TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları sona erdi - Son Dakika
Spor

TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları sona erdi

TFF 3. Lig\'de 8. hafta maçları sona erdi

TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları tamamlandı. Alınan sonuçlara göre, 1. Grup'ta Küçükçekmece Sinop-Kırıkkalegücü: 2-0, Artvin Hopaspor-Aliağa Futbol: 1-2, Malatya Arguvanspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 0-1, Tarsus İdman Yurdu-Ayvalıkgücü Belediyespor: 0-2, Karabük İdmanyurdu-İnegöl Kafkas Gençlikspor: 0-1, Talasgücü Belediyespor-Edirnespor: 2-0, 52 Orduspor FK-Kepezspor: 2-0. 2. Grup'ta Efeler 09-TPAO Batman Petrolspor: 0-5, Kemerkent Bulvarspor-Turgutluspor: 2-1, Hacettepe 1945-Pazarspor: 3-0, Sapanca Gençlikspor-Amasyaspor: 1-1, Anadolu Üniversitesi-Silifke Belediyespor: 1-0, 1954 Kelkit Belediyespor-Ergene Velimeşespor: 1-2, Karşıyaka-3Gen Holding Elazığspor: 0-0. 3. Grup'ta Osmaniyespor FK-ONVO Ağrı 1970: 1-0, Sivas Dört Eylül Futbol-Kuşadasıspor: 1-2, Fatsa Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: 0-0, 1922 Konyaspor-Silivrispor: 0-2, Karaköprü Belediyespor-Akhisarspor: 7-3, Bornova 1877-Merkür Jet Erbaaspor: 1-1. 4. Grup'ta Balıkesirspor-Siirt İl Özel İdaresi: 1-1, Bursa Yıldırımspor-Orduspor 1967: 2-2, Çatalcaspor-Armoni Alanya Kestelspor: 1-0, Nevşehir Belediyespor-Muş 1984 Muşspor: 1-2, Bitexen Adana 1954 FK-Sebat Gençlikspor: 4-3, Tokat Belediye Plevnespor-Güneş Holding Çankayaspor: 1-0, Bergama Sportif Faaliyetler-Sultanbeyli Belediyespor: 4-3.

28.10.2023 21:21  Güncelleme: 21:22
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TFF 3. Lig'de 8. hafta oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

Alınan sonuçlar şöyle:

1. Grup

Küçükçekmece Sinop-Kırıkkalegücü: 2-0

Artvin Hopaspor-Aliağa Futbol: 1-2

Malatya Arguvanspor- Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 0-1

Tarsus İdman Yurdu- Ayvalıkgücü Belediyespor: 0-2

Karabük İdmanyurdu- İnegöl Kafkas Gençlikspor: 0-1

Talasgücü Belediyespor- Edirnespor: 2-0

52 Orduspor FK-Kepezspor: 2-0

2. Grup

Efeler 09- TPAO Batman Petrolspor: 0-5

Kemerkent Bulvarspor- Turgutluspor: 2-1

Hacettepe 1945- Pazarspor: 3-0

Sapanca Gençlikspor-Amasyaspor: 1-1

Anadolu Üniversitesi-Silifke Belediyespor: 1-0

1954 Kelkit Belediyespor-Ergene Velimeşespor: 1-2

Karşıyaka-3Gen Holding Elazığspor: 0-0

3. Grup

Osmaniyespor FK-ONVO Ağrı 1970: 1-0

Sivas Dört Eylül Futbol-Kuşadasıspor: 1-2

Fatsa Belediyespor- Darıca Gençlerbirliği: 0-0

1922 Konyaspor-Silivrispor: 0-2

Karaköprü Belediyespor-Akhisarspor: 7-3

Bornova 1877-Merkür Jet Erbaaspor: 1-1

4. Grup

Balıkesirspor- Siirt İl Özel İdaresi: 1-1

Bursa Yıldırımspor-Orduspor 1967: 2-2

Çatalcaspor-Armoni Alanya Kestelspor: 1-0

Nevşehir Belediyespor- Muş 1984 Muşspor: 1-2

Bitexen Adana 1954 FK-Sebat Gençlikspor: 4-3

Tokat Belediye Plevnespor- Güneş Holding Çankayaspor: 1-0

Bergama Sportif Faaliyetler-Sultanbeyli Belediyespor: 4-3

Kaynak: AA

Son Dakika Spor TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları sona erdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement