Jennifer Aniston'ın Menajeri: Hamile Değil Yemeği Fazla Kaçırmış - Son Dakika
Magazin

Jennifer Aniston'ın Menajeri: Hamile Değil Yemeği Fazla Kaçırmış

Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte sahilde görüntülenen Jennifer Aniston'ın büyüyen karnı hamilelik iddialarını doğrulamasına rağmen menajeri öğle yemeğini fazla kaçırmış olabileceğini belirtti.

17.06.2016 14:04  Güncelleme: 14:34

Friends dizisinde canlandırdığı Rachel Green rolüyle kariyerinde zirve yapan 47 yaşındaki oyuncu Jennifer Aniston'ın daha önce defalarca asılsız çıkan "Anne oluyor" haberlerinin aksine bu sefer gerçekten hamile olduğu iddia edildi.

SORULARDAN SIKILDI

Amerika'nın en çok okunan magazin dergilerinden In Touch Weekly "Anne olmak istediğini söyleyen ancak röportajlarında "Ne zaman çocuk sahibi olacaksın?" sorusundan çok sıkıldığını açıklayan Aniston'ın hamile olduğunu iddia etti.

KARNI DİKKAT ÇEKTİ

Eşi Justin Theroux ile sahilde görüntülenen ünlü oyuncunun büyüyen karnı ise daha önce defalarca asılsız çıkan hamilelik haberini bu kez doğrular nitelikte.

GEÇEN AY ANNESİNİ KAYBETTİ

Konu üzerine Aniston'ın yakın bir arkadaşı da "Evet hamile! Justin ve O yıllardır çocuk sahibi olmak istiyordu. Jennifer geçtiğimiz ay annesini kaybetti ve şimdi de hamile olduğunu öğrendi. Mucize bu işte!" diye açıklama yapınca bütün gözler ünlü çifte çevrildi.

MUCİZE BEBEK" DİYORLAR

Aniston ile Theroux, iddiaları yalanlasa da dostları anne acısını unutturacağını ve sallantıda olan evliliği kurtacağını düşündükleri bu hamileliğe "Mucize bebek" demeye başladı bile.

NEW YORK'TA GÖRÜNTÜLENDİ

Ancak çarşamba günü New York sokaklarından görüntülenen Jennifer Aniston, hamilelik iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

ÖĞLE YEMEĞİNİ FAZLA KAÇIRMIŞ

İddiaların manşetleri süslemesi üzerine dünyaca ünlü ABD'li oyuncunun menajerinden açıklama geldi. Jennifer'ın öğle yemeğini fazla kaçırmış olabileceğini belirten menajeri, "Aniston hamile değil" dedi.

İşte iddiaları doğrulayan o tatil fotoğrafları:

Jennifer Aniston\'ın Menajeri: Hamile Değil Yemeği Fazla Kaçırmış

Son Dakika Magazin Jennifer Aniston'ın Menajeri: Hamile Değil Yemeği Fazla Kaçırmış - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • cmc: Fazla yemis demiş mesajı vermiş işte anlayan anladı. 4 2 Yanıtla

Advertisement