Son Dakika Haberleri: THY, Ukraynalı Transit Yolcuları İstanbul'da 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Ücretsiz Ağırlayacak

THY, Ukraynalı Transit Yolcuları İstanbul'da 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Ücretsiz Ağırlayacak

8 gün önce

THY, Ukrayna'dan İstanbul'a uçan transit yolcular için "stopover" (duraklama) uygulamasını başlattı. Buna göre İstanbul aktarmalı yolcular, 4 ve 5 yıldızlı otellerde ücretsiz konaklayacak.

Türk Hava Yolları,  Ukrayna'nın başkenti  Kiev'de "Stopover in  Istanbul" adlı ürününün tanıtımını yaptı. Hilton Oteli'ndeki etkinliğe,  Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel,  THY Doğu  Avrupa ve Balkanlar'dan Sorumlu Satış Başkan Yardımcısı  Muhammed Fatih Durmaz,  THY  Kiev Müdürü Dinçer Sayıcı ile Türk ve Ukraynalı konuklar katıldı.

AKTARMALI YOLCULARA KIYAK

THY,  Ukrayna'dan  ABD,  Kanada,  Kolombiya,  Venezuela, Panama,  Küba,  Arjantin ve  BrezilyaBirleşik Krallık, İrlanda, Seyşeller,  Mauritius,  Gürcistan,  Azerbaycan,  Tayland,  İsrail,  İtalya,  Fransa,  İspanya,  Yunanistan,  Almanya,  Avusturya,  Hollanda,  Çek Cumhuriyeti,  İsviçre,  Belçika ve  Danimarka'ya gidecek yolcular için "Stopover" uygulamasına başlıyor.

Ukrayna'nın  Kiev, Odessa, Harkov, Lvov, Herson ve Zaporoje kentlerinden,  İstanbul üzerinden aktarmalı uçan  THY yolcularına  İstanbul'da ücretsiz konaklama hizmeti sağlanacak.

4 VE 5 YILDIZLI OTELLER BEDAVA

Ekonomi sınıfı yolcular dört yıldızlı otelde bir gece, "business" sınıf yolcular beş yıldızlı otelde iki gece ücretsiz konaklayabilecek.

"Stopover" uygulamasından,  İstanbul'da bağlantı süresi en az 20 saat olan ve  İstanbul üzerinden gidiş-dönüş bileti bulunan yolcular yararlanabilecek.


Rihanna Kırmızı Göğüs Dekolteli Elbisesiyle Gözleri Şaşı Etti Trump, Ukrayna'yı Hedef Aldı: Seçimleri Sabote Etmeye Çalıştılar, Nerede Soruşturma?
Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki Kadro Listesi Belli Oldu Fenerbahçe'de van Persie, Avrupa Ligi'ndeki Sturm Graz Maçında Oynamayacak