Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok - Son Dakika

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

11.10.2021 19:22

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisinin Haluk'u oyuncu Burak Sergen'e eşi Nihan Ünsal'ın ihanet ettiği iddia edilmişti. Burak Sergen'in "Beni aldattı" dediği Nihan Ünsal'ın sevgilisi Özer Kaçmaz'ın eşi konuştu. Kaçmaz'ın eşi, "İzmir'de komşumuzdu, eşimi Burak Sergen'le karı-koca ilişkisi olmadığını söyleyip ayartmış. Eski dediği fotoğraflar da yeni. Burak Sergen'in hemşiresi de işin içinde... Çok çirkin olaylar var" dedi.

Geçen nisan ayında koronavirüse yakalanan Sadakatsiz dizisinin Haluk Güçlü'sü Burak Sergen, bir ay süren yaşam savaşını kazanmış ve taburcu olduktan kısa süre sonra kendisinden 28 yaş küçük sevgilisi Nihan Ünsal'la evlenmişti. Aradan 4 ay geçti ve film ve dizi senaryolarını aratmayan bir olay patlak verdi.

İHANET FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Nihan Ünsal'ın memleketi İzmir'de tanıştığı iş insanı Özer Kaçmaz'la sevgili olduğu ortaya çıktı. İhanetin boy boy yayınlanan fotoğraflarda, Kaçmaz ile Ünsal, havalimanı ve bir AVM'de el ele görüntülendi.

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Dizi çekimleri nedeniyle İstanbul'da olan Burak Sergen, kendisine açtığı güzellik merkezinin tadilatı nedeniyle İzmir'de olduğunu bildiği eşinin ihanetiyle sarsıldı ve hemen avukatı Uğur Sıtkı aracılığıyla boşanma davası açtı.

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Burak Sergen'in, Nihan Ünsal Sergen'e karşı açtığı boşanma davasında mahkeme; 6284 Sayılı Kanun kapsamında tedbir alarak Nihan Ünsal Sergen'in, Burak Sergen'e herhangi bir iletişim aracı ile ulaşmasını, evine ve çalışma alanı olan setlere yaklaşmasını yasakladı. Nihan Ünsal bu tedbirlere uymazsa; 3 ila 30 gün arasında zorlama hapsine çarptırılacak. Öte yandan Burak Sergen ile Nihan Ünsal'ın evliliği henüz 1 yılını doldurmadığı için tarafların anlaşmalı olarak boşanma hakları bulunmuyor.

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

FOTOĞRAFLARIN ESKİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Nihan Ünsal ise Özer Kaçmaz'la el ele çekilen fotoğraflarının eski olduğunu, herhangi bir ihanet olayının yaşanmadığını savundu.

"BURAK SERGEN'LE KARI-KOCA İLİŞKİSİ YAŞAMIYORLARMIŞ"

Peş peşe yaşanan olaylar magazin gündemine bomba gibi düşerken Özer Kaçmaz'ın biri 4, diğeri 9 yaşında olan iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu, TV100'den Birsen Altuntaş'a bomba açıklamalar yaptı. Züleyha Şehitoğlu, "Eşim Özer Kaçmaz'la fuarlarda stant işi yapıyoruz. İki çocuğumuz var. 2018'de boşandık, sonra yeniden barıştık ve eşimin yeni tuttuğu evde yaşamaya başladık. Bu kadın annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Bizim Özer'le kıskançlık kavgalarımız meşhurdur. Bir kavgamız sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu kadın, eşimi 'Ben seni eskiden beri çok beğeniyordum' deyip ayartmış. Eve girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen'le de karı koca ilişkisi yaşamadığına, iki arkadaş gibi olduklarına eşimi ikna etmiş" dedi.

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

"FOTOĞRAFLAR YENİ"

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal'ın fotoğraflarının eski değil, yeni çekildiğini belirten Şehitoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu kadın da oraya gidiyormuş. Burak Sergen'in hemşiresi de işin içinde... Çok çirkin olaylar var. Eşimle görüşmemizi engellemeye çalıştı. Koronaya yakalandık, eşim bizim eve ilaç getirecekti. Getirmedi. Telefonla aradım, meşgul yaptı. Evin önüne gittim, bu kadın balkona çıktı ve elini beline koymuş bana 'Sen ne yüzsüz kadınsın, buraya kadar geldiğine göre ilacını da kendin al' dedi. Elime aldığım taşı balkona attım..."

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

"GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRDÜ"

Eşinin Nihan Ünsal'dan ayrılmaya çalıştığını da belirten Şehitoğlu, "Eşim çok saftır, bu kadının kendisine aşık olduğuna inanmış ama şimdi her şeyi gördü. Gerçek yüzünü anladı bu kadının... Ayrılmak istiyor, kadın 'Astım krizim tutuyor' diyerek kendisini yerden yere atıyormuş. Geçen gün bardakla elini kesmiş, her yer kan olmuş. Pazar akşamı da restoranda ayrılık konuşması yaptı ama kadın kendini yerlere atmış. Annesi gelmiş, geceyi hastanede geçirmişler... Burak Sergen'e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın istiyorum. Bu tarz kadınların gerçek yüzü ortaya çıksın. Burak beyin davasında da şahitlik yapmaya hazırım" diye konuştu.

Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok
Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Burak Sergen'in uğradığı ihanette şok detaylar! Bu kadarı Sadakatsiz dizisinde bile yok - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

Tüm gözler Merkez Bankası'nın yarın açıklayacağı faiz kararında! İşte ekonomistlerin son tahminleri 22:43 Tüm gözler Merkez Bankası'nın yarın açıklayacağı faiz kararında! İşte ekonomistlerin son tahminleri Beşiktaş'ta büyük restleşme! Vida ya imzayı atacak ya da kulübede bekleyecek 22:34 Beşiktaş'ta büyük restleşme! Vida ya imzayı atacak ya da kulübede bekleyecek AA Washington muhabirinden 22:08 AA Washington muhabirinden "Fethullah Gülen öldü" iddiasıyla ilgili çarpıcı paylaşım: Polise henüz intikal etmemiş olabilir
DEVA Partisi'nde istifa krizi! İl başkanı ile birlikte yönetimde bulunan 45 kişi görevlerinden ayrıldı 21:27 DEVA Partisi'nde istifa krizi! İl başkanı ile birlikte yönetimde bulunan 45 kişi görevlerinden ayrıldı Erdoğan'dan S400 parça üretimi iddiaları sorusuna dikkat çeken cevap 20:36 Erdoğan'dan S400 parça üretimi iddiaları sorusuna dikkat çeken cevap Kılıçdaroğlu ve Akşener'in erken seçim çağrısına AK Parti'li Bülent Turan'dan ilk tepki 19:29 Kılıçdaroğlu ve Akşener'in erken seçim çağrısına AK Parti'li Bülent Turan'dan ilk tepki
Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım? 18:36 Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım? İnsanların ölmeden önce söylediği en son ne söylüyor? 16:41 İnsanların ölmeden önce söylediği en son ne söylüyor?
15:31
Advertisement