için, halka hizmet için yapılan projeleri bir bir hayata geçirmelerinin endişesini yaşıyorlar" dedi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 15:31 Bayraklı'da 'Hırsız' Oyunu Sahnelendi Bayraklı'da "Hırsız" Oyunu Sahnelendi

  Bayraklı Belediyesi’nin kültür- sanat etkinlikleri kapsamında sahnelenen ‘Hırsız’ oyunu, Bayraklılı sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Başkan Sandal “Sanat, toplumun en önemli birleştirici gücüdür. Sanatın ve sanatçının önündeki tüm engelleri kaldırmak için mücadele edeceğiz” dedi.

 • 23.09.2022 23 Eyl 11:02 Bayraklı Belediyesi'nin Ücretsiz Sağlık Hizmetleri Sürüyor Bayraklı Belediyesi'nin Ücretsiz Sağlık Hizmetleri Sürüyor

  Bayraklı Belediyesi'nin ücretsiz sağlık hizmetlerinden son üç yılda, yaklaşık 59 bin 866 kişi faydalandı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Toplum sağlığı öncelikli konularımızdan biri. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine en kolay şekilde ulaşması ve tedavilerinin sağlanması için her zaman üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

 • 20.09.2022 20 Eyl 11:30 Tiyatro Oyunu 'Hırsız' Bayraklı'da Sahnelenecek Tiyatro Oyunu 'Hırsız' Bayraklı'da Sahnelenecek

  İtalyan yazar Dario Fo’nun kaleme aldığı 'Hırsız’ adlı tiyatro oyunu, Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde sanatseverlerle buluşacak.

 • 07.09.2022 07 Eyl 11:41 Başkan Sandal mahalle gezilerini sürdürüyor Başkan Sandal mahalle gezilerini sürdürüyor

  Belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşların taleplerini ilk ağızdan dinlemek için mahalle turlarına devam eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın bu seferki durağı Refik Şevket İnce Mahallesi oldu.

 • 06.09.2022 06 Eyl 12:05 İzmir Fuarı'nda Bayraklı Rüzgarı İzmir Fuarı'nda Bayraklı Rüzgarı

  Bu yıl 91’inci kez kapılarını ziyaretçilere açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Bayraklı Belediyesi'nin standı ilgi görmeye devam ediyor. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik sahne şovları, spor, kültür ve sanat aktiviteleri ziyaretçilerin beğenisini kazandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de Bayraklı standını ziyaret ederek etkinlikleri izledi. Başkan Serdar Sandal, fuar ziyaretçilerini Bayraklı standına davet etti.

 • 05.09.2022 05 Eyl 11:42 Bayraklı Havuzu'nun Temizliği Tescillendi Bayraklı Havuzu'nun Temizliği Tescillendi

  Her yıl yüzlerce çocuğa ev sahipliği yapan Bayraklı Yüzme Havuzu, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nce İzmir’in en temiz yüzme havuzları arasında gösterildi. Halk Sağlığı Laboratuvarı’nda yapılan tetkikler, havuzun mikrobiyolojik ve kimyasal değerlerinin standartlardan daha iyi seviyede olduğunu ortaya koydu. Başkan Serdar Sandal, “Sezon boyunca yüzlerce çocuğumuzun faydalandığı havuzumuzun resmi kurumlarca onay alması son derece önemli” dedi.

 • 04.09.2022 04 Eyl 11:28 Bayraklı'da toplu sünnet şöleni Bayraklı'da toplu sünnet şöleni

  Bayraklı Belediyesinin geleneksel hale getirdiği toplu sünnet şöleni, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

 • 03.09.2022 03 Eyl 10:55 Bayraklı, İzmir Enternasyonal Fuarı'ndaki Yerini Aldı Bayraklı, İzmir Enternasyonal Fuarı'ndaki Yerini Aldı

  Bu yıl kapılarını 91’inci kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, gösterişli standı ve projeleriyle ilk günden yoğun ilgi gördü. Açılış sonrası stantta vatandaşlarla bir araya gelen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, herkesi Bayraklı standını ziyaret etmeye davet etti.

 • 01.09.2022 01 Eyl 11:51 Bayraklı'da Toplu Sünnet Şöleni Bayraklı'da Toplu Sünnet Şöleni

  Bayraklı’da her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen toplu sünnet şöleninde bu yıl 85 çocuk sünnet olacak. Şehit Ümit Boz Spor Tesisi’nde gerçekleşecek etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlenip, kendileri için özel hazırlanan aktivitelere katılacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Her vatandaşımızın yanındayız. Bayraklı’da kimin, neye ihtiyacı varsa oradayız. Bu mutlu günlerinde de çocuklarımızı ve ailelerini yalnız bırakmayacağız. İsteyen herkesi düğünümüze bekleriz” dedi.

 • 01.09.2022 01 Eyl 10:48 Bayraklı Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Bayraklı Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı'nda

  Bayraklı Belediyesi, her yıl farklı kültürlere ev sahipliği yapan ve bu yıl kapılarını 91’inci kez açacak İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 2-11 Eylül 2022 tarihleri arasında herkesi fuara ve Bayraklı standını ziyaret etmeye davet etti.

 • 29.08.2022 29 Ağu 10:34 Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Onur Mahallesi'ni Ziyaret Etti Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Onur Mahallesi'ni Ziyaret Etti

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşlarla bir araya gelmek için başlattığı mahalle ziyaretlerine Onur Mahallesi’nde devam etti. Muhtarlık, esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Sandal, “İlçemizin her mahallesi bizim için aynı önemde. Daha modern bir Bayraklı yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 • 28.08.2022 28 Ağu 11:56 İzmir yerel haberleri: Bayraklı Belediyesi Tesislerinde Dijital Dönem İzmir yerel haberleri: Bayraklı Belediyesi Tesislerinde Dijital Dönem

  İzmir haber... Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde fiziksel teması en aza indiren karekodlu menüler hizmete girdi. Ayrıca tek telefon numarasından rezervasyon yaptırılabilen restoran ve kafelerde vegan ile glütensiz menü hizmetleri de sunuluyor. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Toplumun tamamına eşsiz manzaralar eşliğinde çeşitli lezzetlerle hizmet sunduğumuz sosyal tesislerimize herkesi bekliyoruz” dedi.

 • 26.08.2022 26 Ağu 15:52 Bayraklılı Gençler, Kocatepe'de Bedenleriyle Atatürk'ün İmzasını Oluşturdu Bayraklılı Gençler, Kocatepe'de Bedenleriyle Atatürk'ün İmzasını Oluşturdu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Afyonkarahisar'daki Kocatepe’ye yaptığı zafer yürüyüşüne katılan Bayraklılı gençler, bedenleriyle Atatürk’ün imzasını oluşturdu. Bu görsel şölen, yürüyüşe katılan binlerce kişiden büyük alkış aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Kocatepe’ye yürüyen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bu vatan bizim. Onu korumak ve yüceltmek en temel görevimiz” dedi.

 • 25.08.2022 25 Ağu 16:15 Bayraklı'dan 'Kocatepe' çıkarması Bayraklı'dan 'Kocatepe' çıkarması

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Büyük Taarruz ve İzmir'in kurtuluşunun 100. yıl dönümünde, Afyon Kocatepe'de yapılacak Zafer Yürüyüşü'ne katılmak üzere yola çıkan yüzlerce vatandaşı alkışlarla uğurladı.

 • 25.08.2022 25 Ağu 15:38 Bayraklı'daki Yaz Okulları Şölenle Kapandı Bayraklı'daki Yaz Okulları Şölenle Kapandı

  Bayraklı Belediyesi'nin BASAMAK çatısı altında 8 branştaki yaz kursları şölenle sona erdi. Dört haftalık eğitim sonrası öğrenciler, kapanış töreninde müzikli gösteriler ve danslarla hünerlerini sergileyerek ailelerini gururlandırdı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımız yaz okulunu çok sevdi. Bilim, sanat, kültür kurslarımıza seneye de devam edeceğiz” dedi.

 • 24.08.2022 24 Ağu 11:39 Bayraklı'ya 'Porsuk Çayı' modeli Bayraklı'ya "Porsuk Çayı" modeli

  Bayraklı Belediyesi, Laka Deresi ve Bornova Çayı'nın Bayraklı sınırları içinde kalan kısımlarında, Eskişehir'deki Porsuk Çayı benzeri bir ıslah ve peyzaj çalışması yapmak için kolları sıvadı.

 • 23.08.2022 23 Ağu 12:28 Doğançay Pazar Yeri'nde sona gelindi Doğançay Pazar Yeri'nde sona gelindi

  Bayraklı Belediyesi, Doğançay Pazar Yeri yapımında son aşamaya gelirken, 600 metrekarelik yeni ve modern pazar yeri vatandaşların da beğenisini kazandı.

 • 22.08.2022 22 Ağu 12:39 Bayraklı'da Yaz Kursları İçin Kapanış Şöleni Düzenlenecek Bayraklı'da Yaz Kursları İçin Kapanış Şöleni Düzenlenecek

  Kültür-sanat ve hobi kurslarını bu yıl Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesi'nin sekiz branşta açtığı yaz kursları, sezonu şölenle kapatacak. Dört haftalık eğitim sonrası öğrenciler, 24 Ağustos’taki kapanış töreninde hünerlerini sergileyecek; ritim, dans ve müzikli gösteriler sunulacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımızı yaz tatilinde de yalnız bırakmadık. Boş zamanlarını verimli ve keyifli hale dönüştürmeye çalıştık” dedi.

 • 21.08.2022 21 Ağu 11:52 Bayraklı Sokaklarına 62 Bin Metrekare Asfalt Serildi Bayraklı Sokaklarına 62 Bin Metrekare Asfalt Serildi

  Bayraklı Belediyesi'nin, İzmir Büyükşehir Belediyesi'yle ilçenin ihtiyaç duyulan sokaklarında yürüttüğü çalışmalar kapsamında 5 mahallede asfalt serimi tamamlandı. Bu yıl içinde 62 bin metrekarelik alanda yollar yenilenirken çalışmaların 24 mahallede sürdüğü belirtildi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’yı yolları, meydanları, kavşakları ve caddeleriyle daha güzel, yaşanabilir ve modern hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 • 17.08.2022 17 Ağu 11:38 Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Mahalle Gezilerine Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşlarla bir araya gelmek için başlattığı mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Bayraklı’yı sokak sokak gezen Başkan Sandal, son olarak Muhittin Erener Mahallesi’nde esnafı ziyaret edip, mahalle sakinleriyle buluştu. Sandal, “Biz birlikte güçlüyüz. Mahallelerimizin hangi noktasında neye ihtiyaç varsa oradayız. Zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz” dedi.

 • 16.08.2022 16 Ağu 11:31 Bayraklı Belediyesi'nin Yüzme Kurslarına Yoğun İlgi Bayraklı Belediyesi'nin Yüzme Kurslarına Yoğun İlgi

  Bayraklı Belediyesi'nin yarı olimpik yüzme havuzunda düzenlenen yaz spor okulları büyük ilgi gördü. Eylül ayı sonuna kadar açık kalacak tesiste uzmanlar eşliğindeki kurslara bin 150 çocuk katıldı. Başkan Sandal, “Çocuklarımız hem yüzme öğreniyor hem de sıcak yaz günlerinde keyifli vakit geçiriyor” dedi.

 • 15.08.2022 15 Ağu 13:19 Bayraklı Belediyesi'nin Kurslarında 108 Kadın Okuma Yazma Öğrendi Bayraklı Belediyesi'nin Kurslarında 108 Kadın Okuma Yazma Öğrendi

  Bayraklı Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılan okuma yazma kursunda eğitime başlayan 35 ila 78 yaş aralığındaki kadınlar, üç ayda okumayı ve yazmayı öğrendi. Eğitimlerini tamamlayan 108 kadına önce okuryazarlık belgesi, sonrasında ise ilkokul diploması yerine geçebilen eğitim belgesi verildi.

 • 14.08.2022 14 Ağu 12:46 Bayraklılı çocuklar bu şenliği çok sevdi Bayraklılı çocuklar bu şenliği çok sevdi

  Bayraklı Belediyesinin mahallelerde düzenlediği Çocuk Şarkıları Şenliği, tüm hızıyla devam ediyor.

 • 13.08.2022 13 Ağu 10:33 Başkan Sandal, Körfez Mahallesinde vatandaşla buluştu Başkan Sandal, Körfez Mahallesinde vatandaşla buluştu

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye çalışmalarını yerinde incelemek, ilçe sakinlerinin talep ve önerilerini dinlemek için başlattığı mahalle ziyaretlerine Körfez Mahallesinde devam etti.

 • 11.08.2022 11 Ağu 11:26 İzmir haberleri... Bayraklı Belediyesi'nden Çocuk Şarkıları Şenliği İzmir haberleri... Bayraklı Belediyesi'nden Çocuk Şarkıları Şenliği

  Edinilen İzmir haberine göre Bayraklı Belediyesi, BASAMAK çatısı altında sürdürdüğü kültür sanat çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 6 ayrı mahallede gerçekleşecek olan Çocuk Şarkıları Şenliği'nin ilk gününde bir araya gelen yüzlerce çocuk gönüllerince eğlendi, şarkılar söyledi. Başkan Serdar Sandal, “Bayraklı Çocuk Korosu kurup, çocuklarımızı sanatla iç içe yetiştirme hedefimiz var. Çocuk Şarkıları Şenliği bu projenin ilk adımı. Tüm çocuklarımızı etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

 • 10.08.2022 10 Ağu 13:01 Bayraklı Belediye Başkanı Sandal'dan Manavkuyu'da Rezerv Alan, Kredi ve Hasarlı Yapı Çıkışı Bayraklı Belediye Başkanı Sandal'dan Manavkuyu'da Rezerv Alan, Kredi ve Hasarlı Yapı Çıkışı

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşların talep ve önerileri ilk ağızdan dinlemek için sürdürdüğü mahalle gezilerine Manavkuyu’da devam etti. Mahalle sakinleriyle ve esnafla buluşan Başkan Sandal, İZDEDA ziyaretinde, rezerv alan, kredi ve hasarlı yapılarla ilgili görüşlerini dile getirdi. Sandal, “İhtiyacımız olan insani ve vicdani bir yaklaşımdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da depremzedelerimizin yanında olacağız” dedi.

 • 09.08.2022 09 Ağu 12:27 Bayraklı'da Çocuklar Basamak Yaz Okullarını Çok Sevdi Bayraklı'da Çocuklar Basamak Yaz Okullarını Çok Sevdi

  Kültür- sanat ve hobi kurslarını, Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesi'nin 8 branşta açtığı yaz kurslarına, 10 günde 200’e yakın öğrenci katıldı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Eğitimlerinin her aşamasında destek olduğumuz çocuklarımızı yaz tatilinde de yalnız bırakmıyoruz. Sosyalleşirken öğrenebilecekleri ve eğlenecekleri eğitimler veriyoruz. Onların mutlu olduğunu görmek bizim de mutluluğumuzu artırıyor” dedi.

 • 08.08.2022 08 Ağu 18:57 Otoyoldan yolun karşısına geçmek isterken canından oldu (2) Otoyoldan yolun karşısına geçmek isterken canından oldu (2)

  SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDIİzmir'in Balçova ilçesinde otoyoldan yolun karşısına geçmek isterken minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybeden İzmirli siyasetçi Muhsin Kurt'un damadı Fırat Albayrak (32), son yolculuğunda uğurlandı.

 • 08.08.2022 08 Ağu 11:09 Bayraklı'da Çocuk Korosu Kuruluyor Bayraklı'da Çocuk Korosu Kuruluyor

  Bayraklı Belediyesi, Çocuk Korosu kuruyor. Basamak çatısı altında ‘Çocuk Şarkıları Şenliği’ hazırlayan belediye, mahallelerde konserler düzenleyecek ve yetenekli koro üyelerini belirleyecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm çocukları birlikte şarkı söylemek için şenliğimize ve koromuza katılmaya davet ediyorum” dedi.

 • 07.08.2022 07 Ağu 11:08 Bayraklı'da 'vegan ve glütensiz menü' dönemi Bayraklı'da 'vegan ve glütensiz menü' dönemi

  Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde, yeşil tabak sayısı arttı.

 • 03.08.2022 03 Ağu 12:08 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal: 'Tüm Sorunların Üstesinden Birlikte Geleceğiz' Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal: "Tüm Sorunların Üstesinden Birlikte Geleceğiz"

  Belediye çalışmalarını yerinde incelemek, vatandaşların talep ve önerilerini ilk ağızdan dinlemek için mahalle gezilerini sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, bu kez Nafiz Gürman’daydı. Mahallenin kanaat önderlerine ev ziyareti yapıp esnafla bir araya gelen Sandal, “Her zaman beraber olacağız. Tüm sorunların üstesinden birlikte geleceğiz” dedi.

 • 02.08.2022 02 Ağu 12:08 Bayraklı'daki Şehit Şenol Danışman Parkı yenilendi Bayraklı'daki Şehit Şenol Danışman Parkı yenilendi

  Bayraklı Belediyesi, ilçeye parklar kazandırmaya devam ederken, son olarak Postacılar Mahallesi'nde çalışma yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Şehit Şenol Danışman Parkı'nı baştan sona yeniledi.

 • 31.07.2022 31 Tem 12:29 Bayraklı Belediyesi, Asırlık Yapıyı Aslına Uygun Restore Ediyor Bayraklı Belediyesi, Asırlık Yapıyı Aslına Uygun Restore Ediyor

  Bayraklı Belediyesi, İzmir Valiliği işbirliğiyle sahildeki ana hizmet binasının bahçesinde bulunan tarihi Üçüz Binayı restore ediyor. İlk günkü haline dönüştürülecek olan bina, ilçenin sosyal ve kültürel yaşamına kazandırılacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemize değer sağlayacak tarihi yapının restore çalışmalarını kısa sürede tamamlayıp Bayraklımıza kazandıracağız” dedi.

 • 28.07.2022 28 Tem 13:15 Ayda Bebek Anaokulu'nda Yeni Kayıt Dönemi Ayda Bebek Anaokulu'nda Yeni Kayıt Dönemi

  İzmir Bayraklı Belediyesi bünyesinde geçen yıl eğitim ve öğretime başlayan Ayda Bebek Anaokulu, yeni dönem kayıtları alıyor. Türkiye’de ilk kez uygulanan eğitim modeliyle örnek olan eğitim yuvası, 1- 12 Ağustos arasında randevu sistemiyle yeni öğrencilerini kabul edecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Katılımcı, demokratik, çevreci ve bilimsel bir eğitim sistemiyle, çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

 • 27.07.2022 27 Tem 15:21 Çiğlili eski başkan Solak'a hüzünlü veda Çiğlili eski başkan Solak'a hüzünlü veda

  Dün geçirdiği ani kalp krizi sonrasında ofisinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata vedan eden Çiğli Belediyesi eski Başkanı Metin Solak, düzenlenen duygu dolu törenle sonsuzluğa uğurlandı.

 • 27.07.2022 27 Tem 11:58 Başkan Sandal'dan Cengizhan'a 3 müjde Başkan Sandal'dan Cengizhan'a 3 müjde

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, geçtiğimiz hafta başladığı mahalle gezilerine Cengizhan'da devam etti.

 • 26.07.2022 26 Tem 12:44 Bayraklı Belediyesi, Ücretsiz Sağlık Hizmetlerinin Kapsamını Genişletti Bayraklı Belediyesi, Ücretsiz Sağlık Hizmetlerinin Kapsamını Genişletti

  Bayraklı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi ile iş birliği protokolü imzaladı. Buna göre evde verilen ücretsiz sağlık hizmetlerinin kapsamı genişletildi. Önceden sadece yönlendirmeler yapılabilen hastaların artık pansumanları, yara tedavileri iki sağlık kuruluşu doktorları tarafından organize edilerek, reçeteleri yazılabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İmzaladığımız protokol ile sağlık kuruluşlarına gitmekte zorlanan vatandaşlarımızın tedavilerini evlerinde gerçekleştirerek gerekli durumlarda da Eşrefpaşa Hastanesi’ne nakillerini sağlayacağız” dedi.

 • 25.07.2022 25 Tem 13:22 Bayraklı'da iki yılda 41 ihale elektronik olarak yapıldı Bayraklı'da iki yılda 41 ihale elektronik olarak yapıldı

  Bayraklı Belediyesi, son iki yılda 41 ihaleyi elektronik ortamda gerçekleştirdi.

 • 25.07.2022 25 Tem 01:15 Bayraklı Belediyesinden sosyal destek seferberliği Bayraklı Belediyesinden sosyal destek seferberliği

  Sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahiplerine desteklerini aralıksız sürdüren Bayraklı Belediyesi, daha fazla kişiye ulaşmak için üç başvuru noktası daha oluşturdu.

 • 24.07.2022 24 Tem 10:58 Bayraklı Belediyesinden sosyal destek seferberliği Bayraklı Belediyesinden sosyal destek seferberliği

  Sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahiplerine desteklerini aralıksız sürdüren Bayraklı Belediyesi, daha fazla kişiye ulaşmak için üç başvuru noktası daha oluşturdu.

 • 23.07.2022 23 Tem 11:06 Başkan Sandal'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret Başkan Sandal'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçedeki çalışmalar ve siyasi süreç hakkında bilgi verdi.

 • 22.07.2022 22 Tem 12:51 Bayraklılı Öğrenciden Harvard Başarısı Bayraklılı Öğrenciden Harvard Başarısı

  Bayraklı Belediyesi Gençlik Meclisi Üyesi Gülsün Yaz Soydan, Harvard Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından yılda bir kez düzenlenen Makale Yarışması’nda birinci oldu. “Ülkenizdeki Kadın Sorunları” başlığıyla tek kategoride açılan yarışmada "Beni Koru" makalesiyle Türkiye’deki kadın cinayetlerini ele alan Soydan, birincilik sertifikasını Belediye Başkanı Serdar Sandal’a getirdi. Başkan Sandal “Bayraklı, başarılı gençleriyle fark yaratıyor. Desteğimizi her zaman sürdüreceğiz” dedi.

 • 20.07.2022 20 Tem 17:33 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Başladı Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Başladı

  İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, mahallelerdeki sorunları yerinde tespit etmek, yurttaşların ve esnafın talep ve önerilerini dinlemek için mahalle gezilerine başladı. Belediye bürokratları ve parti temsilcileri ile ilk olarak Soğukkuyu Mahallesi'ni gezen Başkan Sandal “Bayraklı’nın her sokağına sahip çıkarak; altyapısı, sosyal dayanışması, kültürel ve sportif başarılarıyla örnek bir kent yaratacağız. Biz büyük bir aileyiz ve bu gelişimi halkımızla birlikte sağlayacağız” dedi.

 • 20.07.2022 20 Tem 11:31 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Başladı Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Başladı

  İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, mahallelerdeki sorunları yerinde tespit etmek, yurttaşların ve esnafın talep ve önerilerini dinlemek için mahalle gezilerine başladı. Belediye bürokratları ve parti temsilcileri ile ilk olarak Soğukkuyu Mahallesi'ni gezen Başkan Sandal “Bayraklı’nın her sokağına sahip çıkarak; altyapısı, sosyal dayanışması, kültürel ve sportif başarılarıyla örnek bir kent yaratacağız. Biz büyük bir aileyiz ve bu gelişimi halkımızla birlikte sağlayacağız” dedi.

 • 19.07.2022 19 Tem 14:40 Orhan Sarıbal: 'Türkiye Tarımdaki Yanlış Uygulamalar Yüzünden Dışa Bağımlı Hale Getirildi' Orhan Sarıbal: "Türkiye Tarımdaki Yanlış Uygulamalar Yüzünden Dışa Bağımlı Hale Getirildi"

  Uluslararası Gençlik Çalıştayı kapsamında Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden Bayraklı’ya gelen yabancı öğrenciler, “Kentleşme ve Tarım” paneline katıldı. CHP Parti Meclisi Üyesi ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’ın sunumuna katılan öğrenciler, üretimin önemi ve uygulanabilir tarım politikaları hakkında bilgi aldı. Sarıbal, “Bir toplumun gelişmesi, üretime yaptığı katkı ile doğru orantılıdır. Ne yazık ki Türkiye tarımdaki yanlış uygulamalar yüzünden dışa bağımlı hale getirildi” dedi.

 • 18.07.2022 18 Tem 13:56 Bayraklı'da 'Uluslararası Gençlik Festivali' Başladı Bayraklı'da 'Uluslararası Gençlik Festivali' Başladı

  Bayraklı Belediyesi’nin, 9 ülkeden 40 öğrencinin katılımıyla bu yıl ilkini düzenlediği Uluslararası Gençlik Çalıştayı başladı. Dört gün sürecek çalıştayın ilk gününde, breakdance eğitimleri verildi, dansın tarihçesi anlatıldı. Oturumların son bölümünde, gıda ve enerji tüketiminde yapılan hatalar tartışıldı, beyin fırtınası yapıldı. Başkan Sandal “Bayraklı, çocukların ve gençlerin omuzlarında yükselecek” dedi.

 • 14.07.2022 14 Tem 10:47 Bayraklı Belediyesi'nin 'Basamak' Yaz Okulları İçin Kayıtlar Başlıyor Bayraklı Belediyesi'nin 'Basamak' Yaz Okulları İçin Kayıtlar Başlıyor

  Kültür- sanat ve hobi kurslarını bu yıl Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesi'nin 8 branşta açtığı yaz kursları başlıyor. Kayıtları 18-29 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacak ücretsiz kurslara, 7-12 yaş arasındaki öğrenciler katılabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımızı yaz tatilinde boş zamanlarını verimli ve keyifli hale dönüştürmeye davet ediyoruz” dedi.

 • 12.07.2022 12 Tem 12:07 Bayraklı'da Sanat Etkinlik Merkezine İnternetten Kayıtlar Başladı Bayraklı'da Sanat Etkinlik Merkezine İnternetten Kayıtlar Başladı

  Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde ücretsiz lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kursları için internetten ön kayıtlar başladı. 27 Temmuz’a kadar kayıtlarını yaptıracak olan öğrenciler, daha sonra yazılı sınava alınacak. Başarılı olanlar 2022-2023 eğitim-öğretim yılında sosyal etkinlik merkezinde eğitim görmeye hak kazanacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Eğitim alanında tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Öğrencilerimizin başarıyla gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 • 10.07.2022 10 Tem 11:52 Bayraklı'nın İlk 'Kitap Kafe'si Hizmete Girdi: Kitap Okuyana Çay Ücretsiz Bayraklı'nın İlk 'Kitap Kafe'si Hizmete Girdi: Kitap Okuyana Çay Ücretsiz

  Vatandaşların kitaplara ulaşımını kolaylaştırmak ve kitap okuma alışkanlığını artırmak için çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, Değirmen Kafe’yi ‘Kitap Kafe’ olarak yeniden tasarladı. Tesis içerisinde yüzlerce farklı kitabın bulunduğu bir kitaplık ve okuma alanları oluşturuldu. Başkan Sandal, “Vatandaşlarımızı kitap okuma alışkanlığına teşvik etmek için Kitap Kafe uygulamamızı hayata geçirdik. Şimdi sayısını artıracağız” dedi.

 • 09.07.2022 09 Tem 11:32 Personeliyle Bayramlaşan Başkan Serdar Sandal'dan Çalışanlara Maaş ve İkramiye Müjdesi Personeliyle Bayramlaşan Başkan Serdar Sandal'dan Çalışanlara Maaş ve İkramiye Müjdesi

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı. Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Sandal, tüm çalışanların maaş ve ikramiyelerini, bayram öncesi eksiksiz olarak ödediklerini müjdeledi, “Biz büyük bir aileyiz” dedi.

 • 06.07.2022 06 Tem 11:58 Bayraklı Belediyesinden yeni branş yeni derece Bayraklı Belediyesinden yeni branş yeni derece

  Spor alanındaki dereceleriyle katıldığı turnuvalarda fark oluşturan Bayraklı Belediyesi, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

 • 05.07.2022 05 Tem 12:50 Bayraklı Belediyesi, İlçeye Yeni Sosyal Yaşam Alanları Kazandırmak İçin Çalışmalarını Hızlandırdı Bayraklı Belediyesi, İlçeye Yeni Sosyal Yaşam Alanları Kazandırmak İçin Çalışmalarını Hızlandırdı

  Bayraklı’nın cadde ve sokaklarını daha çağdaş bir görünüme kazandırmak ve yeni sosyal yaşam alanları yaratmak için çalışmalarına hız kattı. Bu kapsamda İslam Kerimov Caddesi esnafıyla bir araya gelen Başkan Serdar Sandal, ilçede kaliteli mekanlar, modern yollar, kaldırımlar ve aydınlatma sistemleri ile vatandaşlar için cazibe mekanları yaratmak istediklerini belirterek, “Bu çabamızı birlikte taçlandırabiliriz. İş birliğinize ihtiyacımız var” dedi.

Advertisement