Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

02.01.2012 12:26
Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi, System.String[]

Etimesgut Belediyesi'nin huzurevinde kalan yaşlılar için düzenlediği etkinlikte ilçe protokolü yaşlılarla bir araya geldi.

Etimesgut Belediyesi'nin huzurevinde kalan yaşlılar için düzenlediği etkinlikte ilçe protokolü yaşlılarla bir araya geldi. Huzurevindeki programa Etimesgut Kaymakamı Cumali Atilla'nın eşi Fikriye Atilla, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, eşi İlknur Demirel, ve huzurevi sakinleri katıldı. Yaşlılar, belediye konservatuvarı öğrencilerinin şarkı ve türkülerine eşlik etti. Halaylar çeken, oyunlar oynayan yaşlılara Başkan Demirel de katıldı. Yaşlıların eğlencesine ortak olan Demirel, tüm huzurevi sakinlerine sağlık, huzur diledi. Başkan Demirel ve eşi İlknur Demirel, yaşlılara tek tek karanfil ve çeşitli hediyeler dağıttı. Başkan Demirel'e teşekkür eden yaşlılar, belediye huzurevinde ikinci baharlarını yaşadıklarını ifade etti.

Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Etimesgut Protokolü Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi - Son Dakika


Son Dakika

Dükkanının önünde küfürlü konuşan şahısları uyaran esnaf saldırıya uğradı Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Evine haciz gelen Defne Samyeli'den açıklama: Beni küçük düşürmek için yaptı Trabzonspor'dan İrfan Can ve Visca açıklaması: İki futbolcuyla da ilgilenmiyoruz Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı