Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda ediyor - Son Dakika

Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda ediyor

12.01.2022 10:14

Galatasaray'da 4. Fatih Terim döneminin sona ermesiyle Florya'daki birçok ismin görevden ayrılması bekleniyor. Sarı kırmızılı takımda; Terim'in yardımcıları, altyapı, atletik performans ekibi ve idari kadroda çalışan birçok isimle yolların ayrılması gündemde.

Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından Florya'da büyük değişimin yaşanması bekleniyor. Terim'e yakın isimlerin istifa ettiği biliniyor. Ayrıca Florya'da çalışan bazı isimlerin de görevden alınması gündemde.

Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda edecek

İSTİFA MEKTUPLARI CEPLERİNDE

Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Selçuk İnan ve Necati Ateş'in istifa mektuplarının ceplerinde olduğu öğrenilirken, Terim'e en yakın isimlerden biri olan ve Florya Tesis Müdürü olarak görev yapan Fahri Yılmaz'ın da yeni ekip tarafından gönderilmesi bekleniyor.

Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda edecek
Şükrü Hanedar, Terim'e en yakın isimlerden biriydi.

ŞÜKRÜ HANEDAR İLK İSTİFA EDEN İSİMLERDEN BİRİ OLDU

Kısa süre önce göreve başlayan Futbol İdari ve Sportif Koordinatörü Fatih İbradı, Terim'in ayrılığının ardından istifasını sunarken, Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar da ilk istifa eden isimlerden biri oldu.

Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda edecek
Futbol A Takımı İdari Direktör Yardımcısı Hakan Balta.

HAKAN BALTA DA BİLETİ KESİLECEK İSİMLER ARASINDA

Futbol A Takım Medya Sorumlusu Eray Sözen, ABD'li atletik performans uzmanı Scott Piri ve ekibinden Yasin Küçük, Futbol A Takımı İdari Direktör Yardımcısı Hakan Balta, scout şefi Emre Utkucan ve kulüp doktoru Yener İnce'nin de yönetim tarafından bileti kesilecek isimler arasında olduğu öğrenildi.

Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda edecek
Tercüman Mert Çetin de topun ağzındaki isimlerden biri.

TERCÜMAN MERT ÇETİN İLE DE YOLLARIN AYRILMASI BEKLENİYOR

Galatasaray yönetiminin Terim sonrası yine uzun yıllardır tercüman olarak görev yapan Mert Çetin ile yolları ayırması beklenirken, Fatih Terim'in 4. döneminde alt yapı sorumlusu olarak göreve başlayan Ali Yavaş da ayrılık sonrası görevini bıraktı.

YORUMLAR (3)
500
CANLI YAYIN DUYURUSU CANLI YAYIN DUYURUSU Galatasaray'da Giresunspor maçı hazırlıkları başladı Galatasaray'da Giresunspor maçı hazırlıkları başladı Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık

Son Dakika Spor Fatih Terim sonrası Galatasaray'da büyük operasyon! Birçok isim Florya'ya veda ediyor - Son Dakika


Advertisement