15 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi - Son Dakika

15 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi

8 gün önce

Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)17.00 İttifak Holding Konyaspor - Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)20.00 MKE Ankaragücü - Fenerbahçe (Eryaman)BEŞİKTAŞ10.30 Siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu Toplantısı, Vodafone Park'ta yapılacak.

15 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi, System.String[]

Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)

17.00 İttifak Holding Konyaspor - Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 MKE Ankaragücü - Fenerbahçe (Eryaman)

BEŞİKTAŞ

10.30 Siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu Toplantısı, Vodafone Park'ta yapılacak.

GALATASARAY

17.30 Sarı-kırmızılılar, BTC Turk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayıp kampa girecek.

TFF 1. LİG

14.00 Hatayspor - Akhisarspor (Antakya Atatürk)

16.30 Boluspor - Cesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Ekol Göz Menemenspor - Eskişehirspor (Menemen İlçe)

- TFF 2'nci ve TFF 3'üncü Lig'de 23'üncü hafta maçları oynanacak.

ATLETİZM

15.00 İstanbul Cup Salon Atletizm Şampiyonası başlıyor.

BASKETBOL

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 OGM Ormanspor - İzmit Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor - Samsun Canik Belediyespor (Servet Tazegül)

15.15 BOTAŞ - Fenerbahçe Öznur Kablo (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Çankaya Üniversitesi (Adana Atatürk)

GÜREŞ

Avrupa Güreş Şampiyonası, İtalya'nın Roma kentinde devam ediyor.

VOLEYBOL

Vestel Venus Sultanlar Ligi

14.00 Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı VitrA (Burhan Felek)

17.00 Beşiktaş - PTT (Burhan Felek)

17.30 Karayolları - Türk Hava Yolları (TVF Başkent)

17.30 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - VakıfBank (VakıfBank Spor Sarayı)

AXA Sigorta Efeler Ligi

15.00 Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent)

15.30 Tokat Belediye Plevne - Sorgun Belediyespor (Ali Yücel)

16.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor (Cengiz Göllü)

AVRUPA LİGLERİ

17.30 Leipzig - Werder Bremen ( Nuri Şahin, Ömer Toprak)

17.30 Union Berlin - Bayer Leverkusen (Yunus Mallı)

18.00 Birmingham - Brentford (Halil Dervişoğlu)

20.30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach ( Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

22.45 Atalanta - Roma ( Cengiz Ünder, Mert Çetin)

22.45 Fortuna Sittard - Emmen ( Kerim Frei, Ferhat Görgülü)

23.00 Granada - Valladolid (İsmail Köybaşı - Enes Ünal)

23.30 Rio Ave - Sporting (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rakibi)


Haber Yayın Tarihi: 15.02.2020 09:29 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Netflix için çekilecek yeni Türk dizisinde Cumhuriyet'in kuruluşu ve Atatürk anlatılacak
Derbi öncesi olay! Bir otobüs dolusu taraftar, karakola götürüldü Kadıköy'deki her Galatasaray derbisi öncesi Fenerbahçelilerin paylaştığı Yusuf Fahir Baba kimdir? Felipe Melo'dan Ülker Stadı için çarpıcı sözler: Orası bizim balo salonumuz