SON DAKİKA ATİLLA TAŞ HABERLERİ

Son Dakika Atilla Taş Haberleri

 • 16 Mayıs 2017 08:04 Fuat Avni'nin Fotoğraf Albümü Ortaya Çıktı! Karelerde Atilla Taş ve Enes Kanter de Var Fuat Avni'nin Fotoğraf Albümü Ortaya Çıktı! Karelerde Atilla Taş ve Enes Kanter de Var FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında, Fuat Avni'nin fotoğraf albümüne ulaşıldı. Albümde Atilla Taş ve basketbolcu Enes Kanter de var.
 • 02 Mayıs 2017 16:11 Kavga Edenleri Gerekirse Kapının Önüne Koyacağız Kavga Edenleri Gerekirse Kapının Önüne Koyacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Parti içi mücadele, parti içi kavga, parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim. Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız" dedi.
 • 02 Mayıs 2017 16:06 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Kavga Edenleri Gerekirse Kapının Önüne Koyacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Parti içi mücadele, parti içi kavga, parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim. Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız" dedi.
 • 28 Nisan 2017 00:01 Fetö Medya Yapılanması Davasına Devam Edildi Fetö Medya Yapılanması Davasına Devam Edildi FETÖ'nün medya yapılanmasına yönelik "fuatavni" hesabının kurucusu Said Sefa ile Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 29 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 23:54 Dha İstanbul- Fetö'nün Medya Yapılanması Davasında Tahliye Talepleri Rededildi Dha İstanbul- Fetö'nün Medya Yapılanması Davasında Tahliye Talepleri Rededildi Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik "fuatavni" hesabının kurucusu olduğu tespit edilen Said Sefa ve şarkıcı Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 13'ü tutuklu 29 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 23:52 Fetö Medya Yapılanması Davasına Devam Edildi Fetö Medya Yapılanması Davasına Devam Edildi FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik "fuatavni" hesabının kurucusu Said Sefa ile Atilla Taş’ın da aralarında bulunduğu 29 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 23:07 Fetö'nün Medya Yapılanması Davası Fetö'nün Medya Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik, "fuatavni" hesabının kurucusu olduğu tespit edilen firari Said Sefa ile başka suçtan tutuklu Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 29 sanığın yargılandığı davada, tutuklu 13 sanığın bu hallerinin devamına karar verildi.
 • 27 Nisan 2017 21:18 Fetö'nün Medya Yapılanması Davası Fetö'nün Medya Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik, "fuatavni" hesabının kurucusu olduğu tespit edilen Said Sefa ile Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 29 sanığın yargılandığı davada, bazı gazetecilerin tanıklıklarına başvuruluyor.
 • 15 Nisan 2017 09:01 Atilla Taş Tutuklandı Atilla Taş Tutuklandı Aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin dava kapsamında tahliyelerine karar verilen 12 şüpheli, darbeye teşebbüs soruşturması kapsamında tutuklandı.
 • 15 Nisan 2017 08:12 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- 'DUR' İHTARINA UYMADIĞI BELİRTİLEN OTOMOBİLE POLİS ATEŞ AÇTI: 2 ÖLÜ, 2 YARALI Haber-Kamera: Hakan KAYA - Soner HASIRCIOĞLU - Ali Kerem BENGİ / İstanbul DHASultangazi'de polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçtığı belirtilen otomobil ateş açılarak durduruldu.
 • 15 Nisan 2017 02:27 Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 12 Şüpheli Tutuklandı Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 12 Şüpheli Tutuklandı Aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin dava kapsamında tahliyelerine karar verilen 12 şüpheli, darbeye teşebbüs soruşturması kapsamında tutuklandı.
 • 15 Nisan 2017 02:15 Geniş Haber) Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Geniş Haber) Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında "Anayasal düzeni ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından soruşturma açılan Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 13 kişiden 12'si tutuklandı.
 • 15 Nisan 2017 02:14 Geniş Haber) Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Geniş Haber) Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Haber: Ümit TÜRK / İstanbul DHAFETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında "Anayasal düzeni ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından soruşturma açılan Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 13 kişiden...
 • 15 Nisan 2017 01:38 Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 12 Şüpheli Yeniden Tutuklandı Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 12 Şüpheli Yeniden Tutuklandı Aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat'ın da bulunduğu FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin davada tahliyelerine karar verilen 12 şüpheli, darbeye teşebbüs soruşturması kapsamında tutuklandı.
 • 15 Nisan 2017 01:35 Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında "Anayasal düzeni ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından soruşturma açılan Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 13 kişiden 12'si tutuklandı.
 • 15 Nisan 2017 01:34 Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Atilla Taş Dahil 12 Kişi Darbe Soruşturması Kapsamında Tutuklandı Haber: Ümit TÜRK / İstanbul DHAFETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında "Anayasal düzeni ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından soruşturma açılan Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 13 kişiden...
 • 15 Nisan 2017 01:32 İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetö'nün Medya Yapılanması Davasında Tahliyelerine Karar... İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12 şüpheli çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.
 • 14 Nisan 2017 20:46 Atilla Taş Hakkında Sıcak Gelişme Atilla Taş Hakkında Sıcak Gelişme FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.
 • 14 Nisan 2017 20:38 Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 13 Şüpheliye Fetö'den Tutuklama İstemi FETÖ’nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 13 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.
 • 14 Nisan 2017 20:29 Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 13 Şüpheliye Fetö'den Tutuklama İstemi Atilla Taş'ın da Aralarında Bulunduğu 13 Şüpheliye Fetö'den Tutuklama İstemi Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 13 şüpheliye FETÖ'den tutuklama istemiİSTANBUL - FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13...
 • 14 Nisan 2017 20:04 Atilla Taş Dahil 13 Kişi Darbe Soruşturmasından Tutuklamaya Sevk Edildi FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında "Anayasal düzeni ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından soruşturma açılan Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 13 şüpheli tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 14 Nisan 2017 19:51 Atilla Taş Dahil 13 Kişi Tutuklanma İstemiyle Mahkemeye Sevk Edildi Atilla Taş Dahil 13 Kişi Tutuklanma İstemiyle Mahkemeye Sevk Edildi FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye olduktan sonra haklarında soruşturma açılan Atilla Taş'ın da aralarında bulunduğu 13 şüpheli tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 14 Nisan 2017 19:40 Gazetecilere "Darbe Girişimi" Soruşturması Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13 şüpheli, "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "Türkiye...
 • 14 Nisan 2017 19:26 'Fuatavni"Den Atilla Taş'a Retweet Talebi Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) medya yapılanması davasından tahliyesine karar verilen ardından "darbe girişimi soruşturması" kapsamında tekrar gözaltına alınan Atilla Taş'ın, ifadesinde "fuatavni" hesabının kurucusu olduğu tespit edilen Said Sefa ile olan ilişkisini anlattığı öğrenildi.
 • 14 Nisan 2017 19:11 Fetö'nün Medya Yapılanması Davasında Tahliyelerine Karar Verildikten Sonra "Darbe Girişimi"... FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13 şüpheli, "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini...