Son dakika Hükmü Pekmezci haberleri, Hükmü Pekmezci son dakika, son dakika Hükmü Pekmezci

Son Dakika Hükmü Pekmezci Haberleri

 • MHP Bayburt'ta aday tanıtım toplantısı düzenleyecek
  26 Şub MHP Bayburt'ta aday tanıtım toplantısı düzenleyecek

  Milliyetçi Hareket Partisi il, ilçe belde belediye başkan adayları ile belediye meclis ve il genel meclis adaylarının tanıtılacağı aday tanıtım toplantısı, 28 Şubat Çarşamba günü Bayburt Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Mevcut belediye başkanları Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır'ın yeniden aday olduğu yerel seçim yarışında Demirözü Belediye Başkanlığına Nejmeddin Ersen, Arpalı Belediye Başkanlığına ise Kurban Karahan aday gösterilmişti. Çarşamba günü saat 18.30'da düzenlenmesi planlanan aday tanıtım toplantısının ardından Ali Kınık sahne alacak. Program, Kınık'ın konseriyle sona erecek.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Berat Kandili'nde mesaj yayımladı
  24 Şub Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Berat Kandili'nde mesaj yayımladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Allah'a itaat ve teslimiyetle geçirenlerin kurtuluşa ereceğini belirtti.

 • Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümünde şükran ziyareti
  22 Şub Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümünde şükran ziyareti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve belediye meclis üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri nezdinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya'ya düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü dolayısıyla şükran ziyaretinde bulundu.

 • Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı
  21 Şub Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı

  Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Saray Bahçesi'ndeki Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılmasıyla başlayan kutlamalara, Cumhuriyet Caddesi'ndeki törenle devam edildi. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, kentin işgalden kurtuluşunun 106. yılına erişmiş olmanın gururu ve mutluluğunun yaşandığını söyledi. Tiyatro oyununun sahnelendiği ve halk oyunları ekiplerinin gösteri sunduğu program, asker, polis, öğrenciler ve atlı cirit kulüplerinin resmi geçit töreniyle sona erdi.

 • Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşu 106. yıl dönümü kutlandı
  21 Şub Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşu 106. yıl dönümü kutlandı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106'ncı yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, ""Milletimizin bağımsızlığa olan inancı ve tutkusu bundan tam 106 yıl önce Bayburt'umuzda da tezahür etmiştir" dedi.

 • Bayburt'ta düzenlenen bilgi yarışmasında birinci olan takıma kupa verildi
  19 Şub Bayburt'ta düzenlenen bilgi yarışmasında birinci olan takıma kupa verildi

  Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü kapsamında düzenlenen liseler arası bilgi yarışmasının finali Çoruh Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Yarışmada, Milli İrade Anadolu Lisesi birinci, Bayburt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci, Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesi ise üçüncü oldu. Programa, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Yasemin Demirörs, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 • Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı
  19 Şub Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı

  Bayburt Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında, Bayburt'un kurtuluşunun 106. yıl dönümü için fotoğraf sergisi açıldı. Sergide, kentin eski fotoğrafları ve kurtuluş törenlerinde çekilen fotoğraflar yer aldı. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, serginin amacının gelecek nesillere tarihi vesikalarla yaşananları aktarmak olduğunu belirtti. Vali Mustafa Eldivan da serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

 • Bayburt'ta Şühedaya Saygı Yürüyüşü Gerçekleştirildi
  17 Şub Bayburt'ta Şühedaya Saygı Yürüyüşü Gerçekleştirildi

  Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yılı etkinlikleri kapsamında Kop Dağı'nda düzenlenen 'Şühedaya Saygı' yürüyüşüne katılım yoğun oldu. Yürüyüşe katılanlar, Kop Şehitleri Anıtı'na çiçek bırakarak dua etti. Vali Mustafa Eldivan, kurtuluşun başladığı yerde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtirken, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ise Kop Dağı'nda verilen mücadelenin ruhunu hissettiklerini ifade etti.

 • Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü'ndeki sporculara spor malzemesi dağıttı
  15 Şub Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü'ndeki sporculara spor malzemesi dağıttı

  Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü'ndeki sporculara spor malzemesi dağıttı. Başkan Pekmezci, genç sporcularla bir araya gelerek onlara spor malzemelerini verdi ve sporun önemine dikkat çekti.

 • Bayburt Belediyesi Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına Altın Madalya ve Beratı Takdim Edildi
  25 Oca Bayburt Belediyesi Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına Altın Madalya ve Beratı Takdim Edildi

  Bayburt Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına verdiği desteklerden dolayı altın madalya ve berat ile ödüllendirildi. Valilik makamında düzenlenen törende, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye altın madalya ve beratı Vali Mustafa Eldivan tarafından takdim edildi. Pekmezci, Türk Silahlı Kuvvetlerinin kendileri için önemini vurgulayarak, Bayburt'ta kurumlar ve vatandaşlar olarak her zaman Mehmetçik'in yanında olduklarını belirtti. Vali Eldivan ise Pekmezci'ye duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

 • Bayburt Belediyesine Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na Altın Madalya Beratı Verildi
  22 Oca Bayburt Belediyesine Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na Altın Madalya Beratı Verildi

  Bayburt Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na verdiği desteklerden dolayı Altın Madalya Beratı ile ödüllendirildi. Berat, Bayburt Valiliği makamında düzenlenen törenle Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye takdim edildi.

 • Bayburt Belediyesi'nde memur ve işçilere zam yapıldı
  20 Oca Bayburt Belediyesi'nde memur ve işçilere zam yapıldı

  Bayburt Belediyesi'nde memur maaşlarına yüzde 120, işçi maaşlarına ise yüzde 49,25 ile 3 bin lira seyyanen zam yapıldı. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, çalışanlara verilecek zam oranlarını açıkladı ve çalışanlarla kader birlikteliği yaptıklarını belirtti. Ayrıca, sendika hakkı ve sürekli çalışma imkanı da sağlanacağı duyuruldu.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 2024 yılında belediye personeline verilecek olan zam oranlarını açıkladı
  20 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 2024 yılında belediye personeline verilecek olan zam oranlarını açıkladı

  Başkan Pekmezci, belediye personeline verilecek olan zam oranlarını açıkladı. Açıklanan zam miktarları personel tarafından alkışlandı.

 • Başkan Pekmezci görevdeki 5 yılını değerlendirdi
  18 Oca Başkan Pekmezci görevdeki 5 yılını değerlendirdi

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, görevdeki 5 yılını değerlendirdiği basın toplantısında belediye tarafından tamamlanan ve devam eden projeler ile sosyal ve kültürel faaliyetler hakkında bilgi verdi. Başkan Pekmezci, yapılan çalışmaları anlatırken ayrıca istihdam odaklı projeler, çevreye yönelik çalışmalar ve yapımı planlanan projeler hakkında da bilgi verdi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci 5 Yılını Değerlendirdi
  18 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci 5 Yılını Değerlendirdi

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, görevdeki 5 yılını değerlendirdiği basın toplantısında belediye tarafından tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Pekmezci ayrıca istihdam odaklı projeler, çevreye yönelik çalışmalar ve ödüle layık görülen projeler hakkında da konuştu.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 5 yılını değerlendirecek basın toplantısı düzenleyecek
  16 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 5 yılını değerlendirecek basın toplantısı düzenleyecek

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 17 Ocak Çarşamba günü belediye tarafından tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi vereceği basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu. Toplantı, belediye binasının 5. katında bulunan sosyal ve kültürel faaliyetler salonunda gerçekleştirilecek ve halka açık olacak. Başkan Pekmezci, tüm Bayburtluları toplantıya davet etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Şehit Ailelerini ve Görevli Personelleri Ziyaret Etti
  12 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Şehit Ailelerini ve Görevli Personelleri Ziyaret Etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Regaip Kandili dolayısıyla şehit ailelerini ve görevi başında bulunan personelleri ziyaret etti. Şehit aileleriyle sohbet eden Pekmezci, polis, jandarma, itfaiye, 112 Acil Çağrı Merkezi, ambulans komuta merkezi ve hastane çalışanlarını da ziyaret ederek kandillerini kutladı.

 • Bayburt Belediye Başkanı Regaib Kandili için Kutlama Mesajı Yayınladı
  11 Oca Bayburt Belediye Başkanı Regaib Kandili için Kutlama Mesajı Yayınladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Regaib Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, daha iyi bir kul, daha duyarlı bir Müslüman olma azmimizi tazelememiz gerektiğini vurguladı. Pekmezci, mübarek gün ve gecelerin, kulluğumuzu gözden geçirmek ve hayatı muhasebe etmek için önemli zamanlar olduğunu belirtti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
  11 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Başkan Pekmezci, gazetecilerin özel gününü kutlayarak, Bayburt'a kazandırdıkları projeleri anlattı ve yeni projelerini açıklayacağını bildirdi. Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş ise Başkan Pekmezci'ye desteklerinden dolayı teşekkür etti ve Gazetecilik Meslek Kanunu için destek istedi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
  10 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Pekmezci, tarafsız ve objektif basının demokratik toplumların olmazsa olmazı olduğunu belirtti ve basın mensuplarının önemli bir görevi yerine getirdiğini vurguladı. Ayrıca, basının demokrasinin temel unsurlarından biri olduğunu ve toplumu aydınlatma görevini yerine getirdiğini ifade etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, AA'nın 2023 Yılının En İyi Fotoğraflarını Oyladı
  05 Oca Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, AA'nın 2023 Yılının En İyi Fotoğraflarını Oyladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Anadolu Ajansı'nın 2023 yılında servis ettiği fotoğraflar arasından seçilen en iyi kareleri oyladı. Pekmezci, deprem, Gazze, çevre-yaşam, haber ve spor kategorilerindeki fotoğraflardan favorilerini belirledi. Fotoğrafların hatıraları canlandırdığını belirten Pekmezci, AA çalışanlarını tebrik etti ve 2023 yılının ülkeye güzel hatıralar getirmesini temenni etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı, Bayburt Atlı Spor Kulübü sporcusunu kabul etti
  05 Oca Bayburt Belediye Başkanı, Bayburt Atlı Spor Kulübü sporcusunu kabul etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Atlı Spor Kulübü sporcusu Mert Altıparmak'ı makamında kabul etti. Başkan Pekmezci, Altıparmak'ı tebrik ederek, misafirlerine hediye takdiminde bulundu. Ziyaret sırasında ata sporu ciritin yaşatılması için yapılan çalışmalara teşekkür edildi.

 • Bayburt Belediyesi 2024 Yılı İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi
  04 Oca Bayburt Belediyesi 2024 Yılı İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

  Bayburt Belediyesi'nin 2024 yılının ilk meclis toplantısı, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Pekmezci, toplantı öncesinde yaptığı konuşmada yeni yılın Bayburt'a ve Türk milletine hayırlar getirmesini diledi. Gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı ve toplantı sona erdi.

 • Başkan Pekmezci, Yeni Yıl Mesajı Yayımladı
  31 Ara Başkan Pekmezci, Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 2023 yılında gerçekleştirilen projelerin mutluluğunu paylaştı ve 2024 yılında da başarılı adımlar atacaklarını belirtti. Başkan Pekmezci, yeni yılın ülke, Bayburt ve millet için hayırlara vesile olmasını diledi.

 • Bayburt Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti'nin 4. Olağan Genel Kurulu'na Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Katıldı
  31 Ara Bayburt Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti'nin 4. Olağan Genel Kurulu'na Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Katıldı

  Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti'nin 4. Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Konuşmasında, cemiyetin Bayburt için bir gurur vesilesi olduğunu belirten Başkan Pekmezci, MÜS-DER'in dünyanın dört bir tarafında mazlumlara el uzatmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. Müs-Der Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devreden Adil Kacır ve yeni Başkan Zülküf Kocabey, Başkan Pekmezci'ye hediye takdim etti.

 • Bayburt OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
  07 Ara Bayburt OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

  Bayburt Organize Sanayi Bölgesi (OSB) aylık yönetim kurulu toplantısı, Vali Mustafa Eldivan başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda, bölgede tamamlanan alt yapı çalışmalarının geleceğe yönelik planlanan yatırımlara büyük ölçüde yardımcı olacağı vurgulandı.

 • Çöpler belediyenin tesisinde ayrıştırılıyor, enerjiye dönüştürülüyor
  06 Ara Çöpler belediyenin tesisinde ayrıştırılıyor, enerjiye dönüştürülüyor

  Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri'nde çöpler, metotlar kullanılarak ayrıştırılıyor ve metan gazı üretilerek enerjiye dönüştürülüyor. Ayrıca günlük ortalama 150-200 ton geri dönüşüm sağlanarak ekonomiye katkı sağlanıyor.

 • Bayburt Ticaret İl Müdürü Erkan Zengin, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu
  04 Ara Bayburt Ticaret İl Müdürü Erkan Zengin, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu

  Bayburt Ticaret İl Müdürü Erkan Zengin, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu. Başkan Pekmezci, Zengin'e plaket takdim ederek, şehre katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. Zengin ise Başkan Pekmezci'ye çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci İstanbul'da Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanını Ziyaret Etti
  02 Ara Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci İstanbul'da Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanını Ziyaret Etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt ve Gümüşhane Federasyonlarının düzenlediği kültür buluşmaları programlarına katılmak için İstanbul'da bulunduğu sırada Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı başkanını ziyaret etti. Başkan Pekmezci, vakıf yöneticileriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, vakfın eğitim, kültür ve hizmet alanındaki çalışmalarını takdir etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 2024 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusu yaptı
  22 Kas Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 2024 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusu yaptı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Pekmezci, başvuru sonrası MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek çalışmaları ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi. Pekmezci, ziyaretlerin ardından MHP yetkililerine teşekkürlerini iletti.

 • Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Birliği Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  15 Kas Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Birliği Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği (BAY-GÜ-KAB) olağan meclis toplantısı Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda BAY-GÜ-KAB Başkanı Hükmü Pekmezci, birlik faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas'ın divan başkanlığını yaptığı toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi. Toplantı sonrası Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, birlik üyelerini Bamsı Beyrek Seyir Terası'nda ağırladı.

 • Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti
  08 Kas Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti

  Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, Bayburt'ta Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Pekmezci, Vali Tanrısever'e Bayburt'un tarih ve kültürü hakkında bilgi verdi ve çalışmalarında başarı temennisinde bulundu. Vali Tanrısever ise Bayburt'ta bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek Başkan Pekmezci'ye teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin sonunda Başkan Pekmezci, Vali Tanrısever'e plaket takdim ederek belediyenin ürettiği yöresel ürünlerden hediye etti. Vali Tanrısever ise Başkan Pekmezci'ye Gümüşhane'nin yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye sandığı takdim etti. Ziyarete Bayburt Valisi Mustafa Eldivan da eşlik etti.

 • MHP Bayburt İl Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanı Pekmezci'yi Ziyaret Etti
  08 Kas MHP Bayburt İl Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanı Pekmezci'yi Ziyaret Etti

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayburt İl Başkanı Muharrem Baykal ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti. Başkan Pekmezci, ziyaretten dolayı teşekkür ederken, Baykal ve yönetim kurulu üyeleri ise çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret sırasında İl Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Güler, Başkan Pekmezci'ye teşekkür plaketi takdim etti.

 • Bayburtlu Milli Sporcu Elif Nur Turhan, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi Ziyaret Etti
  02 Kas Bayburtlu Milli Sporcu Elif Nur Turhan, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi Ziyaret Etti

  Bayburtlu milli sporcu Elif Nur Turhan, babası ve antrenörleriyle birlikte eski boks sporcusu olan Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti. Turhan, Türkiye'de ilk kez profesyonel boksta Dünya Şampiyonu olan ve 28 Kasım'da İngiliz rakibiyle karşılaşacağı WBC Uluslararası Şampiyonluk Unvan Kemer Maçı için Bayburt'ta kamp yapıyor. Ziyaret sırasında Pekmezci'nin geçmişteki tecrübeleri dinlendi ve Turhan, Türk bayrağını dalgalandırmak için söz verdi. Başkan Pekmezci, Türk sporculara desteklerinin süreceğini belirtti ve Turhan'a başarılar diledi.

 • Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Gerçekleştirildi
  01 Kas Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Gerçekleştirildi

  Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) Encümen Toplantısı, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve encümen üyelerinin katılımlarıyla Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşüldü ve Başkan Şenlikoğlu ziyaret edildi.

 • Bayburt'ta Cumhuriyet Bayramı ve yüzüncü yıl coşkusu
  29 Eki Bayburt'ta Cumhuriyet Bayramı ve yüzüncü yıl coşkusu

  Tüm yurtta olduğu gibi Bayburt'ta da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla coşku ve heyecan hakimdi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
  26 Eki Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Ankara'da bulunduğu sırada MHP lideri Devlet Bahçeli'yi MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Pekmezci, Bayburt'ta tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler hakkında Bahçeli'ye bilgi verdi. Pekmezci, Bahçeli'ye teşekkür ederek, Bayburt'un tarih ve kültür şehri olduğunu vurguladı. Bahçeli ise Bayburt'un belediye çalışmalarını takip ettiğini ve bu çalışmaların kendisini mutlu ettiğini belirtti. Ziyaretin ardından Pekmezci, MHP Genel Merkezi'nde diğer yetkililerle de görüşerek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Muhtarlar Günü'nü Kutladı
  19 Eki Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Muhtarlar Günü'nü Kutladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak muhtarların devletin tüm kurumlarını temsil ettiğini ve halk ile devlet arasında köprü vazifesi gördüğünü belirtti. Pekmezci, muhtarlıkların vatandaşların devlete ihtiyaç duyduğunda ilk başvuracakları yer olduğunu vurgulayarak, muhtarlıkların çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıdığını ve halkın her zaman yanında olduğunu ifade etti. Pekmezci, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlayarak sağlık ve mutluluklar diledi.

 • Türkiye Barolar Birliği Başkanı Bayburt Belediye Başkanı ile Görüştü
  13 Eki Türkiye Barolar Birliği Başkanı Bayburt Belediye Başkanı ile Görüştü

  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Ramiz Erinç Sağkan, Bayburt Barosu Başkanı Av. Serkan Pekmezci ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yle araya geldi. Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci, misafirlerine Bayburt'un tarihi ve kültürel kimliğinden bahsetti ve Barolar Birliği Başkanı Sağkan'ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Başkan Pekmezci'ye gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Sağkan ise plaket takdim etti.

 • MHP Bayburt Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu
  11 Eki MHP Bayburt Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayburt Merkez İlçe Başkanı Turan Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye ziyarette bulundu. Başkan Pekmezci, Çalışkan ve yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri ise Başkan Pekmezci'ye gösterdiği ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ederek çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

 • Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  11 Eki Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 2023 Faaliyet Raporu görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, yaralanan Uzman Çavuş Muhittin Can'ı ziyaret etti
  10 Eki Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, yaralanan Uzman Çavuş Muhittin Can'ı ziyaret etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Kuzey Irak'taki mayın tarama faaliyetleri sırasında yaralanan Uzman Çavuş Muhittin Can'a ziyarette bulundu. Başkan Pekmezci, Can'a geçmiş olsun dileklerini ileterek vatan evlatlarına minnettar olduklarını belirtti.

 • Akburak Boks Spor Kulübü, Bayburt Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu
  09 Eki Akburak Boks Spor Kulübü, Bayburt Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu

  Sakarya'da faaliyet gösteren Akburak Boks Spor Kulübü sahibi Ferhat Akburak ve kulüp sporcuları, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Akburak, kulüp ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi ve Başkan Pekmezci'ye plaket takdim etti. Başkan Pekmezci ise eski bir boksör olarak sporculara önemli bilgiler aktardı ve teşekkürlerini iletti.

 • Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Birliği Encümen Toplantısı Gerçekleşti
  06 Eki Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Birliği Encümen Toplantısı Gerçekleşti

  Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği (BAY-GÜ KAB) encümen toplantısı Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ve Gümüşhane Belediyesi Meclis Üyesi Özcan Ulutaş katıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona eren toplantının ardından Başkan Pekmezci misafirlerini Bamsı Beyrek Seyir Terasında ağırladı.

 • Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  05 Eki Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Bayburt Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 2023 Faaliyet Raporu görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

 • Bayburt Belediyesi ve Ankara Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle Bayburt'a hiç gelmemiş Bayburtlular memleketlerine döndü
  18 Eyl Bayburt Belediyesi ve Ankara Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle Bayburt'a hiç gelmemiş Bayburtlular memleketlerine döndü

  Bayburt Belediyesi ve Ankara Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen üç günlük bir organizasyonla Ankara'da yaşayan ancak Bayburt'a hiç gelmemiş Bayburtlular memleketlerine geldi. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, misafirleri Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'nde ağırlayarak memnuniyetini dile getirdi ve Bayburt'un tarihi ve kültürel kimliği hakkında bilgi verdi. Misafirler daha sonra Bayburt tanıtım filmini izledi ve Bamsı Beyrek Seyir Terası'nda çay ikramıyla ağırlanarak Bayburt'un eşsiz manzarasını izleme fırsatı buldular.

 • Bayburt'ta Yolcu Dolmuşunda Bulunan Cüzdan Sahibine Teslim Edildi
  29 Ağu Bayburt'ta Yolcu Dolmuşunda Bulunan Cüzdan Sahibine Teslim Edildi

  Bayburt'ta bir yolcu dolmuşunda bulunan cüzdan, içerisindeki para ve ziynet eşyalarıyla birlikte sahibine teslim edildi. Cüzdanı bulan Pınar Karadeniz, Bayburt Belediyesi Kayıp Eşya Birimi'ne teslim etti. Birim personeli, cüzdanın Aynur Cengiz'e ait olduğunu belirledi. Cüzdan sahibi daha önce başvuruda bulunmuş ve belediyeye davet edilmişti. Pınar Karadeniz, cüzdanı sahibine teslim etti ve Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci tarafından teşekkür edildi.

 • 10 yaşındaki çocuk deprem bölgesine yardım için altın alarak Bayburt Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu
  18 Ağu 10 yaşındaki çocuk deprem bölgesine yardım için altın alarak Bayburt Belediye Başkanı'na ziyarette bulundu

  Muhammet Emin Bahadır, kumbarasındaki parayla altın alarak deprem bölgesine yardımda bulundu. Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci tarafından ağırlanan Bahadır, tebrik edildi ve ziyaret anısına takım forması hediye edildi. Bahadır, 6 ay önceki deprem felaketinde başlatılan yardım kampanyasına destek vermek için biriktirdiği paralarla altın almış ve Bayburt Belediyesi önüne giderek yardımı iletmek istemişti.

 • Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu
  15 Ağu Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu

  Ankara'ya ataması yapılan Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu. Başkan Pekmezci, Vali Epcim'e Bayburt için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi. Vali Epcim ise Başkan Pekmezci'ye misafirperverliği ve ilgisi için teşekkür ederek çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

 • Vali Epcim'den Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci'ye veda ziyareti
  14 Ağu Vali Epcim'den Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci'ye veda ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Cüneyt Epcim, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye veda ziyaretinde bulundu.

 • Bayburt Belediyesi Mehdiye & Hesna Mikrofinans Şubesi Açılıyor
  10 Ağu Bayburt Belediyesi Mehdiye & Hesna Mikrofinans Şubesi Açılıyor

  Bayburt Belediyesi Mehdiye & Hesna Mikrofinans Şubesi, dar gelirli kadınlara mikrokredi dağıtımını desteklemek amacıyla açılıyor. Açılış töreni, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, TİSVA Kurucusu Prof. Dr. Aziz Akgül ve iş insanı Hikmet Köse'nin katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye genelinde 20 yılı aşkın süredir dar gelirli kadınlara mikrokredi dağıtımı yapan Türkiye Grameen Mikrofinans Programı (TGMP) sayesinde, 210 binden fazla kadın mikrogirişimci olma fırsatı buldu. Bayburt'ta da yeni başarı öykülerine imza atmayı hedefleyen TİSVA, mikrokredi ile kadınların iş fikirlerini hayata geçirmelerine ve işgücüne katılım oranını artırmalarına destek olmayı amaçlıyor.

 • Bayburt Belediyesi İşçilerine Yüzde 45 Zam Yaptı
  07 Ağu Bayburt Belediyesi İşçilerine Yüzde 45 Zam Yaptı

  Bayburt Belediyesi, işçi maaşlarını yüzde 45 oranında artırma kararı aldı. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Hizmet-İş Sendikası temsilcisinin katılımıyla düzenlenen törende, Pekmezci çalışanların emeklerinin değerini bildiklerini ve en yüksek zam oranını verdiklerini belirtti. Sendika temsilcileri ise yapılan zamdan dolayı Başkan Pekmezci'ye teşekkür etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Avrupa Şampiyonu Toprak Salman'ı Tebrik Etti
  03 Ağu Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Avrupa Şampiyonu Toprak Salman'ı Tebrik Etti

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Avrupa şampiyonu olan Toprak Salman'ı makamında kabul etti. Başkan Pekmezci, başarılarından dolayı Salman'ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi. Salman, Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili, Boks Milli Takım Antrenörü ve Türkiye Boks Federasyonu Bayburt İl Temsilcisi ile birlikte Belediye Başkanı'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Pekmezci, Salman'ın başarısından dolayı mutlu olduğunu ve Bayburt'un gururu olduğunu belirtti. Ayrıca, geçmişte boks sporuyla uğraşan Pekmezci, Salman'a tavsiyelerde bulundu ve başarılar diledi.

 • Bayburt'ta vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu
  02 Ağu Bayburt'ta vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu

  Bayburt Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, aşure gününün birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek, Muharrem ayının önemine dikkat çekti.

 • Bayburt Belediyesi Muharrem Ayı ve Aşure Günü'nde Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu
  01 Ağu Bayburt Belediyesi Muharrem Ayı ve Aşure Günü'nde Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

  Bayburt Belediyesi, Muharrem ayı ve Aşure günü dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, öğle namazının ardından belediye hizmet binası önünde kurulan standa geçerek vatandaşlara aşure ikram etti. Başkan Pekmezci, Aşure Günü'nün birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek, Muharrem ayının hemşehrilerimize ve tüm vatandaşlara huzur ve bereket getirmesini temenni etti. Bayburt Belediyesi olarak her yıl geleneksel hale getirilen aşure etkinliğiyle birlik, dayanışma ve paylaşma duygularının önemine dikkat çekmek istediklerini belirtti.

 • Dede Korkut coşkusu yayla şenliğiyle final yaptı
  24 Tem Dede Korkut coşkusu yayla şenliğiyle final yaptı

  Bayburt Dede Korkut 27'nci Uluslararası Kültür ve Sanat Şölenleri kapsamında Aydıntepe Yaylası'nda yayla şenliği düzenlendi. Bayburt Belediyesi Halk Oyunları Ekibi gösterileriyle başlayan şölende, birçok sanatçı sahne aldı. Bayburtlular, sanatçıların söylediği türkülere halaylar ve horonlarla eşlik ederek eğlendi. Aydıntepe Yaylası'nda gerçekleştirilen şenlikte, Bayburt Belediye Başkanı ve Aydıntepe Belediye Başkanı tarafından sanatçılara plaket takdim edildi. Şenliğe, Bayburt Valisi, Bayburt Belediye Başkanı, Aydıntepe Kaymakamı, İl Genel Meclisi Başkanı, Emniyet Müdürü ve birçok vatandaş katıldı.

 • Bayburt Evi Müzesi Açıldı
  20 Tem Bayburt Evi Müzesi Açıldı

  Bayburt Belediyesi tarafından düzenlenen Bayburt Uluslararası Dede Korkut Kültür ve Sanat Şölenleri kapsamında Bayburt Evi Müzesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Müzede Bayburt'un geleneksel yaşam tarzına ait öğeler sergileniyor. Açılışta konuşan Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, gelecek kuşaklara bu kültürü aktarmak amacıyla yapılan çalışmalara destek verenlere teşekkür etti.

 • Bayburt'ta Tarihi Ev Müze Olarak Ziyarete Açıldı
  19 Tem Bayburt'ta Tarihi Ev Müze Olarak Ziyarete Açıldı

  Bayburt Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan tarihi Bayburt evi müze olarak ziyarete açıldı. Müzede, kentin tarihini ve kültürünü yansıtan eserler sergileniyor. Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, gelecek kuşaklara geçmişte yaşanılan ortamları nostaljik olarak sunmak için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Açılışa, AK Parti Bayburt Milletvekili Orhan Ateş, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bekir Kurtoğlu ve diğer yetkililer katıldı.

 • Bayburt Belediye Başkanı Misafirleriyle Kahvaltıda Buluştu
  19 Tem Bayburt Belediye Başkanı Misafirleriyle Kahvaltıda Buluştu

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt Dede Korkut Uluslararası Kültür ve Sanat Şölenleri kapsamında şehirde bulunan misafir belediye başkanları ve il dışı Bayburt derneklerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi. Kahvaltı programı Bamsı Beyrek Seyir Terası'nda gerçekleşti.

 • Üniversite öğrencilerinin gözünden Bayburt'un tarihi ve medeniyeti resmedildi
  25 May Üniversite öğrencilerinin gözünden Bayburt'un tarihi ve medeniyeti resmedildi

  Üniversite öğrencilerinin gözünden Bayburt'un tarihi ve medeniyeti resmedildi Sanat ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri, Bayburt'un tarihiyle, medeniyetiyle alakalı kültürel değerleri gözlemleyip, tuvale resmetmeye çalıştılar.

 • Bayburt'ta kapalı pazar yeri esnafa rahatlık sağlıyor
  24 May Bayburt'ta kapalı pazar yeri esnafa rahatlık sağlıyor

  Bayburt'ta Tuzcuzade Mahallesi'nde kurulan kapalı pazar yeri sayesinde esnaflar sıcak ve soğuk hava koşullarından korunuyor. Pazar esnafı fiyatların mevsimsel olduğunu belirtirken, satışların iyi olduğunu ifade ediyor.

 • Bayburt Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Oturumu Gerçekleştirildi
  10 May Bayburt Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Oturumu Gerçekleştirildi

  Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü ve kararlar alındı.

 • Bayburt Belediyespor U18 Futbol Takımı Şampiyon Oldu
  05 May Bayburt Belediyespor U18 Futbol Takımı Şampiyon Oldu

  Bayburt Belediyespor U18 Futbol Takımı, şampiyonluklarını kutlamak için Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'yi ziyaret etti. Başkan Pekmezci, takımı tebrik ederek Türkiye Şampiyonası elemelerinde başarılar diledi ve gol krallığına ulaşan Burak Kılıçı'yı da tebrik etti.

 • Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü kutladı
  03 May Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü kutladı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda Türk Milletinin yeniden dirilişinin ve uyanışının günü olduğunu belirterek, Türk Milliyetçilerinin her zaman Türk Milletinin birliğinin beraberliğinin ve bölünmez bütünlüğünün savunucusu olacağını ifade etti.

 • Başkan Pekmezci: 'Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz'
  17 Nis Başkan Pekmezci: "Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz"

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, "Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz" dedi.

 • Başkan Pekmezci: 'Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz'
  17 Nis Başkan Pekmezci: "Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz"

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, "Kadir Gecesi ile nurlandıran ve bizleri bir kez daha bu mübarek zamana ulaştıran rabbimize şükrediyoruz" dedi.

 • Şehit aileleri, gaziler ve yetim çocuklara iftar yemeği verildi
  13 Nis Şehit aileleri, gaziler ve yetim çocuklara iftar yemeği verildi

  Bayburt Belediyesi tarafından şehit aileleri, gaziler ve yetim çocuklar için iftar programı düzenlendi.

 • Bayburt'ta Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. oturumu yapıldı
  12 Nis Bayburt'ta Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. oturumu yapıldı

  Bayburt Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. oturumu Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında, belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 • Başkan Pekmezci: 'Ülkemizin asayişini sağlayan polis teşkilatımızın kahramanları 178 yıldır bu görevi eksiksiz yerine getiriyor'
  10 Nis Başkan Pekmezci: "Ülkemizin asayişini sağlayan polis teşkilatımızın kahramanları 178 yıldır bu görevi eksiksiz yerine getiriyor"

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Polis Teşkilatı'nın 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, ""Ülkemizin asayişini sağlayan polis teşkilatımızın kahramanları 178 yıldır bu görevi eksiksiz yerine getiriyor" dedi.

 • Bayburt'a özgü 'on beşi' geleneğinde büyük coşku
  07 Nis Bayburt'a özgü 'on beşi' geleneğinde büyük coşku

  Bayburt'ta her yıl Ramazan ayının 14'üncü gününde çocukların katılımıyla düzenlenen 'on beşi' geleneği bu yılda devam etti.

 • Bayburt'a özgü 'on beşi' geleneğinde büyük coşku
  06 Nis Bayburt'a özgü 'on beşi' geleneğinde büyük coşku

  Bayburt'a özgü 'on beşi' geleneğinde büyük coşku Bayburt'ta her yıl Ramazan ayının 14'üncü gününde çocukların katılımıyla düzenlenen 'on beşi' geleneği bu yılda devam etti.

 • Çatılarda tehlike saçan buz kütleleri temizlendi
  01 Nis Çatılarda tehlike saçan buz kütleleri temizlendi

  Çatılarda tehlike saçan buz kütleleri temizlendi Bayburt'ta kar yağışının ardından etkili olan soğuk hava, binalarda buz sarkıtları oluşturdu.

 • Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği toplantısı
  23 Mar Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği toplantısı

  Bayburt-Gümüşhane İlleri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği Meclis Toplantısı, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında gerçekleşti.

 • MHP'li iki belediye başkanı fikir alışverişinde bulundu
  14 Mar MHP'li iki belediye başkanı fikir alışverişinde bulundu

  MHP'li Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'a ziyarette bulundu.

 • Bayburt'ta Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı ikinci oturumu yapıldı
  08 Mar Bayburt'ta Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı ikinci oturumu yapıldı

  Bayburt Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı ikinci oturumu Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında, belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 • Başkan Pekmezci: 'Berat Kandilini en kalbi duygularımla tebrik ederim'
  06 Mar Başkan Pekmezci: "Berat Kandilini en kalbi duygularımla tebrik ederim"

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Berat Kandili vesilesiyle kutlama mesaj yayımlayarak, "Berat Kandilini en kalbi duygularımla tebrik ederim" dedi.

 • 'Evde Bakım Hizmetleri' ile bakıma muhtaç vatandaşlar unutulmuyor
  27 Şub 'Evde Bakım Hizmetleri' ile bakıma muhtaç vatandaşlar unutulmuyor

  Bayburt Belediyesi hayata geçirmiş olduğu 'Evde Bakım Hizmetleri' uygulamasıyla bakıma muhtaç ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayarak, ellerinden tutuyor.

 • Başkan Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerinden şükran ziyareti
  22 Şub Başkan Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerinden şükran ziyareti

  Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 105. yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyeleri Türk Silahlı Kuvvetleri nezdinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Zekeriya Tosun'a şükran ziyaretinde bulundular.

 • Başkan Pekmezci: '105 yıl önceki ruh ve heyecanla idrak ettiğimiz bugünde bizlere düşen bu bilgilerimizi gelecek kuşaklara aktarmaktır'
  21 Şub Başkan Pekmezci: "105 yıl önceki ruh ve heyecanla idrak ettiğimiz bugünde bizlere düşen bu bilgilerimizi gelecek kuşaklara aktarmaktır"

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, "Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunu, 105 yıl önceki ruh ve heyecanla idrak ettiğimiz bugünde bizlere düşen bu bilgilerimizi gelecek kuşaklara aktarmaktır.

 • Başkan Pekmezci: 'Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunu, 105 yıl önceki ruh ve heyecanla idrak ettiğimiz bugünde bizlere düşen bu bilgilerimizi...
  20 Şub Başkan Pekmezci: "Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunu, 105 yıl önceki ruh ve heyecanla idrak ettiğimiz bugünde bizlere düşen bu bilgilerimizi...

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 105. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Advertisement