Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (2)

24.11.2020 18:43
Borsada günlük işlemler (2), System.String[]

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)40.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)40.500,00-0,6134,19
İş Bankası (C)6,520,461,72
İş Bankası (Kur.)364.500,90

73,57
İş Fin.Kir.3,861,311,58
İş Girişim16,04-1,35322,11
İş GMYO2,100,9619,32
İş Y. Men. Değ.12,830,39218,62
İş Yat. Ort.3,231,25100,46
İşbir Holding3.150,00-3,08632,56
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,170,8688,71
İttifak Holding2,24-0,8871,80
İz Hayvancılık Tarım16,979,98548,58
İzmir Demir Çelik20,001,52144,20
İzmir Fırça5,89-7,24227,22
Jantsa Jant Sanayi242,909,96356,68
Kafein Yazılım17,811,1960,36
Kaplamin24,00-6,47332,43
Kardemir (A)5,095,6092,08
Kardemir (B)4,679,8876,89
Kardemir (D)4,922,0784,96
Karel Elektronik17,10-0,2917,69
Karsan Otomotiv2,980,3488,61
Karsu Tekstil6,86-1,44111,73
Kartonsan2.950,00-0,52663,58
Katmerciler Ekipman3,23-0,92111,29
Kent Gıda475,30-8,241946,81
Kerevitaş Gıda6,95-0,71113,19
Kervansaray Yat. Holding1,069,2892,73
Kiler GMYO2,45-3,16129,19
Klimasan Klima18,80-8,83-11,38
Koç Holding19,06-0,31-4,74
Konfrut Gıda15,88-0,38103,07
Kontrolmatik Teknoloji Enerji16,96-2,53

Konya Çimento1.186,2010,00337,23
Kordsa Teknik Tekstil14,404,3513,24
Koza Altın78,750,136,35
Koza Madencilik13,55-1,8135,09
Körfez GMYO6,850,74186,61
Kristal Kola2,766,9882,78
Kron Telekomünikasyon25,80-0,46102,83
Kuştur Kuşadası Turizm166,100,67607,56
Kuyumcukent Gayrimenkul2,32-1,28106,90
Kütahya Porselen37,70-3,78469,49
Lider Faktoring3,14-1,5771,12
Link Bilgisayar47,26-1,58162,72
Logo Yazılım99,200,0563,16
Lokman Hekim Sağlık11,05-0,9992,66
Lüks Kadife27,86-1,90222,45
Makina Takım2,840,0051,06
Marka Yatırım Holding6,48-10,00449,15
Marmaris Altınyunus98,558,3038,80
Marshall342,10-9,14619,60
Martı GMYO3,34-0,30230,69
Martı Otel2,30-9,09152,75
Mavi Giyim49,805,33-13,99
Mazhar Zorlu Holding17,990,0048,80
Mega Polietilen10,73-2,72745,91
Menderes Tekstil3,20-0,62144,27
Mensa0,31

-3,13
Merit Turizm70,95-1,73264,97
Merko Gıda12,99-1,591137,14
Metemtur Otelcilik12,573,46606,18
Metro Holding2,221,3760,87
Metro Petrol ve Tesisleri3,220,0064,29
Metro Yatırım Ortaklığı2,839,69-46,93
Migros Ticaret40,340,2566,56
Milpa4,91-2,58124,20
Mistral GMYO4,31-1,15129,67
MLP Sağlık19,00-0,1118,75
MMC San. ve Tic. Yat.6,10-7,58435,09
Mondi Tire Kutsan6,733,0662,56
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,522,37171,38
Net Holding3,364,0229,23
Netaş Telekom.20,06-0,5053,60
Niğbaş Niğde Beton71,901,271059,68
Nuh Çimento36,50-0,22232,28
Nurol GMYO7,112,1699,16
Odaş Elektrik3,622,55150,40
Olmuksan-IP7,900,51208,48
Orge Enerji Elektrik7,230,0045,77
Orma Orman Mahsulleri13,00-5,87371,01
Osmanlı Menkul20,78-1,05398,17
Ostim Endüstriyel Yat4,26-1,62153,57
Otokar236,6010,0060,91
Oyak Çimento8,232,8849,70
Oyak Yat. Ort.6,38-1,39176,35
Oylum Sınai Yatırımlar5,321,7272,23
Özak GMYO4,29-0,9266,93
Özbal Çelik Boru7,221,69347,93
Özderici GMYO2,330,0048,41
Özerden Plastik8,30-5,47264,04
Panora GMYO7,351,1031,21
Papilon Savunma22,16-0,81187,55
Park Elek.Madencilik5,211,5670,82
Parsan22,206,3231,05
Pegasus58,154,30-32,70
Peker GMYO2,42-0,82167,59
Penguen Gıda5,38-2,00487,73
Pera GMYO2,58-1,53174,47
Pergamon Dış Ticaret15,61-3,22101,74
Petkim4,053,3227,56
Petrokent Turizm850,00-7,60563,54
Pınar Et ve Un23,520,09158,76
Pınar Su7,60-1,30227,59
Pınar Süt20,300,4060,99
Plastikkart11,41-0,4423,09
Polisan Holding3,90-0,2629,24
Politeknik Metal387,2010,00408,99
Prizma Press Matbaacılık5,67-3,0831,86
QNB Finans Fin. Kir.128,80-0,85-0,23
QNB Finansbank69,700,6585,87
Ral Yatırım Holding4,87-0,8185,56
Ray Sigorta27,607,73707,02
Reysaş GMYO4,87-0,416,10
Reysaş Lojistik9,060,67106,85
Rhea Girişim3,555,97198,32
Rodrigo Tekstil12,809,97607,18
Royal Halı3,98-2,93190,51
RTA Laboratuvarları47,70-0,461956,03
Sabancı Holding10,25-2,2912,39
Safkar Ege Soğutmacılık10,43-9,93378,44
Sanel Mühendislik3,550,0020,99
Sanifoam Sünger16,85-0,82237,00
Sanko Pazarlama7,38-0,141,29
Saray Matbaacılık7,821,56504,90
Sarkuysan6,99-0,14119,99
Sasa Polyester17,22-0,40122,77
Say Yenilenebilir Enerji8,26-1,08268,75
Sekuro Plastik11,69-3,39118,10
Selçuk Ecza Deposu9,40-1,1657,59
Selçuk Gıda4,000,00271,15
Senkron Güvenlik5,029,8583,88
Serve Film Prodüksiyon17,550,571003,77
Servet GMYO57,000,00570,59
Seyitler Kimya16,621,22144,77
Silverline Endüstri4,321,65100,00
Sinpaş GMYO3,900,26236,21
Smartiks Yazılım7,580,13-22,73
Sodaş Sodyum Sanayii25,363,93559,35
Söktaş5,10-1,35199,91
Sönmez Filament35,581,14629,10
Sönmez Pamuklu16,00-0,50225,20
Sumaş Suni Tahta42,589,97333,92
Şeker Fin. Kir.4,22-0,24-11,72
Şekerbank1,512,0338,50
Şişe Cam7,03-0,7138,10
Şok Marketler12,041,2611,90
T. Halk Bankası5,31-0,38-10,15
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası64,70-1,7548,39
T.S.K.B.2,619,66115,70
T.Tuborg17,52-0,7447,23
Taç Tarım Ürünleri12,00-9,37284,62
Tat Gıda10,99-0,7280,64
TAV Havalimanları19,393,41-28,62
Taze Kuru Gıda265,50-8,263567,13
Tek-Art Turizm1,833,3945,24
Tekfen Holding15,633,17-13,60
Teknosa İç ve Dış Ticaret9,24-0,96120,00
Temapol Polimer Plastik10,370,3998,66
TGS Dış Ticaret9,483,38103,00
Tofaş Oto. Fab.29,801,7127,88
Torunlar GMYO3,70-0,2734,55
Trabzon Liman32,40-1,34209,34
Trabzonspor Sportif4,34-0,91101,86
Trend GMYO10,78-9,64390,00
TSKB GMYO3,771,07294,77
Tuğçelik7,28-2,0284,30
Tukaş10,810,56-12,47
Turcas Petrol4,97-0,6086,14
Turkcell15,77-0,5014,28
Tümosan Motor ve Traktör11,29-1,1476,13
Tüpraş90,102,56-28,94
Türk Hava Yolları11,830,77-18,19
Türk Prysmian Kablo13,67-2,36429,74
Türk Telekom7,78-0,647,82
Türk Traktör146,001,32175,94
Türker Proje Gayrimenkul98,209,97133,81
Türkiye Sigorta5,85-0,85168,62
Ufuk Yatırım11,694,84353,10
Ulaşlar Turizm Yat.3,68-2,90294,91
Ulusoy Elektrik48,36-1,8381,80
Ulusoy Un Sanayi11,77-0,93208,12
Umpaş Holding0,71

14,52
Uşak Seramik2,450,82101,90
Utopya Turizm24,904,80406,10
Uzertaş Boya26,00-3,701071,17
Ülker Bisküvi22,62-1,991,16
Vakıf Fin. Kir.3,90-0,7684,18
Vakıf GMYO3,88-3,00124,15
Vakıf Yat. Ort.7,83-1,01329,95
Vakıflar Bankası4,65-0,21-15,61
Vakko Tekstil6,12-0,1634,80
Vanet Gıda8,50-4,92494,41
Verusa Holding44,70-0,09140,96
Verusaturk Girisim9,540,4281,41
Vestel20,040,4058,80
Vestel Beyaz Eşya35,00-0,9665,89
Viking Kağıt6,30-0,63236,90
Yapı Kredi Koray GMYO4,740,8595,87
Yapı ve Kredi Bank.2,971,0219,76
Yaprak Süt ve Besi Çift.39,78-2,98535,86
Yataş11,864,4061,58
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,92-0,51143,48
Yeni Gimat GMYO12,852,967,34
Yeşil GMYO1,171,7482,81
Yeşil Yapı1,421,43115,15
Yeşil Yatırım Holding70,809,94530,45
Yibitaş İnşaat Malzeme16.800,001,31470,46
Yonga Mobilya31,00-1,46235,77
Yükselen Çelik7,10-0,42131,65
Yünsa13,570,3034,79
Zorlu Enerji2,710,0066,26
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortası fiyatları değişti, işte il il yeni tarife Kalbinden 7 santimlik kitle çıkarılan kadın doktorları bile şaşırttı Kocasıyla yıllar önce birlikte çekildiği fotoğrafı gören kadın aldatıldığını zannedince eşini bıçakladı Alarmları çalmasın diye 'alüminyum folyolu' poşete attığı eşyalarla kıskıvrak yakalandı Milyonların gözü kulağı Kabine'de! Normalleşme adımlarının değerlendirileceği toplantı perşembe günü yapılacak Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Gizlilik sözleşmesiyle tepki çeken WhatsApp milyonlarca kullanıcısını Signal ve Telegram'a kaptırdı