MasterChef'in şampiyonu Cemre, meğer elemelerde şefleri çileden çıkarmış! - Son Dakika

MasterChef'in şampiyonu Cemre, meğer elemelerde şefleri çileden çıkarmış!

30.12.2019 15:20

MasterChef'in şampiyonu olarak ipi göğüsleyen Cemre Uyanık'ın, yarışmanın ilk bölümündeki eleme etabında şefleri çileden çıkardığı ortaya çıktı.

1
MasterChef şampiyonu Cemre'nin, elemelerdeki özgüveni, rahat tavırları ve cevapları meğer jüriyi çileden çıkarmış.
2
Keskin cevapları tepki çekti
Keskin cevapları tepki çekti
Eleme turunda yaptığı balık tabağına yapılan yorumların arasına girip kendini sert bir şekilde savunan Cemre'nin, keskin cevapları ve mimikleri gerginlik yarattı. Somer Şef'ten "evet" aldı ama Somer Şef bu kadar iddialı olmasına rağmen basit bir şey yaptığını eleştirmeden de geçemedi.
3
Danilo 'Hayır' dedi
Danilo Hayır dedi
Şef Danilo ise yaptığı Cemre'nin balık yemeğinin, sos kıvamı ve lezzetinin oturmadığını, kararsız olduğunu söyledi ve "Hayır" cevabını verdi.
4
Tavırları ve cümleleri pes dedirtti
Tavırları ve cümleleri pes dedirtti
Cemre ise bunun üzerine "Ben daha basit bir yemek seçebilirdim. Kendime ait bir tabak çıkarmak istedim. Bu yemeğin basit olup olmaması önemli mi gerçekten? diyerek Somer Şef'i kızdırdı.
5
Somer Şef çileden çıktı!
Somer Şef çileden çıktı!
Daha basit bir şey yapabilirdim diyen Cemre'ye sinirlenen Somer Şef ise "Ne demek daha basit bir şey yapabilirdin? Biz burada MasterChef seçiyoruz. Birkaç tecrübe göstermen lazım, teknik kullanılması gerek. Özgüven çok iyi bir şeydir. Ama arkasında durabilirsen!" diyerek cevap verdi.
6
Mehmet Şef ise "Biz burada size yarım saat veriyorsak bunun bir mantığı var. Biz burada sadece insanların nasıl yemek yaptığına bakmıyoruz. Stres yönetimine, hızına, El çabukluğuna bakıyoruz." dedi.
7
Sürekli cevap verip jüriyi kızdırdı
Sürekli cevap verip jüriyi kızdırdı
Cemre ise "Ben açıkcası süreye takılmadım ki niye böyle algılandı ki?" diyerek sert çıktı. Mehmet Yalçınkaya ise "Siz böyle söylediniz, 'Yarım saatte bunu yapabilirdim' dediniz." dedi.
8
Mehmet Yalçınkaya'yı tanımıyorum!
Mehmet Yalçınkayayı tanımıyorum!
Bunun üzerine hala ben öyle demek istemedim diyerek hareketleriyle de cevap vermeye devam eden Cemre, Somer Şef'in, "Sizin bizden pek öğrenecek bir şeyiniz yok ya! Karşındaki adam senden kaç yaş büyük, tecrübeli. Mehmet Yalçınkaya'yı tanıyor musun? diye sordu. Cemre ise "Tanımıyorum" diye yanıt verdi. Somer Şef, "O zaman araştır gel. Daha ne kadar saygısızlık yapabilirsin ki. Bu el hareketi 'ben kendimi kapadım sizi dinlemiyorum' demek. Sürekli laf arasına giriyorsunuz, sizi şaşkınlıkla seyrediyorum. diyerek öfke patlaması yaşadı.
9
Cemre bunun üzerine defalarca özür diledi ve bilerek yapmadığını söyledi.
10
Mehmet Şef sayesinde MasterChef ekibine dahil oldu!
Mehmet Şef sayesinde MasterChef ekibine dahil oldu!
Mehmet Şef kararını açıklayacağını ve duygusal davranmayacağını, profesyonel olacağını söyledi. Mehmet Şef "Evet" yanıtıyla Cemre'nin MasterChef ekibine girmesini sağladı.
11
Somer ve Mehmet Şeften "Evet" alan Cemre, önlüğünü almak için yanlarına gittiğinde "Gerçekten özür dilerim, şeflerime büyük saygım var, ben şef olduğumu iddia etmiyorum. Ben bir çaylağım. Sizin söyledikleriniz benim için çok önemli."
12
"Kusuruma bakmayın yanlış bir şey yaptıysam, yanlışım olursa da muhakkak söyleyin. Kendimi düzeltmeye çalışırım." diyerek MasterChef yolculuğuna başladı.
13
Bu görüntüleri hatırlayan MasterChef izleyicileri ise "Nereden nereye" diye yorumladı...

Son Dakika MasterChef'in şampiyonu Cemre, meğer elemelerde şefleri çileden çıkarmış! - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • rpjhat avaşin: hepinizin yeni yılını kutluyor inşallah yeni yıl huzur barış getirir yeni yılda inşallah köskünler barışır kadın cinayetleri şidet inşallah olmaz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı