Dükkanın kamerasında yansıyan ilginç detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu - Son Dakika

Dükkanın kamerasında yansıyan ilginç detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu

24.10.2021 12:50

İngiltere'de hırsızların patlattığı borular sebebiyle dükkanını su basan Nickson Masih isimli adam, ertesi gün dükkana gittiğinde büyük şaşkınlık yaşadı. Kameraları izleyen adam, görüntülerdeki parlak ışığın bir melek olduğunu ve dükkanını daha fazla hasardan koruduğunu öne sürdü.

İngiltere'nin batısındaki Hanwell'deki bir dükkana geçtiğimiz günlerde hırsız girdi. Hırsızlar, dükkandaki borulara da zarar verdikten sonra kaçtı. Dükkanın sahibi Nickson Masih bölgedeki hırsızlık vakalarından nasibini alanlardan biri oldu. Tüm birikimini yatırarak dükkanı açan Masih, ertesi gün iş yerine gittiğinde büyük bir yıkım yaşadı.

TÜM MALZEMELER SULAR ALTINDA KALDI

Masih'e ait marketteki tüm malzemeler sular altında kalmıştı. İş yeri sahibi, daha sigorta yaptırmadığını ve bu zararın altından kalkmasının imkansız olduğunu dile getirdi. Olayın ardından kamera kayıtlarını izleyen adam, gördükleri karşısında şaşkınlık geçirdi.

"ÖNÜNDE DURUP DÜKKANIMI KORUDU"

Masih, güvenlik kayıtlarındaki beyaz parlak ışığın bir melek olduğunu iddia ederek, "Evet, o kesinlikle bir melekti. Benim dükkanımın bu halde olduğunu görünce geldi ve dükkanımı korumaya başladı. O geldikten sonra hırsızlar gitti" dedi.

"GÖRDÜĞÜMDE NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM"

Açıklamalarına devam eden Masih, "İşe geldiğimde görüntüleri izledikten sonra neye uğradığımı şaşırdım. 15 dakika kendime gelemedim. 4 yıl boyunca topladığım parayı bu dükkana yatırmıştım, çok üzgünüm" ifadelerini kullandı.

GÖRÜNTÜLER TARTIŞMA YARATTI

Görüntülerden sonra meleklerle ilgili tartışmalar başladı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, görüntüdekinin sadece bir ışık hüzmesi olduğunu savunurken, bazıları da gerçekten bir melek olduğunu söylüyor.

Dükkanın kamerasında tüyleri diken diken eden detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu
Dükkanın kamerasında tüyleri diken diken eden detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu
Dükkanın kamerasında tüyleri diken diken eden detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu
Dükkanın kamerasında tüyleri diken diken eden detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu
Dükkanın kamerasında yansıyan ilginç detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu

Son Dakika Dünya Dükkanın kamerasında yansıyan ilginç detay! Melek benzeri parıltı görenleri korkuttu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Otobüs durağında sevgilisiyle tartışan adam, intihar etti 17:58 Otobüs durağında sevgilisiyle tartışan adam, intihar etti Son Dakika: Doktorların maaş ve ek göstergeleriyle ilgili önerge Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi 17:53 Son Dakika: Doktorların maaş ve ek göstergeleriyle ilgili önerge Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi Metin Gürcan'ın tutuklanmasına Ali Babacan'dan ilk tepki: Yanında olacağız 17:37 Metin Gürcan'ın tutuklanmasına Ali Babacan'dan ilk tepki: Yanında olacağız Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! 16:24 Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den 15:02 Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi 14:51 Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi
Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi 14:21 Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor 13:35 Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor
Advertisement