Gülşen'den Aleyna Tilki'ye destek: Daha ne desin bu kız - Son Dakika

Gülşen'den Aleyna Tilki'ye destek: Daha ne desin bu kız

20.04.2022 09:47

Gülşen, İngilizce klibinin yayınlaması sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Aleyna Tilki'ye sahip çıktı. Motorun üzerindeyken eteğini çıkardığı ve iç çamaşırlarıyla dans ettiği için tepki çeken Aleyna Tilki'ye sosyal medyadan destek veren Gülşen, Tilki'nin klibinden bir sahneyi paylaşarak "Daha ne desin bu kız" dedi.

Genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, yaklaşık 2 senedir İngiltere ve Amerika arasında mekik dokuyarak hazırlarığı Take It Or Leave It isimli yeni şarkısı ve klibinin dinleyicilerin beğenisine sundu. Tilki'nin klibindeki cesur sahneler ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Desteğin yanı sıra klibindeki sahneler için tepki çeken Tilki'ye bir destek de meslektaşı Gülşen'den geldi.

"GÜLŞEN'E ÖZENMİŞ"

Aleyna Tilki'nin yeni klibinde yatak odasında iç çamaşırlarıyla dans ettiğini ve motorun üzerinde eteğini çıkardığını gören sosyal medya kullanıcıları, "Gülşen'e özenmiş" yorumları yaptı. Gülşen de yakın zaman önce çıkardığı Lolipop isimli şarkısının klibindeki cesur danslarıyla gündemden düşmemişti.

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu

GÜLŞEN'DEN DESTEK GELDİ

Instagram hesabından Aleyna Tilki'nin klibinden bir sahne paylaşan Gülşen, "Daha ne desin bu kız?" diyerek desteğini gösterdi. Klibi ve şarkıyı çok beğenen Gülşen, paylaşımına bomba ve alev emojileri de koydu.

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu

EROL KÖSE VE CÜNEYT ÖZDEMİR ELEŞTİRDİ

Aleyna Tilki'nin sosyal medya tepki çeken klibine ünlü isimlerden de yorum gecikmedi. Erol Köse, "Aleyna Tilki cümle aleme Ramazan günü donunu göstermek zorunda kaldıysa kariyeri yerle bir olmuştur. İngilizce 3 single yapmıştır. Hiçbiri de tutmamıştır" diyerek genç şarkıcıyı eleştirdi.

Cüneyt Özdemir de "Aleyna Tilki'nin son klibini izleyince Türkiye'de kariyeri yönetilemeyen sanatçıların düştüğü hazin duruma üzüldüm. İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir" yorumunu yaptı.

ALEYNA TİLKİ'DEN CEVAP GECİKMEDİ

Özdemir'in eleştirisine karşılık veren Aleyna Tilki ise "Özdemir'e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için, kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık! Bilgili biri ama bilge değil. Bilgelik kaderdir, herkeste olmaz" dedi.

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu
YORUMLAR
500
Sosyal medya üzerinden tanıştıkları 16 yaşındaki kıza cinsel istismar uyguladıkları iddiası Sosyal medya üzerinden tanıştıkları 16 yaşındaki kıza cinsel istismar uyguladıkları iddiası Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Hakkari Valisi Akbıyık'ı ziyaret etti İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Hakkari Valisi Akbıyık'ı ziyaret etti

Son Dakika Magazin Gülşen'den Aleyna Tilki'ye destek: Daha ne desin bu kız - Son Dakika


Advertisement