Belediye başkanına restoranda saldırı! O anlar kameraya anbean yansıdı - Son Dakika

Belediye başkanına restoranda saldırı! O anlar kameraya anbean yansıdı

22.01.2023 23:39

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, şehir dışından gelen konuklarıyla bir mekanda yemek yiyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bir kişinin önce sözlü ardından fiziki saldırısına uğradı. Gözaltına alınıp mahkeme tarafından serbest bırakılan şahsın eski belediye çalışanı olduğu iddia edilirken, olay anı restoranın güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırgan şahıs da Başkan Aras'tan şikayetçi oldu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, eşiyle birlikte Bodrum'a gelen Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran'ı dün akşam misafir etti. Başkan Aras, mekanda diğer masalarda bulunan Bodrumlularla selamlaştığı sırada, iddiaya göre A.Ö. adlı kişinin önce sözlü ardından fiziki müdahalesine maruz kaldı.

Bodrum Belediye Başkanı Aras, yemek yediği mekanda saldırıya uğradı! O anlar kameraya yakalandı

GÖZALTINA ALINDI

Araya giren kişilerce durdurulan A.Ö., Başkan Aras'ın şikayetçi olması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Geceyi nezarette geçiren A.Ö. öğle saatlerinde çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı. A.Ö.'nün de Başkan Aras'tan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Bodrum Belediye Başkanı Aras, yemek yediği mekanda saldırıya uğradı! O anlar kameraya yakalandı

"ESKİ BELEDİYE ÇALIŞANI" İDDİASI

Gece yaşanan olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Aras, "Bu arada bugün, bir haber sitesinde 'skandal' başlığıyla yayınlanan ve 'bilgisi edinildi, öğrenildi, iddia edildi' gibi muğlak cümleler eşliğinde hakkımda ortaya atılan 'Aşırı alkollüyken kavga ettiğim ve karakolluk olduğum' iddiası, dün akşam Marina Yacht Klüp'te misafirlerimle yemek yediğim sırada, Bitez Liman sorumlusu olarak görev yaparken, limana tekne bağlamak isteyenlerden rüşvet aldığı yönündeki şikayetler nedeniyle disiplin kurulumuza sevk edilen ve kurul kararıyla görevine son verilen bir şahsın; beni ve misafirlerimi önce sözlü, ardından fiziki tacize kalkışması ve bu tacize görevliler tarafından anında müdahale edilerek şahsın gözaltına alınması durumundan ibarettir." ifadelerini kullandı.

Belediye başkanına restoranda saldırı! O anlar kameraya anbean yansıdı
Ahmet Aras

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Başkan Aras ve A.Ö. arasında mekanda yaşanan olaylar ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Bodrum Belediye Başkanı Aras, yemek yediği mekanda saldırıya uğradı! O anlar kameraya yakalandı
Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Bodrum Belediyesi Depremzede Vatandaştan 1 Ton Kayısı Aldı Bodrum Belediyesi Depremzede Vatandaştan 1 Ton Kayısı Aldı Bodrum Belediye Başkanı Aras, Saha Ziyaretlerine Devam Ediyor Bodrum Belediye Başkanı Aras, Saha Ziyaretlerine Devam Ediyor

Son Dakika Güncel Belediye başkanına restoranda saldırı! O anlar kameraya anbean yansıdı - Son Dakika


Advertisement