Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı - Son Dakika
Güncel

Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı

Adana'nın Seyhan ilçesinde karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini öldüren cinayet zanlısı Hakim A., özel ekip tarafından Hatay'ın Erzin ilçesinde babasıyla birlikte Irak'a kaçmak üzereyken yakalandı. Damat, polise verdiği ilk ifadede ''Eşimle tartıştık. Tartışmanın büyümesi üzerine aileler de karışınca kavga iyice alevlendi. Kayınpederim, aileme saldırınca gözüm karardı. Pişmanım.'' dedi.

24.06.2024 15:53  Güncelleme: 18:56

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini tabancayla vurarak öldürüp kaçan şüpheli Hatay'da yakalandı. Irak'a kaçmak üzereyken yakalanan cinayet zanlısı damadın ifadesi de ortaya çıktı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Gülbahçesi Mahallesi'nde 22 Haziran'da boşanma aşamasındaki eşi Şükran A. (20), kayınpederi Turgut E. (51), kayınvalidesi Leyla A. (51) ve kayınbiraderi Muhammet E.'yi (18) tabancayla vurarak öldüren Hakim A. ve kaçmasına yardım eden babası Şerif A.'yı yakalamak için özel ekip oluşturdu.

Adana'da katliam yapan damat, Irak'a kaçmak isterken yakalandı! İfadesi de ortaya çıktı

CİNAYET ZANLISI DAMAT VE BABASI IRAK'A KAÇMAK ÜZEREYKEN YAKALANDI

Özel ekip, yaptığı araştırmayla zanlı Hakim A. ve babasının Hatay'ın Erzin ilçesindeki bir ikamette saklandıklarını tespit etti. Adrese düzenlenen operasyonla şüpheli Hakim A. ile gencin anne ve babası yakalandı. Yakalanan şahısların Irak'a kaçacağı öğrenildi. Zanlılar, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olayın ardından babası Hakim A. tarafından kaçırılan 3 aylık bebek de polisler tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edilerek, koruma altına alındı.

Adana'da katliam yapan damat, Irak'a kaçmak isterken yakalandı! İfadesi de ortaya çıktı

1 YIL ÖNCE EVLENMİŞLER

Hakim A.'nın, 1 yıl önce evlendiği Şükran A. ile şiddetli geçimsizlik yaşadığı, eşinin evi terk edeceği tehditleri üzerine sık sık tartıştıkları ortaya çıktı. Olay günü Şükran A.'nın, eşinin bakkalına gidip, babasının evine dönmek istediğini söylemesi üzerine tartışmanın başladığı, ailelerin de karışmasıyla büyüdüğü belirtildi.

Adana'da katliam yapan damat, Irak'a kaçmak isterken yakalandı! İfadesi de ortaya çıktı

"KAYINPEDERİM AİLEME SALDIRINCA GÖZÜM KARARDI"

Emniyette sorguya alınan Hakim A., ifadesinde, "Sabah evde kahvaltı yaptıktan sonra, bakkala gittim. Bir süre sonra eşim geldi ve yine tartıştık. Tartışmanın büyümesi üzerine aileler de karışınca kavga iyice alevlendi. Kayınpederim, aileme saldırınca gözüm karardı. Pişmanım." dedi. Baba Şerif A. ise "Gelinim ve oğlum sürekli kavga ediyorlardı. Cinayetin olduğu gün iyice büyüdü. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı." ifadelerini kullandı.

Adana'da katliam yapan damat, Irak'a kaçmak isterken yakalandı! İfadesi de ortaya çıktı

NE OLMUŞTU?

Gülbahçesi Mahallesi'nde yaşayan Hakim A, 22 Haziran'da 3 aylık bebeği Deniz A'yı kendisine göstermedikleri gerekçesiyle evinin karşısında ailesiyle kalan boşanma aşamasındaki eşi Şükran A. ile sokakta tartışmış, tartışmaya Şükran A'nın babası Turgut E, annesi Leyla A, kardeşi Muhammet E. de katılmıştı. Bu sırada Hakim A'nın tabancayla ateş açması sonucu Şükran A, Turgut E, Leyla A. ve Muhammet E. olay yerinde hayatını kaybetmişti. Olayın ardından 3 aylık bebeğini alarak kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlatılmıştı. Saldırıda yaşamını yitiren aynı aileden 4 kişinin cenazeleri, Mardin'in Derik ilçesinde yan yana toprağa verilmişti.

Irak\'a kaçmak isterken yakalandı! Adana\'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • Salih Akinci: Asın gitsin 13 3 Yanıtla
  • Ferdi durmuş: İşin aslını bilmiyorum boş ver yorum yapmıyım 0 6 Yanıtla
  • Ulaş Heybetli: o kadar can almışın pişman olsan ne olmasan ne özür dilesen gerimi gelecek aldığın can pişman olan teslim olur senin pişmanlığın cinayetlere değil kaçamadan yakalandığına 4 0 Yanıtla
  • Ergül Çiftçi: her seferinde söylüyorum yine söylüyorum çok acilen bu ülkeye idam gelmesi lazım ölen bir kişi de olsa 10 kişi de olsa acilen idam gelmesi lazım idam idam idam 1 0 Yanıtla
  • Ayhan Karakuş: Adem dört kişiyi öldürmüş pişman olmuş salıverin gitsin 0 0 Yanıtla

Advertisement