Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Serdar Sandal haberleri, Serdar Sandal son dakika, son dakika Serdar Sandal

Son Dakika Serdar Sandal Haberleri

Son dakika Serdar Sandal haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son serdar sandal haberleri anında burada.


 • Dün Dün 15:27 Bayraklı Belediyesi Son 4,5 Yılda İlçeye 350 Bin Ton Asfalt Döktü

  Bayraklı Belediyesi Son 4,5 Yılda İlçeye 350 Bin Ton Asfalt Döktü Bayraklı Belediyesi, yol yenileme, kaldırım ve kilit parke çalışmalarını aralıksız sürdürerek son 4,5 yılda ilçe geneline 350 bin ton asfalt döktü. Başkan Serdar Sandal, Bayraklı'nın sadece kültür-sanatta, eğitimde, sporda, sağlıkta değil, fiziki yatırımlarda da örnek ilçe olduğunu belirtti.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:46 Bayraklı Belediyesi Kitap Kafeleriyle Vatandaşlara Ücretsiz Hizmet Sunuyor

  Bayraklı Belediyesi Kitap Kafeleriyle Vatandaşlara Ücretsiz Hizmet Sunuyor Bayraklı Belediyesi, öğretmen Başkan Serdar Sandal'ın talimatıyla kitap okuma alışkanlığını artırmak amacıyla sosyal tesisleri kütüphaneye dönüştürerek kitap kafeleri oluşturdu. Ayda 6 bine yakın ziyaretçi ağırlayan bu kafelerde kitap okuyanlara ücretsiz çay veya kahve servisi yapılmaktadır.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:48 Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım Çalışmalarıyla Örnek Oluyor

  Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım Çalışmalarıyla Örnek Oluyor Bayraklı Belediyesi, son 4,5 yılda 120 bin aileye gıda kolileri dağıtarak sosyal yardım çalışmalarıyla örnek oluyor. Kıyafet, ev eşyası, yakacak ve eğitim setleri gibi birçok alanda Bayraklılara destek sağlanıyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:24 Bayraklı Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Kömür ve Odun Desteği Sağladı

  Bayraklı Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Kömür ve Odun Desteği Sağladı Bayraklı Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal desteklerini artırarak, 300 aileye kömür ve odun desteği sağladı. Belediye Başkanı Serdar Sandal, desteklerin kış aylarında da aralıksız süreceğini belirtti.

 • 27.11.2023 27 Kas 14:14 Bayraklı Belediyesi Kentsel Dönüşüm Çalışmalarına Başlıyor

  Bayraklı Belediyesi Kentsel Dönüşüm Çalışmalarına Başlıyor Bayraklı Belediyesi, 4,5 yıllık süreçte yüzde 70'inde revizyon imar planlarını tamamlayarak kentsel dönüşüm hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Yeni planlar doğrultusunda kurulan yapı kooperatifleri, hak sahipleri ile anlaşarak dönüşümün önünü açtı. İnşaatlar yakın zamanda başlayacak.

 • 26.11.2023 26 Kas 11:24 Bayraklı Belediyesi Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Etkinliği Düzenledi

  Bayraklı Belediyesi Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Etkinliği Düzenledi Bayraklı Belediyesi, Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Cahide Ahmet Dalyanoğlu Sosyal Hizmet Merkezi iş birliğiyle etkinlik düzenledi. 'Psikolojik İhtiyaçlarımızı Anlama ve Karşılama Yolları' konulu söyleşide, kadınlara duygularını kontrol etmelerinin yöntemleri anlatıldı. Başkan Serdar Sandal, 'Her türlü şiddetin karşısında kadınlarımızın yanındayız' dedi.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:51 Bayraklı Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı

  Bayraklı Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçedeki okullarda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek Öğretmenler Günü'nü kutladı. Sandal, öğretmenlerin önemine vurgu yaparak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 • 21.11.2023 21 Kas 12:31 Bayraklı Belediyesi Kadınlara Ücretsiz Kurs İmkanı Sağlıyor

  Bayraklı Belediyesi Kadınlara Ücretsiz Kurs İmkanı Sağlıyor Bayraklı Belediyesi, kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katılımlarını artırmak amacıyla hobi ve meslek edindirme kursları düzenliyor. Bu yıl 22 farklı branşta açılan kurslara bin 400 kadın katıldı. Kurslar, hem eğlenme hem de öğrenme imkanı sunarken, kadınların ev ekonomilerine katkı sağlamalarını da mümkün kılıyor.

 • 20.11.2023 20 Kas 15:14 Bayraklı Belediyesi, Pati İzi Anaokulu'nu açtı

  Bayraklı Belediyesi, Pati İzi Anaokulu'nu açtı Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesi'nde tamamladığı Pati İzi Anaokulu'nu eğitim öğretime başlattı. Kreşlerinde Atatürk ilkeleri ve cumhuriyet değerleri ışığında aydınlık nesiller yetiştirdiklerini belirten Başkan Serdar Sandal, ilçe genelindeki kreş sayısını artırmaya devam edeceklerini söyledi.

 • 19.11.2023 19 Kas 14:02 Bayraklı Belediyesi ve Portimao Belediyesi Yeşil Gelecek için İş Birliği Yapacak

  Bayraklı Belediyesi ve Portimao Belediyesi Yeşil Gelecek için İş Birliği Yapacak Bayraklı Belediyesi, Portekiz'in Portimao Belediyesi'yle iş birliği yaparak AB destekli 'Yeşil Gelecek için Şehir Eşleştirme' programını hayata geçirecek. 'Sürdürülebilir Tüketim İçin Pratik ve Pedagojik Deneyim' adlı proje kapsamında iki belediye kardeş şehir olacak, yeşil gelecek, sürdürülebilirlik, doğa ve çevre temalı projeler hayata geçirilecek.

 • 18.11.2023 18 Kas 14:12 Bayraklı Belediyesi Kış Spor Okulları Görkemli Bir Törenle Açıldı

  Bayraklı Belediyesi Kış Spor Okulları Görkemli Bir Törenle Açıldı Bayraklı Belediyesi, her yıl binlerce kişiyi sporla buluşturan kış spor okullarını görkemli bir törenle açtı. Sporcuların yeteneklerini sergilediği etkinlikte, aileler de coşkuya ortak oldu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, sporun vazgeçilmez üç çizgileri olan sanat ve eğitimle birlikte yetenekli çocuklar ve gençlerle sporun başkenti haline geldiklerini belirtti. Bayraklı Belediyesi, 23 farklı branşta yetişen milli sporcuların yetişmesi için kurslar açarak herkesi spor yapmaya teşvik ediyor. Ayrıca, etkinlikte sporculara malzeme desteği sağlandı ve gösteriler büyük beğeni topladı. Bayraklı Belediyesi'nin spor etkinlikleri, binlerce kişiyi bir araya getirerek sporun markası haline gelmesini sağladı.

 • 17.11.2023 17 Kas 13:09 Bayraklı Belediyesi 4,5 Yılda 125 Bin Vatandaşa Ücretsiz Sağlık Hizmeti Verdi

  Bayraklı Belediyesi 4,5 Yılda 125 Bin Vatandaşa Ücretsiz Sağlık Hizmeti Verdi Bayraklı Belediyesi, sağlık alanında yaptığı yatırımlarla 4,5 yılda 125 bin vatandaşa ücretsiz sağlık hizmeti sundu. Donanımlı poliklinikleri ve doktor kadrosuyla hizmet veren belediye, vatandaşların sağlığı ve huzuru için çalışmalarını sürdüreceğini belirtti. Muayene, diş tedavisi, evde doktor ziyaretleri gibi hizmetlerin yanı sıra hasta nakil aracıyla da vatandaşlara yardımcı olan belediye, yeni bir diş kliniği açma çalışmalarını da tamamladı.

 • 17.11.2023 17 Kas 12:25 Bayraklı Belediyesi 4,5 Yılda 125 Bin Vatandaşa Ücretsiz Sağlık Hizmeti Verdi

  Bayraklı Belediyesi 4,5 Yılda 125 Bin Vatandaşa Ücretsiz Sağlık Hizmeti Verdi Sağlık alanında yaptığı yatırımlarla ilçede her yıl binlerce kişiye ücretsiz sağlık hizmeti veren Bayraklı Belediyesi, donanımlı poliklinikleri ve doktor kadrosuyla 4,5 yılda 125 bin vatandaşa hizmet verdi. Belediye Başkanı Serdar Sandal, 'Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru bizim için son derece önemli. Kliniklerimizin sayısını artırmaya ve ücretsiz sağlık hizmetlerimizi aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz' dedi.

 • 16.11.2023 16 Kas 13:07 İzmir'e Matematik ve Zeka Oyunları Parkı Kazandırıldı

  İzmir'e Matematik ve Zeka Oyunları Parkı Kazandırıldı Bayraklı Belediyesi tarafından İzmir'e kazandırılan Matematik ve Zeka Oyunları Parkı, okulların ara tatiline giren öğrencilere çeşitli atölyelerde eğitim imkanı sağladı. Park, kısa süre içinde hizmete açılacak.

 • 15.11.2023 15 Kas 14:23 Bayraklı Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek

  Bayraklı Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek Bayraklı Belediyesi, ilçedeki 16 amatör spor kulübüne 150 bin lira ayni 350 bin lira da nakdi destekte bulundu.

 • 13.11.2023 13 Kas 11:50 Bayraklı Belediyesi Yol ve Kaldırım Düzenlemelerini İnceledi

  Bayraklı Belediyesi Yol ve Kaldırım Düzenlemelerini İnceledi Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçenin farklı noktalarında devam eden yol, kaldırım, bulvar ve kavşak düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye, Sakarya Caddesi'ndeki yol ve kavşak çalışmalarında sona yaklaşırken, mahallelerdeki asfalt serim işlemleri ve kaldırım onarımları hızla devam ediyor. Başkan Sandal, vatandaşların taleplerini dinleyerek, Bayraklı'yı sokaktan yönetmeye devam edeceklerini belirtti.

 • 12.11.2023 12 Kas 11:45 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Manavkuyu'da çalışmaları inceledi

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Manavkuyu'da çalışmaları inceledi Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Manavkuyu'da yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ve esnaf ile buluştu. Sandal, belediye ekiplerinin ihtiyaç duyulan her noktada olduğunu belirterek, eksikleri kısa sürede giderdiklerini ve halka sağlıklı yaşam alanları sunduklarını söyledi. Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 • 10.11.2023 10 Kas 11:09 Bayraklı'da Atatürk'ü Anma Törenleri

  Bayraklı'da Atatürk'ü Anma Törenleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 85. yılında Bayraklı'da düzenlenen törenlerle anıldı. Törenlerde hayat iki dakikalığına durdu ve saygı duruşunda bulunuldu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Atatürk'ün ilke ve devrimlerini sonsuza kadar yaşatma sözü verdi.

 • 09.11.2023 09 Kas 13:11 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Trafo Merkezi sorununu çözdü

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Trafo Merkezi sorununu çözdü Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Adalet Mahallesi'nde yapılmak istenen ve halkın rahatsızlık duyduğu Trafo Merkezi sorunu için kökten bir çözüm bulduklarını açıkladı. Başkan Sandal, trafonun başka bir alana yapılacağını ve mevcut alanın yeşil alana dönüştürüleceğini belirtti. Mahalle sakinleri, bu karar üzerine Başkan Sandal'a teşekkür etti.

 • 08.11.2023 08 Kas 14:37 Bayraklı Belediyesi, Asfalt ve Kaldırım Çalışmalarını Hızlandırıyor

  Bayraklı Belediyesi, Asfalt ve Kaldırım Çalışmalarını Hızlandırıyor Bayraklı Belediyesi, ilçe genelinde asfaltlama, kaldırım yenileme ve kilit parke onarımlarına hız kazandırıyor. Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçenin ihtiyaç duyulan her noktasında çalışmaların devam ettiğini belirterek, Bayraklılılara daha modern ve konforlu yaşam alanları sunmayı hedeflediklerini söyledi. Yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

 • 03.11.2023 03 Kas 11:24 Bayraklı Belediyesi Pati İzi Anaokulu İçin Kayıt Almaya Başladı

  Bayraklı Belediyesi Pati İzi Anaokulu İçin Kayıt Almaya Başladı Bayraklı Belediyesi, Postacılar'da yapımını tamamladığı ve yakın zamanda açacağı Pati İzi Anaokulu için kayıt almaya başladı. 108 öğrenci kapasiteli eğitim yuvasına anne-babalar yoğun ilgi gösterdi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, çocukların okul öncesi eğitiminin önemine vurgu yaparak, anaokulu sayısını artırdıklarını ve öğrenci kapasitesini yükselttiklerini belirtti. Pati İzi Anaokulu, Bayraklı Eğitim Modeli ile öğrencileri tanıştırmak için sabırsızlıkla bekleniyor.

 • 26.10.2023 26 Eki 14:14 Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını coşkuyla kutluyor

  Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını coşkuyla kutluyor Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını coşkuyla kutlamak için kentin tüm cadde ve sokaklarını Atatürk ve Türk bayraklarıyla süsledi. Özel tasarım bayraklar ve kutlama etkinlikleri büyük beğeni topladı. Belediye Başkanı Serdar Sandal, Cumhuriyet'in ilk günkü inanç ve kararlılıkla daha nice yüz yıllar yaşatılacağını belirtti. Tiyatro gösterileri, müzik dinletisi ve spor etkinlikleriyle de Cumhuriyet sevdalıları bir araya geldi.

 • 21.10.2023 21 Eki 14:10 İzmir'de Bayraklı Belediyesi, kadınların sosyal yaşamda daha fazla yer alması için çalışıyor

  İzmir'de Bayraklı Belediyesi, kadınların sosyal yaşamda daha fazla yer alması için çalışıyor İzmir'in Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Süvari Yüzbaşı Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi'ndeki spor kurslarına katılan kadın kursiyerlerle buluştu. Başkan Sandal, kadınların sosyal yaşamın her alanında daha fazla yer alması için çalıştıklarını belirterek, kültür-sanat ve spor kurslarına herkesi davet etti. Bayraklı Belediyesi tarafından yenilenen merkezde gerçekleşen buluşmaya yaklaşık 100 kadın katıldı ve belediyenin faaliyetlerinden memnuniyetlerini dile getirdi.

 • 19.10.2023 19 Eki 12:20 Bayraklı'nın muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde bir araya geldi

  Bayraklı'nın muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde bir araya geldi Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın da katıldığı törende, Sevgi Yolu'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk konuldu. Başkan Sandal, muhtarların demokrasinin temel taşı olduğunu belirterek, Bayraklı'ya hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

 • 16.10.2023 16 Eki 13:38 Bayraklı Belediyesi Tarihi Üçüz Bina'nın Restorasyonunu Tamamlıyor

  Bayraklı Belediyesi Tarihi Üçüz Bina'nın Restorasyonunu Tamamlıyor Bayraklı Belediyesi, Tarihi Üçüz Bina'nın restorasyon çalışmalarının son aşamasına geldiğini duyurdu. Yıl sonuna kadar tamamlanması planlanan restorasyon çalışmalarıyla birlikte tarihi yapı, Bayraklı'nın sosyal ve kültürel yaşamına kazandırılacak. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, projenin yüzde 70-80'ini tamamladıklarını ve yakın zamanda hizmete açacaklarını belirtti. Üçüz Bina, 21 odalı sosyal ve kültürel bir değer olarak ilçeye değer katacak.

 • 12.10.2023 12 Eki 12:39 Başkan Sandal, Çay Mahallesi'ndeki Pazar Yeri İncelemelerini Tamamladı

  Başkan Sandal, Çay Mahallesi'ndeki Pazar Yeri İncelemelerini Tamamladı Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Çay Mahallesi'ndeki pazar yerinde yapılacak düzenlemeleri inceledi. Yeni düzenlemelerle çatısı akmayan, esnaf ve vatandaşların rahatlıkla kullanabileceği bir pazar yeri oluşturulacak. Ayrıca pazar yerine düğün salonu ve mescit de eklenecek.

 • 11.10.2023 11 Eki 11:32 Uluslararası Homeros Festivali'nde Adasu Akın büyük beğeni topladı

  Uluslararası Homeros Festivali'nde Adasu Akın büyük beğeni topladı Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Homeros Festivali'nde sahne alan 23 yaşındaki viyolonsel sanatçısı Adasu Akın, sesi ve performansıyla büyük beğeni kazandı. Ünlü sanatçı Zülfü Livaneli de Akın'a destek sözü verdi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Akın'ı manevi kızı ilan etti ve her zaman yanında olacaklarını belirtti. Akın, Anadolu ezgilerini modern müzikle harmanladığı konseriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

 • 06.10.2023 06 Eki 11:52 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Hacı Osman ve Hacı Hatice Balcı Camisi Dernek Yönetimini Ziyaret Etti

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Hacı Osman ve Hacı Hatice Balcı Camisi Dernek Yönetimini Ziyaret Etti Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Osmangazi Mahallesi'ndeki Hacı Osman ve Hacı Hatice Balcı Camisi dernek yönetimini ziyaret etti. Sandal, gelen talepler üzerine caminin temel ihtiyaçlarının kısa sürede karşılanacağını söyledi.

 • 05.10.2023 05 Eki 14:17 Bayraklı Belediyesi Başarılı Öğrencilere Valiz Hediye Etti

  Bayraklı Belediyesi Başarılı Öğrencilere Valiz Hediye Etti Bayraklı Belediyesi, Sosyal Etkinlik Merkezinde eğitim alan başarılı öğrencilere seyahatlerinde kullanmaları için valiz hediye etti. Başkan Serdar Sandal, öğrencilere başarılar dileyerek her zaman yanlarında olacaklarını belirtti. Ayrıca, sözleşmeli olarak çalışan eğitmenlerin kadroya alınacağı müjdesi de verildi.

 • 04.10.2023 04 Eki 13:52 Bayraklı Belediyesi Yol Yenileme Çalışmalarına Devam Ediyor

  Bayraklı Belediyesi Yol Yenileme Çalışmalarına Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçe genelinde süren yol yenileme, bakım, onarım, kilit parke çalışmalarını yerinde inceledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirilen çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Sandal, daha yaşanabilir ve modern bir Bayraklı için çalıştıklarını söyledi.

 • 02.10.2023 02 Eki 13:45 Uluslararası Homeros Festivali'ne Görkemli Kapanış

  Uluslararası Homeros Festivali'ne Görkemli Kapanış Bayraklı Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali görkemli bir program ile sona erdi. Festivalin son gününde, Homeros Ödülleri de sahiplerini buldu. Usta sanatçı Zülfü Livaneli’ye Roman Müzik Onur Ödülü, Ataol Behramoğlu’na Şiir Onur Ödülü ve Valeriu Stancu’ya Konuk Yazar Onur Ödülü verildi. Başkan Serdar Sandal, “Bayraklı’yı sadece İzmir’in değil, edebiyatın ve sanatın da kalbi yapacağız. Bu hayalimize adım adım yürürken bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 12:42 Uluslararası Homeros Festivali'ne Coşkulu Açılış

  Uluslararası Homeros Festivali'ne Coşkulu Açılış Bayraklı Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali muhteşem bir gala ile başladı. Festivalin onur konukları Zülfü Livaneli, Ataol Behramoğlu ve Valeriu Stancu’nun yanı sıra, yerli ve yabancı onlarca sanatçının katıldığı gecede müzik şöleni yaşandı. Livaneli, unutulmaz eserlerini Bayraklılılar için seslendirdi! Sanatçılar uzun süre ayakta alkışlandı. Başkan Serdar Sandal, “Homeros Edebiyat ve Sanat Festivali yaşama, kente ve insana bakışımıza dair bir yansımadır. Bayraklı’yı marka kente dönüştürüyoruz” dedi.

 • 22.09.2023 22 Eyl 12:42 Bayraklı Belediyesi Yamanlar'da Yunus Emre Kültür Merkezi ve Anaokulu İnşa Ediyor

  Bayraklı Belediyesi Yamanlar'da Yunus Emre Kültür Merkezi ve Anaokulu İnşa Ediyor Bayraklı Belediyesi, Yamanlar'da yapılacak olan Yunus Emre Kültür Merkezi, Anaokulu ve Düğün Salonu'nun temelini attı. Başkan Serdar Sandal, bölge halkına verilen sözün tutulduğunu belirterek, projenin ilçeye hayırlı olmasını diledi. Proje, kültür merkezi, düğün salonu ve anaokulunu içerecek şekilde inşa edilecek ve bölgenin eksikliklerini gidermeyi hedefliyor.

 • 19.09.2023 19 Eyl 16:24 Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şubesi Arasında İmzalanan Ek Protokol Kutlama Programıyla Kutlandı

  Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şubesi Arasında İmzalanan Ek Protokol Kutlama Programıyla Kutlandı Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şubesi arasında imzalanan ek protokol için düzenlenen kutlama programına Belediye Başkanı Serdar Sandal, sendika temsilcileri, meclis üyeleri ve belediye işçileri katıldı. Protokolle birlikte bin 214 işçinin maaşlarında iyileştirme yapıldı ve en düşük çalışan maaşı 18 bin TL'den 22 bin 466 TL'ye yükseltildi. Başkan Sandal, emekçilere verilen destekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 12:22 Bayraklı'da Gaziler Günü kutlandı

  Bayraklı'da Gaziler Günü kutlandı Mustafa Kemal Atatürk'e TBMM tarafından Mareşal rütbesi ile Gazi ünvanının verilmesinin 102'nci yıl dönümü ve Gaziler Günü Bayraklı'da kutlandı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 11:27 Bayraklı Belediyesi Avrupa Hareketlilik Haftası'nı Etkinliklerle Kutluyor

  Bayraklı Belediyesi Avrupa Hareketlilik Haftası'nı Etkinliklerle Kutluyor Bayraklı Belediyesi, yeni ulaşım sistemlerinin geliştirilmesi ve emisyon hacminin düşürülmesini amaçlayan Avrupa Hareketlilik Haftası'nı çeşitli etkinliklerle kutlayacak. 16-17 Eylül tarihlerinde Bayraklı sahilinde spor etkinlikleri ve yarışmalar düzenlenecek. Herkesi Bayraklı'ya hareket katmaya davet eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, gelecek nesillere daha yaşanabilir ve temiz bir Bayraklı bırakmayı hedeflediklerini belirtti.

 • 08.09.2023 08 Eyl 12:58 Bayraklı Belediyesi Son 4 Yılda 42 Bin 560 Kişiyi Sporla Buluşturdu

  Bayraklı Belediyesi Son 4 Yılda 42 Bin 560 Kişiyi Sporla Buluşturdu Bayraklı Belediyesi, son 4 yılda düzenlediği spor kursları ve etkinliklerine 42 bin 560 kişi katıldı. Başkan Serdar Sandal, spor kurslarıyla tüm ilçe sakinlerine destek olacaklarını belirtti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 13:57 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama etkinliğinde zabıta personeliyle bir araya geldi

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama etkinliğinde zabıta personeliyle bir araya geldi Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama etkinliği çerçevesinde Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Başkan Serdar Sandal, 'Zabıta ekiplerimiz bizim sokaktaki yüzümüzdür ve asli görevimiz kamuya hizmettir. Bu bayrak altında, ülkenin bölünmez bütünlüğünden yana, Atatürk ilkeleri ve cumhuriyetin ışığında toplumun her kesimini kucaklayarak görevimize devam edeceğiz. Kamunun hakkını korumak boynumuzun borcudur' dedi.

 • 04.09.2023 04 Eyl 12:43 Bayraklı Belediyesi'nin okul öncesi eğitim kurumlarında yeni eğitim-öğretim yılı başladı

  Bayraklı Belediyesi'nin okul öncesi eğitim kurumlarında yeni eğitim-öğretim yılı başladı Bayraklı Belediyesi'nin Ayda Bebek ve Elif Bebek anaokullarında yeni eğitim-öğretim yılı başladı. Başkan Serdar Sandal, geleceğin aydınlık bireyleri için tüm imkanları seferber etmeye devam edeceklerini belirtti.

 • 02.09.2023 02 Eyl 13:24 Bayraklı Belediyesi İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Fark Yarattı

  Bayraklı Belediyesi İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Fark Yarattı İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılan Bayraklı Belediyesi, modern standı ve projeleriyle dikkat çekti. Belediyenin stantı, ilçenin tarihine özgü Smyrna figürleriyle donatıldı ve kültür-sanat ve spor etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, herkesi standı ziyaret etmeye davet etti.

 • 31.08.2023 31 Ağu 12:21 Bayraklı Belediyesi'nin Kadının Emek Dünyası stantları büyük ilgi görüyor

  Bayraklı Belediyesi'nin Kadının Emek Dünyası stantları büyük ilgi görüyor Kadınların üretim sürecine dahil olarak ev ekonomilerine katkı sağlamasını hedefleyen Bayraklı Belediyesi'nin ücretsiz satış stantları büyük ilgi görüyor. El emeği ürünlerin beğeniye sunulduğu Sevgi Yolundaki Kadının Emek Dünyası stantları ilçe sakinlerinin uğrak mekanlarından biri olurken, Manavkuyu'daki stantlarda da dikiş, nakış, ev aksesuarı ve takı tasarımları satışa sunuluyor.

 • 30.08.2023 30 Ağu 11:30 Bayraklı'da 30 Ağustos, Coşkuyla Kutlandı

  Bayraklı'da 30 Ağustos, Coşkuyla Kutlandı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü Bayraklı’da da ilk günkü coşkuyla kutlandı. Bayraklı tek yürek oldu, Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Türk milletinin bağımsızlığa giden yoldaki en büyük zaferi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yılı kutlu olsun” dedi.

 • 27.08.2023 27 Ağu 12:51 Bayraklı Belediyesi Öğrencilere Üniversite Kapılarını Açtı

  Bayraklı Belediyesi Öğrencilere Üniversite Kapılarını Açtı Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi, onlarca öğrencinin hayallerindeki üniversitelere yerleşmesini sağladı. Başkan Serdar Sandal, eğitim alanında yaratılan motivasyon ve uygulanan modellerin başarı getirdiğini belirtti.

 • 25.08.2023 25 Ağu 10:06 Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şube Arasında Ek Protokol Görüşmeleri Sonuçlandı

  Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şube Arasında Ek Protokol Görüşmeleri Sonuçlandı Bayraklı Belediyesi ve DİSK Genel İş 6 No'lu Şube arasında devam eden Ek Protokol görüşmeleri sonuçlandı. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar göz önünde bulundurularak, 1214 işçinin maaşlarında iyileştirme yapıldı. En düşük çalışan maaşı 18 bin TL'den, 22 bin 466 TL'ye yükseltildi. Başkan Serdar Sandal, 'Tüm şartları zorladık ve yapabileceğimizin en iyisini yaptık. Tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun' dedi. Temmuz ayında yapılan toplu sözleşme ile işçi maaşlarında yüzde 20 oranında bir artış sağlayan Bayraklı Belediyesi, enflasyon oranları ve ülkenin içinden geçtiği ekonomik sıkıntıları da dikkate alarak, DİSK 6 No'lu şube ile sürdürdüğü ek protokol görüşmelerini tamamladı. Anlaşmaya varılan ek protokol ile işçi maaşlarında yapılan zam oranı toplamda yüzde 42,5'e yükseltildi. Bu zam oranıyla, Bayraklı Belediyesi'nde en düşük maaş 18 bin TL'den, 22 bin 466 TL'ye yükseltildi. Alınan karar 1214 çalışanın yüzünü güldürdü. AYLIK ERZAK YARDIMI 1500 TL OLDU Belediye ve sendika arasında süren görüşmeleri belediye bahçesinde heyecanla bekleyen belediye çalışanları, kararın açıklanmasının ardından büyük sevinç yaşadı. İşçiler, Belediye Başkanı Serdar Sandal'ı uzun süre alkışladı. Ek protokol kapsamında 444 TL olan en düşük günlük yevmiye 570 TL'ye çıkartıldı. 79,2 TL olan günlük yemek yardımı 100 TL'ye, aylık 1000 TL olan erzak yardımı da 1500 TL'ye yükseltildi. 'EN İYİSİNİ YAPTIK' Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 'İçinde bulunduğumuz ekonomik zorluklara rağmen, çalışma arkadaşlarımızın çektikleri sıkıntıları göz ardı edemezdik, etmedik! Ek protokol sürecinde, belediyemizin tüm imkanlarını zorladık ve yapabileceğimizi en üst seviyede yaparak sendikamızla mutabakata vardık. Aldığınız ücretler ananızın ak sütü gibi helaldir. Biz elimizden geleni yaptık, şimdi sıra sizde. Dört elle işimize sarılarak Bayraklı halkına layık olmak zorundayız. Tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun' dedi.

 • 22.08.2023 22 Ağu 13:06 Bayraklı Belediyesi Son 4 Yılda İlçeye 152 Bin Metrekare Yeşil Alan Kazandırdı

  Bayraklı Belediyesi Son 4 Yılda İlçeye 152 Bin Metrekare Yeşil Alan Kazandırdı Bayraklı Belediyesi, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Son 4 yılda ilçeye 152 bin metrekare yeni yeşil alan kazandıran belediye, park, yeşil alan ve sosyal donatı alanı oranını artırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, çocuklara rahat nefes alabilecekleri güzel yarınlar bırakmak istediklerini belirterek, Bayraklı'yı daha yaşanabilir bir kent haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 11:05 Bayraklı Belediyesi Kick Boks Şampiyonası'ndan 7 madalya ile döndü

  Bayraklı Belediyesi Kick Boks Şampiyonası'ndan 7 madalya ile döndü Bayraklı Belediyesi, Manisa'da yapılan iller arası Kick Boks Şampiyonası'nda 3 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak toplamda 7 madalya elde etti. Gençler klasmanında takım halinde ikincilik elde eden Bayraklı Belediyesi, başarılı sporcularıyla şampiyonaya damga vurdu. Belediye Başkanı Serdar Sandal, gençlere olan güvenlerini dile getirerek, desteklerinin devam edeceğini belirtti ve tüm sporcuları kutladı.

 • 20.08.2023 20 Ağu 12:36 Başkan Sandal istedi: İlk defa havuzla tanıştılar

  Başkan Sandal istedi: İlk defa havuzla tanıştılar "Yüzme bilmeyen kalmasın" sloganıyla her yıl yüzlerce Bayraklılıya yüzme eğitimleri veren Bayraklı Belediyesi, daha önce hiç havuza girmemiş 50 çocuğu ilk kez havuzla tanıştırdı.

 • 18.08.2023 18 Ağu 13:38 Bayraklı Belediyesi, Postacılar'da Yeni Anaokulunu Hizmete Açacak

  Bayraklı Belediyesi, Postacılar'da Yeni Anaokulunu Hizmete Açacak Bayraklı Belediyesi, Postacılar'da faaliyete girecek yeni anaokulunun çalışmalarında sona yaklaştı. Anaokulunun ismi çocuklar tarafından belirlendi ve 'Pati İzi Anaokulu' olarak kabul edildi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, çocukları yerel yönetim sürecine dahil ederek karar mekanizmalarında söz sahibi yapıyoruz dedi. Anaokulu yakın zamanda eğitime açılacak.

 • 17.08.2023 17 Ağu 16:16 Bayraklı Belediyesi Arşivini Dijitalleştiriyor

  Bayraklı Belediyesi Arşivini Dijitalleştiriyor Bayraklı Belediyesi, tüm arşivini dijital ortama taşımak için çalışmalara başladı. Proje kapsamında 8 milyon evrak ve 600 bin metre proje dosyası elektronik ortama aktarılacak. Bu sayede evrak güvenliği sağlanacak ve vatandaşlar daha hızlı bir şekilde bilgi ve belgelere ulaşabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, projenin belediye hizmetlerini daha etkin sağlayacağını belirtti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 16:01 Bayraklı Belediyesi Kick Boks Şampiyonasında Üçüncü Oldu

  Bayraklı Belediyesi Kick Boks Şampiyonasında Üçüncü Oldu Bayraklı Belediyesi sporcuları, Kick Boks Federasyonu tarafından düzenlenen iller arası şampiyonada üçüncü olarak başarılı bir performans sergiledi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, sporcuları kutlayarak gurur duyduğunu belirtti. Bayraklı Belediyesi, milli takımlar düzeyinde yetiştirdiği sporcuları ve spor alanındaki başarılarıyla dikkat çekiyor. Turnuvaya 7 ilden 200 sporcu katıldı ve Bayraklı Belediyesi takım olarak üçüncü oldu. Başkan Sandal, gençlere olan inancını ve desteklerini vurgulayarak, sporcuları tebrik etti ve ilçeyi gururlandırdıklarını ifade etti.

Advertisement