SON DAKİKA SSK HABERLERİ

Son Dakika Ssk Haberleri

 • 22 Eylül 2017 16:35 Mücbir Sebep Halinin 31 Aralık Tarihine Kadar Uzatılması Mücbir Sebep Halinin 31 Aralık Tarihine Kadar Uzatılması Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, Kilis’te devam eden Mücbir Sebep Halinin yeniden uzatıldığını, ancak yaşanan ekonomik sıkıntıların henüz bitmediğini söyledi.
 • 22 Eylül 2017 10:17 Kıdem Tazminatlarına Zam Geliyor Kıdem Tazminatlarına Zam Geliyor Milyonlarca çalışanın en büyük güvencelerinden biri kıdem tazminatı. Tazminat, memur maaşlarına yapılan zamla artıyor. Bu da en düşük maaş alan dahil herkesin kıdemine zam anlamına geliyor.
 • 21 Eylül 2017 17:42 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP tarafından Ordu'dan Giresun'a düzenlenen 'Fındık İçin Yürüyoruz' etkinliğine ilişkin, "Burada fındık için yürüyenler var. Adalet yürüyüşünde netice alamadı, şimdi fındık yürüyüşü... Evet onu da çözecek olan biziz.
 • 21 Eylül 2017 15:35 Stopaj Vergisi Esnafın Belini Büküyor Stopaj Vergisi Esnafın Belini Büküyor Eskişehir’de yüksek kira bedelleri ile işletmelerini güçlükle yürüten esnaflar, ödedikleri kiranın yanında verdikleri stopaj vergisi nedeniyle ayakta durmakta zorlanıyor.
 • 21 Eylül 2017 10:54 Çene Kanseri Gencin Yardım Bekliyor Çene Kanseri Gencin Yardım Bekliyor Çene kanseri gencin yardım bekliyor 6 yılda 8 ameliyat, 6 kemoterapi ve 3 ışın tedavisi gören Batmanlı genç, sağlığına kavuşabilmek için yardım bekliyorBATMAN - Batman'ın Gercüş ilçesinde yaşayan ve 6 yıl önce yakalandığı çene kanseri yüzünden 8 ameliyat, 6 kemoterapi ve 3 ışın tedavisi...
 • 21 Eylül 2017 10:37 Çene Kanseri Gencin Yardım Talebi Çene Kanseri Gencin Yardım Talebi Batman’ın Gercüş ilçesinde yaşayan ve 6 yıl önce yakalandığı çene kanseri yüzünden 8 ameliyat, 6 kemoterapi ve 3 ışın tedavisi gören Batmanlı genç, sağlığına kavuşabilmek için yardım bekliyor.
 • 20 Eylül 2017 16:26 Malatya'da Üst Yapı Çalışmaları Malatya Büyükşehir Belediyesi, Özalper Mahallesi sınırlarında bulunan Aliya, Ahu ve Tevhit sokakta değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmaları yapıyor.
 • 19 Eylül 2017 15:55 Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: "Yıpranma Payının Sağlık Çalışanlarına da Verilmesini Talep... Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Sağlık çalışanlarıyla ilgili önümüzdeki günlerde inşallah sizlerle paylaşacağımız düzenlemeler yapacağız." dedi.
 • 19 Eylül 2017 14:19 Sağlık Çalışanlarına Yeni Düzenleme Yolda Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Sağlık çalışanlarıyla ilgili önümüzdeki günlerde inşallah sizlerle paylaşacağımız düzenlemeler yapacağız." dedi.
 • 19 Eylül 2017 10:17 Emeklinin Gözü, İntibak, İkramiye Gibi Düzenlemeleri İçeren Torba Yasada Emeklinin Gözü, İntibak, İkramiye Gibi Düzenlemeleri İçeren Torba Yasada Yeni torba yasa hazırlığı emeklileri heyecanlandırdı. İkramiye, intibak, seyyanen zam gibi talepleri olan emekliler, düzenlemenin içeriğini merakla bekliyor.
 • 18 Eylül 2017 13:54 Ocak Ayında Çalışan-Çalışmayan Herkese Zam Yapılacak Ocak Ayında Çalışan-Çalışmayan Herkese Zam Yapılacak Hükümet, herkesin gelirinde iyileştirme yapmak için düğmeye bastı. Ocak ayında, işçiden memura, emekliden yaşlıya, engelliden işsizlere kadar herkesin geliri artacak.
 • 15 Eylül 2017 22:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum.
 • 15 Eylül 2017 21:24 Trabzonlu Teyzeden Erdoğan'nın Yüzünü Güldüren Türkü Trabzonlu Teyzeden Erdoğan'nın Yüzünü Güldüren Türkü Trabzonlu teyzenin yazıp söylediği türkü, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yüzünü güldürdü.
 • 15 Eylül 2017 08:41 Kılıçdaroğlu Lider Değildir, Liderimizin Muhatabı da Değildir Kılıçdaroğlu Lider Değildir, Liderimizin Muhatabı da Değildir" AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Erdoğan'ın tek gündemi var, o da benim" sözleri hakkında, "Bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanı'na Türkiye düşmanı lobilerin ağzı ile saldırmaktan vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu lider değildir ve liderimizin muhatabı da...
 • 15 Eylül 2017 01:42 AK Parti Sözcüsü Ünal: "Kılıçdaroğlu Lider Değildir ve Liderimizin Muhatabı da Değildir" AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan’ın tek gündemi var, o da benim” sözleri hakkında, “Bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanı’na Türkiye düşmanı lobilerin ağzı ile saldırmaktan vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu lider değildir ve liderimizin muhatabı da...
 • 14 Eylül 2017 22:33 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Pazarlıkla oturduğu koltuk ve sahip olduğu meşru statü üzerinden her şeyi gayrimeşru ilan etmekten, ülkemizin milli güvenlik meselelerini siyasi malzeme yapmaktan ve bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanına Türkiye düşmanı...
 • 13 Eylül 2017 13:46 Bu Zat Ülkesini, Devletini Yabancılara Şikayet Ederek... Bu Zat Ülkesini, Devletini Yabancılara Şikayet Ederek..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Kavgaysa kavga edeceğiz" açıklamasına ilişkin, "Eğer bizimle kavga edeceksen bunu her fırsatta AB'ye, yabancı ülkelere, yabancı kuruluşlara şikayet ederek zaten yapıyorsun.
 • 13 Eylül 2017 13:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kavga Etmekten Hiçbir Zaman Kaçmadık, Kaçmayız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Kavgaysa kavga edeceğiz” açıklamasına ilişkin, “Düşmanlığı, fitneyi, ihaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten hiçbir zaman kaçmadık, kaçmayız. Biz insanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını da biliriz” dedi.
 • 13 Eylül 2017 13:28 Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsımın heykel veya benzer görsellerini yapmışlar, tabii bunu duyunca ben çok üzüldüm. Bir defa bu bizim değerlerimize terstir.
 • 13 Eylül 2017 13:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Rabia İşaretini Hala Bilmeyenler, Öğrenemeyenler Var. Her Siyasi Hareketin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Rabia işaretini hala bilmeyenler, öğrenemeyenler var. Her siyasi hareketin bir işareti var. Bu bizim işaretimiz. Herhalde Mahir bey bunu yazılı olarak göndereceksiniz" -"Rabia işaretini hala bilmeyenler, öğrenemeyenler var. Her siyasi hareketin bir işareti var.
 • 11 Eylül 2017 15:39 Çocuklar Süs Havuzunda Serinliyor Çocuklar Süs Havuzunda Serinliyor Hava sıcaklığının öğle saatlerinde 40 dereceye kadar yükseldiği Batman’da çocuklar, parkta bulunan süs havuzunda yüzerek serinliyor.
 • 09 Eylül 2017 16:12 Türkiye Almanya İlişkileri Yürümesi Gerektiği Şekilde Yürümek Zorundadır Türkiye Almanya İlişkileri Yürümesi Gerektiği Şekilde Yürümek Zorundadır Türkiye Almanya ilişkileri yürümesi gerektiği şekilde yürümek zorundadırTemel Elcivan Bielefeld 9 Eylül (DHA) - Almanya'da dün akşam bir panele katılan CHP TBMM Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Türkiye- Almanya ilişkileri ile ilgili olarak Recep Tayyip Erdoğan'da,...
 • 09 Eylül 2017 16:10 "Türkiye Almanya İlişkileri Yürümesi Gerektiği Şekilde Yürümek Zorundadır" Almanya'da dün akşam bir panele katılan CHP TBMM Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Türkiye- Almanya ilişkileri ile ilgili olarak "Recep Tayyip Erdoğan'da, Angela Merkel'de, SPD Genel Başkanı Martin Schulz da yanlış yapmıştır.
 • 09 Eylül 2017 16:05 Türkiye Almanya İlişkileri Yürümesi Gerektiği Şekilde Yürümek Zorundadır Türkiye Almanya İlişkileri Yürümesi Gerektiği Şekilde Yürümek Zorundadır" Almanya'da dün akşam bir panele katılan CHP TBMM Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Türkiye- Almanya ilişkileri ile ilgili olarak "Recep Tayyip Erdoğan'da, Angela Merkel'de, SPD Genel Başkanı Martin Schulz da yanlış yapmıştır.
 • 09 Eylül 2017 14:36 CHP Parti Meclisi Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Benimle hesaplaşmak mı istiyorsun Sayın Erdoğan? Gayet basit. Söyledim, yine söylüyorum.
 • 09 Eylül 2017 13:19 İzmir Enternasyonel Fuarı Töreni Arşiv- (27.08.2010) - REFERANDUM GÖLGESİNDE AÇILAN İZMİR ENTERNASYONEL FUARI TÖRENİ, SİYASİ ÇEKİŞMELERİN GÖLGESİNDE KALDIİEF AÇILIŞINDA CHP'LİLER BAKAN'I SESLİ PROTESTO ETTİKOCAOĞLU DEFALARCA ÖZÜR DİLEDİİzmir'de, bu yıl 79'ncusu düzenlenen İEF'nin açılış töreninde CHP'liler, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat...
 • 09 Eylül 2017 12:46 İzmir Arşiv- - İzmir Enternasyonel Fuarı Töreni İzmir Arşiv- - İzmir Enternasyonel Fuarı Töreni İzmir'de, bu yıl 79'ncusu düzenlenen İEF'nin açılış töreninde CHP'liler, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'ü yuhaladı, 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganı attı.
 • 09 Eylül 2017 12:34 Dha Arşiv-  (27.08.2010) -  İzmir Enternasyonel Fuarı Töreni /////////////REFERANDUM GÖLGESİNDE AÇILAN İZMİR ENTERNASYONEL FUARI TÖRENİ, SİYASİ ÇEKİŞMELERİN GÖLGESİNDE KALDIİEF AÇILIŞINDA CHP'LİLER BAKAN'I SESLİ PROTESTO ETTİKOCAOĞLU DEFALARCA ÖZÜR DİLEDİİzmir'de, bu yıl 79'ncusu düzenlenen İEF'nin açılış töreninde CHP'liler, Sanayi ve Ticaret Bakanı...
 • 08 Eylül 2017 22:53 Dha Yurt Bülteni-17 Dha Yurt Bülteni-17 Bingöl'de çatışma: 1 şehit, 1 yaralı (2) ASKERLERDEN BİRİ ŞEHİT OLDUBingöl'ün Adaklı İlçesi kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan 2 askerden biri, kaldırıldığı Elazığ Fırat Üniversitesi Araştırma Hastanesi'nde doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.
 • 08 Eylül 2017 22:26 Başbakan Yıldırım Torbalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Başbakan Yıldırım Torbalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Başbakan Yıldırım Torbalı Devlet Hastanesi'nin açılışını yaptı Başbakan Binali Yıldırım: "2006'dan beri 870 trilyon harcadık" -"ilaç tıbbi malzeme tamamen ücretsiz olacak" "26 şehir hastanesi yolda" Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: "Sağlıkta gelişim ve kalitenin arttırılması dönemi başlamıştır"İZMİR...
 • 08 Eylül 2017 22:06 Torbalı Devlet Hastanesinin Açılışını Yaptı Torbalı Devlet Hastanesinin Açılışını Yaptı Başbakan Binali Yıldırım, 70 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilen Torbalı Devlet Hastanesi'ni hizmete açtı.
 • 08 Eylül 2017 21:51 Başbakan Yıldırım Torbalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Başbakan Yıldırım Torbalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Başbakan Binali Yıldırım, 70 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilen Torbalı Devlet Hastanesi’ni hizmete açtı.
 • 08 Eylül 2017 21:42 Dha Yurt - Başbakan Yıldırım, İzmir'de (3) BAŞBAKAN TORBALI DEVLET HASTANESİNİN AÇILIŞINI YAPTIBaşbakan Binali Yıldırım, Selçuk'taki açılış ve temel atma törenlerinden sonra Torbalı Devlet Hastanesi'nin açılış törene katıldı.
 • 08 Eylül 2017 21:31 Başbakan Yıldırım, İzmir'de (4) Başbakan Yıldırım, İzmir'de (4) BAŞBAKAN TORBALI DEVLET HASTANESİNİN AÇILIŞINI YAPTIBaşbakan Binali Yıldırım, Selçuk'taki açılış ve temel atma törenlerinden sonra Torbalı Devlet Hastanesi'nin açılışına katıldı.
 • 08 Eylül 2017 12:10 Kitso Mücbir Sebebin Uzatılması İçin Talepte Bulundu Kitso Mücbir Sebebin Uzatılması İçin Talepte Bulundu Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, 30 Eylül 2017 tarihinde sona erecek Mücbir Sebep Halinin yeniden uzatılması için borçların silinmesi talebinde bulunulduklarını söyledi.
 • 07 Eylül 2017 14:59 Çanakkale'nin Yüzde 90,96'sı Sosyal Güvenlik Kapsamında Çanakkale'nin Yüzde 90,96'sı Sosyal Güvenlik Kapsamında Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, Çanakkale’nin gelişmekte olan bir il olduğunu belirterek, Ağustos dönemi verilerini paylaştı.
 • 06 Eylül 2017 08:44 SSK ve Bağ-Kur Emeklilerinin Zam Oranı Yüzde 4,52 Olacak SSK ve Bağ-Kur Emeklilerinin Zam Oranı Yüzde 4,52 Olacak Ağustos'ta yıllık enflasyon yüzde 10.68 çıktı. 2017 enflasyonu da bu seviyede gerçekleşirse, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zam oranı yüzde 4.52 olacak.
 • 31 Ağustos 2017 13:57 SSK Müdürünü Öldüren Cezaevi Firarisi Hükümlü Yakalandı SSK Müdürünü Öldüren Cezaevi Firarisi Hükümlü Yakalandı SSK müdürünü öldüren cezaevi firarisi hükümlü yakalandı Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği Ekipleri, geçen yıl Ankara Açık Cezaevi'nden firar eden firari müebbet hükümlüyü yakaladıKAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube...
 • 31 Ağustos 2017 13:55 SSK Müdürünü Öldüren Cezaevi Firarisi Hükümlü Yakalandı SSK Müdürünü Öldüren Cezaevi Firarisi Hükümlü Yakalandı Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği Ekipleri, cinayetten müebbet habis yattığı cezaevinden firar eden hükümlüyü yakaladı.
 • 30 Ağustos 2017 09:13 Çalışanların Enflasyon Farkı Yüzde 3,37 Olacak Çalışanların Enflasyon Farkı Yüzde 3,37 Olacak Memurlar ve memur emeklileri Ocak'ta yüzde 4 zam ve oluşursa enflasyon farkı alacak. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zammını ise 6 aylık enflasyon belirleyecek. Tahminler ise yüzde 3.37 olacağı yönünde.
 • 28 Ağustos 2017 14:20 Bir Yıl İçinde Dört Kez Dolandırılan Kadın Gözyaşlarına Boğuldu Bir Yıl İçinde Dört Kez Dolandırılan Kadın Gözyaşlarına Boğuldu Bir yıl içinde dört kez dolandırılan kadın gözyaşlarına boğuldu Kocasına iş, oğluna evlilik, SGK borcu ve dolandırıcıyı bulma vaadiyle dört defada 103 bin 400 TL dolandırıldılar İş vaadiyle 100 bin lira üzerinde dolandırıldığını iddia eden ailenin peşini dolandırıcılar bırakmadı 1 yıl içerisinde...
 • 28 Ağustos 2017 12:31 Bir Yıl İçinde 4 Kez Dolandırıldı Bir Yıl İçinde 4 Kez Dolandırıldı Antalya'da evlere temizliğe giden 4 çocuk annesi kadın, evini temizlediği bir adamın kendisini, eşini ve oğlunu 100 bin liradan fazla dolandırdığını iddia etti.
 • 28 Ağustos 2017 12:22 Bir Yıl İçinde Dört Kez Dolandırılan Aile 100 Bin Liradan Fazla Dolandırıldı Bir Yıl İçinde Dört Kez Dolandırılan Aile 100 Bin Liradan Fazla Dolandırıldı Antalya'da evlere temizliğe giden 4 çocuk annesi kadın, evini temizlediği bir adamın kendisini, eşini ve oğlunu 100 bin liradan fazla dolandırdığını iddia etti.
 • 28 Ağustos 2017 11:16 Meclise Meclise "Antidrone" Kalkanı FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde darbecilerin bombalarının hedefi olan ve en ağır hasarı alan binaların başında gelen Meclis'te yeni güvenlik önlemleri alınmaya devam ediyor.
 • 28 Ağustos 2017 11:02 Meclise 'Antidrone' Kalkanı Meclise 'Antidrone' Kalkanı Meclise 'antidrone' kalkanı Yaygınlaşan 'drone'ların, yeni güvenlik risklerini de beraberinde getirmesiyle Meclis yerleşkesine antidroneler yerleştirildi Meclis yerleşkesine yaklaşan veya üzerinde uçan insansız hava araçlarına karşı antidrone sistemi devreye girecek Antidroneler...
 • 28 Ağustos 2017 11:02 Haftanın Tarihine Bakış Ulusal Kurtuluş Savaşı, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın, 26 Ağustos 1922'de sabaha karşı verdiği emirle başlattığı Büyük Taarruz ve 30 Ağustos'ta "Başkomutanlık Meydan Muharebesi"nin kazanılmasıyla sonuçlandı.
 • 28 Ağustos 2017 10:48 Meclise "Antidrone" Kalkanı FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminde darbecilerin bombalarının hedefi olan ve en ağır hasarı alan binaların başında gelen Meclis’te yeni güvenlik önlemleri alınmaya devam ediyor.
 • 28 Ağustos 2017 09:30 Dul ve Yetimler Geriye Dönük 5 Yıllık Toplu Ödeme Alabilir Dul ve Yetimler Geriye Dönük 5 Yıllık Toplu Ödeme Alabilir Dul ve yetim aylığı alma hakkı bulunan, fakat kanundan habersiz olan hak sahipleri, başvurmaları halinde geriye dönük 5 yıllık toplu ödeme alabilirler.
 • 25 Ağustos 2017 18:38 Akdağ: Akdağ: "Bütün Dünyanın İzlediği Örnek Aldığı, Öğrenmek İstediği Bir Sağlık Sistemimiz Var" Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı ve dönüşümün arkasında durmasıyla bugün bütün dünyanın izlediği örnek aldığı, öğrenmek istediği bir sağlık sistemimiz var." dedi.
 • 25 Ağustos 2017 16:24 Sağlık Bakanlığı Ambulans Dağıtım Töreni Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı ve dönüşümün arkasında durmasıyla bugün bütün dünyanın izlediği örnek aldığı, öğrenmek istediği bir sağlık sistemimiz var." dedi.