5 YAŞINDAKİ MUSTAFA, YANGIN BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARA OYUNCAKLARINI GÖNDERDİ - Son Dakika
Güncel

5 YAŞINDAKİ MUSTAFA, YANGIN BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARA OYUNCAKLARINI GÖNDERDİ

TOKAT'ın Erbaa ilçesinde yaşayan Mustafa Çiçek (5), Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen çocuklara oyuncaklarını gönderdi.

09.08.2021 14:37  Güncelleme: 17:05
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TOKAT'ın Erbaa ilçesinde yaşayan Mustafa Çiçek (5), Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen çocuklara oyuncaklarını gönderdi.

Erbaa Belediyesi, Manavgat'taki orman yangınından etkilenenler için yardım kampanyası başlattı. Kampanya ile elektrikli ev aletleri, soğutucu, kıyafet gibi birçok yardım malzemesi toplandı. İlçede yaşayan Hakime ve Hamza Çiçek çiftinin çocukları Mustafa da kampanyaya destek verdi. Küçük Mustafa, içinde itfaiye aracı da bulunan oyuncaklarını, bir poşete koyduğu şekerleri ve yaptığı resmi Manavgat'taki çocuklara ulaştırılması için belediyeye getirip yetkililere teslim etti.

Orman yangınlarını görünce oğlunun çok üzüldüğünü ifade eden Hakime Çiçek, "Akşamdan başladı hazırlıklarını yapmaya. İnsanları öyle evsiz, barksız görünce çok üzüldü. Duygusal bir çocuk. Geçmiş olsun Allah yaşatmasın hiç kimseye" dedi.

Kampanya kapsamında toplanan yardımlar yarın yangın bölgesine ulaştırılmak üzere bölgeye gönderilecek.

5 YAŞINDAKİ MUSTAFA, YANGIN BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARA OYUNCAKLARINI GÖNDERDİ
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 5 YAŞINDAKİ MUSTAFA, YANGIN BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARA OYUNCAKLARINI GÖNDERDİ - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Boeing, uçan taksiler projesiyle gündemde
  19:09 Boeing, uçan taksiler projesiyle gündemde

  Boeing, dikey iniş ve kalkış yapabilen otonom hava araçlarıyla çalışan uçan taksiler projesini duyurdu. Bu proje sayesinde trafik sorunu azalacak ve hava kirliliği minimum seviyeye inecek. Uçak taksilerin havalimanları ve şehir merkezleri arasındaki ulaşımı güvenli ve hızlı bir şekilde sağlaması bekleniyor. Ancak projenin faaliyete geçebilmesi için yasal izinler alınması gerekiyor ve maliyetlerin yüksek olması bekleniyor. Sizce uçan taksi projesi başarılı olabilir mi?

 • OnePlus Pad Go, Avrupa pazarına giriş yapıyor
  19:09 OnePlus Pad Go, Avrupa pazarına giriş yapıyor

  OnePlus Pad Go, uygun fiyat etiketiyle dikkat çeken bir tablet modeli olarak Hindistan'da satışa çıktı ve şimdi Avrupa pazarına açılıyor. Erken sipariş verenlere indirim ve şarj cihazı hediye edilecek olan cihazın 23 Nisan'da piyasaya sürülmesi bekleniyor. OnePlus'ın daha premium tabletler tasarlamaya başladığı da söyleniyor.

 • Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında anıldı
  19:09 Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında anıldı

  Türk müziğinin önemli isimlerinden Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında düzenlenen anma töreniyle saygıyla anıldı. Sanatçının eşi Hepgül Özdemiroğlu, çocukları ve MESAM üyeleri törene katıldı. MESAM Başkanı Recep Ergül, Atilla Özdemiroğlu'nun müziğin birçok farklı dalında sayısız hit esere imza attığını belirterek onu saygı ve minnetle andıklarını ifade etti. Özdemiroğlu, özellikle Sezen Aksu'nun pop müziğindeki başarısında önemli bir rol oynamıştı.

 • Isparta'da atıl durumdaki okulun çatısında yangın çıktı
  19:08 Isparta'da atıl durumdaki okulun çatısında yangın çıktı

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde atıl durumdaki Sağlık Meslek Lisesi'nin çatısında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Yangında çatıda hasar meydana geldi. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

 • Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  18:58 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Ahmet Metin Genç başkanlığında yapılan toplantıda, yeni dönemde güzel hizmetler yapmanın iradesi vurgulandı. Meclis 1. Başkanvekilliğine Faruk Kanca, 2. Başkanvekilliğine ise Cevdet Bayraktar seçildi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen ve diğer siyasi parti temsilcileri de katıldı.


Advertisement