Survivor yarışmacısı Sema Aydemir'in pavyon dansı eleştirilere yol açtı - Son Dakika
Magazin

Survivor yarışmacısı Sema Aydemir'in pavyon dansı eleştirilere yol açtı

Kanal D'nin yeni dizisi İnci Taneleri'nde yer alan Dilber karakterinin pavyon dansı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Eski Survivor yarışmacısı Sema Aydemir de bu dans akımına uyarak süper mini elbisesiyle dans etti. Ancak Aydemir'in dansı eleştirilerin hedefi oldu

25.01.2024 10:43  Güncelleme: 10:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnci Taneleri'nde yer alan Dilber karakterinin pavyon dansı sosyal medyayı kasıp kavurdu. Binlerce kişi tarafından tarafından paylaşılan dans akımına uyan eski Survivor yarışmacısı Sema Aydemir de süper mini elbisesiyle dans edince eleştirilerin hedefi oldu.

"DİLBER HEPİMİZİ ELE GEÇİRDİ"

Daha önce 3 kez Survivor'a katılan ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Sema Aydemir, Dilber dansının akımına uyarak süper mini elbisesiyle dans etti. O anları Instagram hesabından yayınlayan Aydemir, gelebilecek eleştirilere de önden cevap vererek "Dilber hepimizi ele geçirdi. Dilberlere tercih edilince acil oynuyoruz. Bu arada pavyonlara özendiriyorsunuz falan diyenlere ya arkadaş iki geyik yaptık, hiç mi pavyon bilmiyordu insanlar. İçinde olan gidiyor olmayanın zaten ne işi var, ben mi yani… Saçmalamayın lütfen, bu zamana kadar sporu özenmediniz de pavyon mu ilginizi çekti" notunu ekledi.

Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti

LİNÇ EDİLİYOR

Bir çocuk annesi Sema Aydemir'in dans videosu kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. Güzel yorumların yanı sıra eleştirilerin hedefi olan Sema Aydemir için "Senin gibi örnek bir kadına yakıştı mı bu dans?" ve "Neye özendirdiğinize dikkat edin" yorumu yapıldı.

Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Sema Aydemir'in Dilber dansı tepki çekti
Survivor yarışmacısı Sema Aydemir\'in pavyon dansı eleştirilere yol açtı

Son Dakika Magazin Survivor yarışmacısı Sema Aydemir'in pavyon dansı eleştirilere yol açtı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • Serkan Basar: demekki geçmişte böyle bir tecrübesi var 68 19 Yanıtla
  • Murat Sarıal: OHHH DA ÇEKİYOR 49 5 Yanıtla
  • Ali Kublay: Bu şarküteri de etin kilisu kaça acaba 38 6 Yanıtla Astronot bilimi: Bursalı serkan ,Annemizin , kızınızın, bacınızın , karınızın da tecrübesi var mı acaba? Yok öyle Sema Aydemir yiğittir. Yiyorsa tekerleğin yüzüne söyle ... 29 18
  • Rotasız Gassal: Şuan yarışmada değilmi bu arkadaş nasıl böyle birşey paylaştı 5 34 Yanıtla
  • mert çelik: turabi bundan ıyı oynuyor 5 2 Yanıtla

Advertisement