İçişleri Bakanı: Bozdoğan-7 Operasyonu'nda 51 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika
Güncel

İçişleri Bakanı: Bozdoğan-7 Operasyonu'nda 51 şüpheli gözaltına alındı

İçişleri Bakanı: Bozdoğan-7 Operasyonu\'nda 51 şüpheli gözaltına alındı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, terör örgütü DEAŞ'a yönelik 17 ilde düzenlenen Bozdoğan-7 Operasyonu'nda 51 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı. Yerlikaya, Türkiye'nin huzuru ve birliği için terörle mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini belirtti.

05.03.2024 10:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, terör örgütü DEAŞ'a yönelik 17 ilde düzenlenen Bozdoğan-7 Operasyonu'nda 51 şüphelinin gözaltına alındığını bildirdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yerlikaya, Türkiye'nin huzuru, birlik ve beraberliği için son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini belirtti.

Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde terör örgütü DEAŞ'a yönelik Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Balıkesir, Çorum, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Yozgat ve Yalova'da düzenlenen operasyonlar sonucunda 51 şüphelinin yakalandığını kaydetti.

Çalışmaları gerçekleştiren polisleri tebrik eden Yerlikaya, operasyon görüntülerini de paylaştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İçişleri Bakanı: Bozdoğan-7 Operasyonu'nda 51 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Van'da Erek Dağı'nda ot toplarken rahatsızlanan kişi hastaneye ulaştırıldı
    21:28 Van'da Erek Dağı'nda ot toplarken rahatsızlanan kişi hastaneye ulaştırıldı

    Van'ın İpekyolu ilçesinde, Erek Dağı'nda ot toplarken rahatsızlanan 53 yaşındaki kişi, ekiplerin zorlu çalışması sonucu hastaneye ulaştırıldı. İl Sağlık Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre, Erek Dağı'na ot toplamaya giden kişi, aniden rahatsızlandı. Yanındakilerin haber vermesi üzerine bölgeye UMKE ekipleri yönlendirildi. Yol olmadığı için ambulansla olay yerine gidemeyen ekipler, yaklaşık 2,5 kilometre yürüyerek hastanın bulunduğu bölgeye ulaştı. İlk müdahalenin ardından sedyeyle ambulansın beklediği bölgeye taşınan hasta, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

  • İZKİTAP Fest - İzmir Kitap Fuarı'nda Ahmet Ümit söyleşi yaptı
    21:23 İZKİTAP Fest - İzmir Kitap Fuarı'nda Ahmet Ümit söyleşi yaptı

    İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İZKİTAP Fest - İzmir Kitap Fuarı'nda Ahmet Ümit, okuyucularıyla bir araya geldi ve yeni kitabını tanıttı.


Advertisement