YKS'ye Başvurup Ödeme Yapmayanlara Ek Süre Verildi - Son Dakika

YKS'ye Başvurup Ödeme Yapmayanlara Ek Süre Verildi

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile YKS'ye başvuru yapıp ödeme yapmayanlara ek sürenin verildiğini söyledi.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile YKS'ye başvuru yapıp ödeme yapmayanlara ek sürenin verildiğini söyledi. Sınava kayıt yaptıysanız ancak ödeme işlemlerini tamamlamadıysanız ek süre verildi.


ÖSYM'den YKS'ye Başvuranlara Ödemelerini Yapmaları için Ek Süre


Prof. Dr. Halis Aygün, yaptığı açıkamada "YKS'ye başvuru/geç başvuru süreleri içinde AİS kaydını yapan ancak sınav ücreti ödeme sisteminde hatalı/eksik işlem yapmaları nedeniyle ödeme işlemlerini tamamlamayan adaylara, 4 Haziran 09.00-23.59 saatleri arasında ödemelerini yaparak başvurularını tamamlama imkanı sağlanmıştır" dedi.


Aygün açıklamasının devamında "4 Haziran 09.00-23.59 saatleri arasında ödemelerini yaparak başvurularını tamamlayan adaylar 2020-YKS Yükseköğretim Kurumları Sınavına girebileceklerdir." cümlelerine yer verdi.


4 Haziran 09.00-23.59 saatleri arasında ödemelerini yaparak başvurularını tamamlayan adaylar 2020-YKS

Yükseköğretim Kurumları Sınavına girebileceklerdir.

— Prof.Dr.Halis AYGÜN (@halis_aygun) June 3, 2020


YKS Ne Zaman Yapılacak?


YKS, 27-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak. YKS'nin her oturumunda ve MSÜ'de adaylara sınav binası girişlerinde görevliler tarafından maske ve dezenfektan dağıtılacak. İsteyen adaylar kendileri de dezenfektan ve/veya kolonya yanlarında getirebilecek.

Kaynak: Tamindir

Son Dakika

15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 15:24 Hababam Sınıfı filmi gerçek oldu: Kimya laboratuvarındaki patlamada 2 öğretmen yaralandı 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 12:43 Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm'ü kucağına aldı 12:37 Ezine'nin 40 yıllık sanayi sitesi hayali gerçek oluyor 11:53 En düşük maaş kaç lira olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı aylıklar 11:37 Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen Konya'nın eşsiz lezzetlerinden fırın kebabı damak çatlatıyor 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi 09:11 Sevdiği kız başkasına verilen genç, veda etmek için video çektikten sonra canına kıydı 09:09 Bağışıklık sistemini güçlendiren arı sütünün kilosu 7 bin TL'den alıcı buluyor 07:47 Antalya'nın Korkuteli ilçesi Türkiye'nin mantar üretiminin yüzde 30'unu karşılıyor