Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Melikgazi Belediyesi haberleri, Melikgazi Belediyesi son dakika, son dakika Melikgazi Belediyesi

Son Dakika Melikgazi Belediyesi Haberleri

Son dakika Melikgazi Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son melikgazi belediyesi haberleri anında burada.


 • 10:38 Melikgazi Belediyesi İskenderun'a Yardım Etti

  Melikgazi Belediyesi İskenderun'a Yardım Etti Melikgazi Belediyesi, İskenderun'da yaşanan sel felaketinden sonra şehre araç ve ekip desteği vererek çalışmalara destek oldu. İş makinası ve personel gönderen belediye, selin yaralarını sarmak için çaba sarf etti.

 • Dün Dün 00:45 MAZLUMDER Genel Başkanı Kaya Kartal, Gazze Soykırımı ve Deprem Felaketi programına katıldı

  MAZLUMDER Genel Başkanı Kaya Kartal, Gazze Soykırımı ve Deprem Felaketi programına katıldı MAZLUMDER Genel Başkanı Kaya Kartal, Kayseri'de düzenlenen 'Gazze Soykırımı ve Deprem Felaketi' programına katıldı. Konuşmasında Gazze'deki soykırım sürecine dikkat çeken Kartal, uluslararası hukukun ve insan hakları koruma mekanizmalarının iflas ettiğini belirtti.

 • 09.12.2023 09 Ara 17:35 Bakan Özhaseki, Kayseri'de kütüphane ve spor salonu açılış töreninde konuştu Açıklaması

  Bakan Özhaseki, Kayseri'de kütüphane ve spor salonu açılış töreninde konuştu Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Bizim yavrularımız okumalı, sonra dönüp bu millete hizmet etmeli. Sonra milletlerarası yarışta en önde olmak için elinden geleni yapmalı." dedi.

 • 08.12.2023 08 Ara 16:05 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Pazar Yerini Ziyaret Etti

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Pazar Yerini Ziyaret Etti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ilçesi Hürriyet Mahallesi'ndeki pazar yerini ziyaret ederek, alışveriş yapan vatandaşlarla ve pazarcı esnafı ile sohbet etti.

 • 08.12.2023 08 Ara 14:55 Sevgi Tonguç Melikgazi Kayseri Basketbol'dan ayrıldı

  Sevgi Tonguç Melikgazi Kayseri Basketbol'dan ayrıldı Melikgazi Kayseri Basketbol ile yollarını ayıran Sevgi Tonguç, Bodrum Basketbol'a transfer oldu. 2002 doğumlu oyuncu, yeni takımı ile resmi sözleşme imzaladı ve yarınki maçta forma giyecek.

 • 08.12.2023 08 Ara 11:40 Melikgazi Belediyesi Yeniköy'de yeni sağlık merkezi açacak

  Melikgazi Belediyesi Yeniköy'de yeni sağlık merkezi açacak Melikgazi Belediyesi, Yeniköy Mahallesi'nde Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi'nin sona yaklaşan çalışmalarını inceledi. Merkezde 4 hekim kapasiteli muayenehaneler, tıbbi müdahale odası, aşı odası, bebek izlem odası, seminer- eğitim odası ve laboratuvar bulunacak.

 • 06.12.2023 06 Ara 15:01 Melikgazi Belediye Başkanı Osman Ulubaş İlkokulu ve Ortaokulu'nun temel çalışmalarını inceledi

  Melikgazi Belediye Başkanı Osman Ulubaş İlkokulu ve Ortaokulu'nun temel çalışmalarını inceledi Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Köşk Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi, Kayseri Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hayırsever Osman Ulubaş'ın iş birliği ile hayata geçirilecek olan Osman Ulubaş İlkokulu ve Ortaokulu'nun temel çalışmalarını yerinde inceledi. Okulun temel atma töreni 09 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te gerçekleştirilecek.

 • 06.12.2023 06 Ara 09:52 Öğrenciler Kırlangıç Vadisi'nde 500 kilogram atık topladı

  Öğrenciler Kırlangıç Vadisi'nde 500 kilogram atık topladı Melikgazi Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Erciyes Üniversitesi Sürdürülebilirlik Topluluğu ve Sıfır Atık Kulübü üyesi öğrenciler, Kırlangıç Vadisi'nde 500 kilogram atık topladı. Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, atık yönetimi konusunda farkındalık yaratma amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilerin gönüllü olarak yer almasından mutluluk duyduklarını belirtti.

 • 05.12.2023 05 Ara 15:36 Melikgazi Belediyesi, atık toplama etkinliği düzenledi

  Melikgazi Belediyesi, atık toplama etkinliği düzenledi Melikgazi Belediyesi, 'Avrupa Atık Azaltım Haftası' kapsamında Erciyes Üniversitesi Sürdürülebilirlik Topluluğu ve Sıfır Atık Kulübü ile Hisarcık Kırlangıç Vadisi'nde atık toplama etkinliği düzenledi. Etkinlik sonunda 500 kilo atık toplandı.

 • 04.12.2023 04 Ara 15:14 AB Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Kayseri'de Gerçekleştirildi

  AB Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Kayseri'de Gerçekleştirildi Melikgazi Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen AB Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Bölgeler Meclis Toplantısı, Filistinli mazlum vatandaşların haklarının savunulması gerektiğini vurgulayan Başkan Palancıoğlu'nun konuşmasıyla başladı.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:21 Melikgazi Belediyesi, Erenköy Mahallesi'nde yol genişletme ve asfalt çalışması yapıyor

  Melikgazi Belediyesi, Erenköy Mahallesi'nde yol genişletme ve asfalt çalışması yapıyor Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Erenköy Mahallesi'nde Billur Bağları Caddesi ve Büyük Elmalı Sokak'ta yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki yolda genişletme çalışması ve sıcak asfalt çalışması yapıldığını söyledi. Başkan Palancıoğlu, ilçenin tüm mahallelerinin yol standardını yükseltmek ve vatandaşların daha rahat ve konforlu yollarda hizmet almalarını sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:48 Başkan Palancıoğlu, özel öğrencilerle bir araya geldi

  Başkan Palancıoğlu, özel öğrencilerle bir araya geldi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ile birlikte 'Özkar Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerle birlikte vakit geçirdi.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:56 Melikgazi Belediyesi, ilçenin birçok mahallesine 15 adet sosyal tesis kazandırdı

  Melikgazi Belediyesi, ilçenin birçok mahallesine 15 adet sosyal tesis kazandırdı Melikgazi Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçenin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 15 adet çok fonksiyonlu sosyal tesis inşa etti. Kadınlar, gençler ve yaşlılar gibi farklı kesimlere hitap eden tesisler, vatandaşların sosyal yaşamlarını iyileştirerek ilçenin gelişimine katkı sağlıyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 12:30 Kayseri'deki 504 Yıllık Gön Han'ın Restorasyonu Tamamlanıyor

  Kayseri'deki 504 Yıllık Gön Han'ın Restorasyonu Tamamlanıyor Kayseri'de bulunan ve 504 yıllık tarihe sahip olan Gön Han'ın restorasyon çalışmaları 2 ay içinde tamamlanacak. Hanın restore edilmesiyle Kapalı Çarşı'nın sosyal ve kültürel etkinlikler için kullanılacağı belirtiliyor.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:28 Melikgazi Belediyesi 8 yeni futbol sahası yapıyor

  Melikgazi Belediyesi 8 yeni futbol sahası yapıyor Melikgazi Belediyesi, gençlerin verimli vakit geçirebileceği futbol sahaları ile spor yatırımlarına ağırlık veriyor. İlçede yapılan sahalara ilave olarak 8 adet daha saha yapılıyor. Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, gençlerin sportif faaliyetlere katılımını önemsediklerini belirterek, yeni sahaların gençleri mutlu edeceğini ve evde vakit harcamaktan uzak tutacağını söyledi.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:47 AGD, 'Siyonizm Tarihi ve Hedefleri' konulu konferans düzenliyor

  AGD, 'Siyonizm Tarihi ve Hedefleri' konulu konferans düzenliyor Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından düzenlenecek olan 'Siyonizm Tarihi ve Hedefleri' adlı konferans, Filistin'deki insanlık dramı hakkında konuşacak. Konferans, Çarşamba günü saat 19.30'da Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilecek.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:40 Hulusi Akar ve Memduh Büyükkılıç, Öğretmenler Günü programında öğretmenlerle buluştu

  Hulusi Akar ve Memduh Büyükkılıç, Öğretmenler Günü programında öğretmenlerle buluştu TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Taş Mektep Mezunları Derneği tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü programına katıldı. Programda öğretmenlerle sohbet ettiler.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:51 AK Parti Genel Başkanvekili ve Melikgazi Belediye Başkanı, Çarşı Melikgazi Projesi ve Gön Han'daki çalışmaları inceledi

  AK Parti Genel Başkanvekili ve Melikgazi Belediye Başkanı, Çarşı Melikgazi Projesi ve Gön Han'daki çalışmaları inceledi AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ve Melikgazi Belediyesi Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri'de devam eden Çarşı Melikgazi Projesi ve Gön Han'daki restorasyon çalışmalarını inceledi. Elitaş ve Palancıoğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, projenin Kayseri'nin tarihi ve ticari dokusuna katkı sağlayacağını belirtti.

 • 25.11.2023 25 Kas 14:35 Başkan Palancıoğlu, öğretmenlerle 'Aybüke: Öğretmen oldum ben' filmini izledi

  Başkan Palancıoğlu, öğretmenlerle 'Aybüke: Öğretmen oldum ben' filmini izledi Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde, 2017'de Batman'da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan öğretmen Aybüke Yalçın'ın hayat hikayesini konu alan 'Aybüke: Öğretmen Oldum Ben' filmini Melikgazi'de hizmet eden öğretmenlerle...

 • 24.11.2023 24 Kas 16:40 Melikgazi Belediyesi, Kıranardı Mahallesi'nde çok amaçlı sosyal tesis yapımına devam ediyor

  Melikgazi Belediyesi, Kıranardı Mahallesi'nde çok amaçlı sosyal tesis yapımına devam ediyor Melikgazi Belediyesi, Kıranardı Mahallesi'nde birçok kursun yer alacağı MELMEK sınıfları, bir aile sağlığı merkezi ve gençlere Akıl Küpü Kütüphanesi kazandıracağı çok amaçlı sosyal tesisin yapım çalışmalarına hızla devam ediyor. Tesisin hizmete girmesiyle bölgenin sosyal, kültürel, sanatsal ve sağlık anlamında büyük bir ihtiyacının giderileceği belirtildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 16:21 AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ı ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ı ziyaret etti AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Elitaş ziyarette Başkan Yalçın'ın Öğretmen Günü'nü de kutladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 14:17 Melikgazi Kayseri Basketbol Takımı Slovakya ekibini mağlup etti

  Melikgazi Kayseri Basketbol Takımı Slovakya ekibini mağlup etti Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Slovakya ekibi MBK Ruzemberok'u mağlup eden Melikgazi Kayseri Basketbol takımını tebrik etti. FIBA Kadınlar Avrupa Kupası F Grubu beşinci hafta maçında Melikgazi Kayseri Basketbol takımı, evinde konuk ettiği Slovakya ekibi MBK Ruzemberok'u 83-58 mağlup etti. Başkan Palancıoğlu, takımı tebrik ederek, sporculara ve taraftara desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • 17.11.2023 17 Kas 15:42 Melikgazi Belediyesi 3 Mahallede Fidan Dikim Çalışması Yapıyor

  Melikgazi Belediyesi 3 Mahallede Fidan Dikim Çalışması Yapıyor Melikgazi Belediyesi, Yeşilyurt, Bahçelievler ve Bağpınar mahallelerinde fidan dikim çalışmaları gerçekleştiriyor. Başkan Mustafa Palancıoğlu, ilçenin güzel bir görünüme kavuşması için çalıştıklarını ve ağaçlandırma çalışmalarının 2024 yılında da devam edeceğini belirtti.

 • 17.11.2023 17 Kas 15:37 Kayseri'de Sanat ile Dönüştürüyoruz Sergisi Açıldı

  Kayseri'de Sanat ile Dönüştürüyoruz Sergisi Açıldı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KAYMEK kursiyerleri tarafından hazırlanan 'Sanat ile Dönüştürüyoruz Sergisi'nin açılışına katıldı. Sergide, sıfır atık projesi ve kadınların güçlendirilmesi konulu eğitim semineri de verildi.

 • 17.11.2023 17 Kas 15:09 Melikgazi Belediyesi, İlçede Fidan Dikim Çalışmalarına Devam Ediyor

  Melikgazi Belediyesi, İlçede Fidan Dikim Çalışmalarına Devam Ediyor Melikgazi Belediyesi, Yeşilyurt, Bahçelievler ve Bağpınar Mahallesinde fidan dikim çalışmalarını sürdürerek ilçenin yeşil alanlarını genişletiyor. Başkan Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, ağaçlandırma çalışmalarının ilçenin yaşam ve hava kalitesini artırdığını belirterek, gelecek nesillere daha yeşil bir Melikgazi bırakmayı hedeflediklerini ifade etti.

 • 17.11.2023 17 Kas 15:07 KAYMEK Kursiyerleri Tarafından Hazırlanan Sergi Açıldı

  KAYMEK Kursiyerleri Tarafından Hazırlanan Sergi Açıldı Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK kursiyerleri tarafından hazırlanan 'Sanat ile Dönüştürüyoruz Sergisi'nin açılışı yapıldı. Başkan Büyükkılıç, geri dönüşümle yapılan eserleri gösteren kursiyerlere teşekkür etti.

 • 16.11.2023 16 Kas 17:05 Melikgazi'de iki bakanlı açılış

  Melikgazi'de iki bakanlı açılış Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde belediye ve hayırsever bir aile tarafından yapımı tamamlanan Hacı Şükrü Baktır Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in katıldığı törenle açıldı.

 • 15.11.2023 15 Kas 15:32 Melikgazi Belediyesi, Vergi Ödemeleri İçin Son Günü Hatırlattı

  Melikgazi Belediyesi, Vergi Ödemeleri İçin Son Günü Hatırlattı Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri için son günün 30 Kasım olduğunu hatırlatarak veznelerin hafta sonu da açık olacağını söyledi. Vergi ödemelerinde yoğunluk yaşanmaması için vezneler 18 Kasım Cumartesi ve 19 Kasım Pazar günü saat 09.00-17.00 hizmet verecek.

 • 14.11.2023 14 Kas 14:53 Melikgazi Belediyesi Şükrü Baktır İmamhatip Lisesi'ni açıyor

  Melikgazi Belediyesi Şükrü Baktır İmamhatip Lisesi'ni açıyor Melikgazi Belediyesi'nin hayırsever işbirliği ile Altınoluk Mahallesi'nde hayata geçirdiği Şükrü Baktır İmamhatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nun açılış töreni, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Av. Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile gerçekleştirilecek.

 • 13.11.2023 13 Kas 16:30 Melikgazi Belediyesi, 5 yılda gerçekleştirdiği ve devam eden projeleri değerlendirdi

  Melikgazi Belediyesi, 5 yılda gerçekleştirdiği ve devam eden projeleri değerlendirdi Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, başkan yardımcıları ve ilgili müdürler ile bir toplantı gerçekleştirerek, Melikgazi'ye kazandırılan ve devam eden projeleri değerlendirdi. Başkan Palancıoğlu, kentsel dönüşüm, okullar, sağlık ocakları, camiler, sosyal tesisler gibi birçok yatırımın hayata geçirildiğini belirtti. Ayrıca, gençlere yönelik Akıl Küpü Kütüphaneleri projesinin önemine vurgu yaparak, bu kütüphanelerin sayısını artırmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Palancıoğlu, projelerin kısa sürede tamamlanması için büyük bir özveriyle çalıştıklarını ifade etti.

 • 13.11.2023 13 Kas 15:48 Kocasinan Belediye Başkanı Şeker Pancarı Hasadı Yapan Çiftçileri Ziyaret Etti

  Kocasinan Belediye Başkanı Şeker Pancarı Hasadı Yapan Çiftçileri Ziyaret Etti Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Karakimse Mahallesi'nde şeker pancarı hasadı yapan çiftçileri ziyaret etti. Çolakbayrakdar, çiftçilere desteklerini belirterek, yeni yatırımlarla şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını ifade etti. İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav ise Kayseri'nin Türkiye'de üçüncü sırada yer aldığını aktardı. Diğer bir haberde ise Melikgazi Belediyesi tarafından Gürpınar Mahallesi'nde yol çalışmaları yapıldığı belirtildi.

 • 11.11.2023 11 Kas 13:02 Başkan Palancıoğlu: "Fidan değil ağaç dikiyoruz"

  Başkan Palancıoğlu: 'Fidan değil ağaç dikiyoruz' Melikgazi Belediyesi; 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü çerçevesinde 11 günde 10 bin ağaç dikecek.

 • 10.11.2023 10 Kas 17:03 Melikgazi Belediyesi Ceviz Yetiştiriciliği Kursu Düzenliyor

  Melikgazi Belediyesi Ceviz Yetiştiriciliği Kursu Düzenliyor Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, ceviz yetiştiriciliği kursu düzenlediklerini ve kaliteli cevizin bölgede yaygınlaştırılması için eğitim vereceklerini söyledi.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:20 Melikgazi Belediyesi, İklim Değişikliği ile Mücadele Çalıştayı Düzenledi

  Melikgazi Belediyesi, İklim Değişikliği ile Mücadele Çalıştayı Düzenledi Melikgazi Belediyesi, iklim değişikliği ile mücadele kapsamında Mevcut Durum Risk Analizi ve İklim Kırılganlık Çalıştayı düzenledi. Çalıştayda, iklim değişikliği sorununa karşı çözüm önerileri ortaya konulması ve bu önerilere uygun olarak 'İklim Değişikliği Eylem Planı' oluşturulması hedefleniyor. Melikgazi Belediye Başkanı, belediyenin iklim değişikliği konusunda sorumluluklarını yerine getirerek 2053 yılına kadar karbon emisyon oranını 'Net Sıfır' yapmayı amaçladıklarını belirtti.

 • 08.11.2023 08 Kas 11:33 Melikgazi Kayseri Basketbol, Play-off'a kalmak istiyor

  Melikgazi Kayseri Basketbol, Play-off'a kalmak istiyor Melikgazi Kayseri Basketbol'un sportif direktörü Ahmet Bozbey, bu sezon son iki yıldır kalamadıkları play-off'ta mücadele etmek istediklerini söyledi. Bozbey, takımın lig ve Avrupa performansından memnun olduklarını ve play-off'a rahatlıkla kalacaklarını düşündüğünü belirtti. Ayrıca, Avrupa'da son 32'ye kalmayı hedeflediklerini ve takımın geleceğinin çok daha güzel günler göreceğini ifade etti.

 • 07.11.2023 07 Kas 15:36 Melikgazi Belediyesi Köşk Medrese'yi restore ediyor

  Melikgazi Belediyesi Köşk Medrese'yi restore ediyor Melikgazi Belediyesi, Köşk Medrese'nin restorasyon çalışmalarını tamamlamak üzere. Başkan Palancıoğlu, eserin Kayseri'nin en önemli tarihi eserlerinden biri olduğunu belirtti.

 • 07.11.2023 07 Kas 14:15 Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, Kayseri Park ile ilgili çıkan karara itiraz etti

  Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, Kayseri Park ile ilgili çıkan karara itiraz etti Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, Kayseri Park ile ilgili bulundukları suç duyurusunun 'kovuşturmaya yapılmasına yer olmadığı' ile ilgili çıkan karara itiraz ettiklerini söyleyerek, Türkiye'de hukuk kişiye ve makama göre değişmez dedi.

 • 06.11.2023 06 Kas 16:59 Melikgazi'de bir ASM'nin daha temeli atıldı

  Melikgazi'de bir ASM'nin daha temeli atıldı Melikgazi Belediyesi Selçuklu Mahallesi'nde hayırsever işbirliği ile hayata geçireceği Mürüvvet-Sadettin Türkkan Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma törenini gerçekleştirdi.

 • 05.11.2023 05 Kas 15:49 HÜDA PAR Milletvekili İsrail ürünlerinin boykot edilmesini çağırdı

  HÜDA PAR Milletvekili İsrail ürünlerinin boykot edilmesini çağırdı HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı, İsrail'in saldırılarına dikkat çekerek, İsrail ürünlerinin boykot edilmesi çağrısında bulundu. Ramanlı, Müslüman ülkelerin birlik ve beraberliği ile Filistin'in savunulabileceğini belirtti.

 • 05.11.2023 05 Kas 15:14 Melikgazi Belediyesi, Erenköy Mahallesi'nde yol genişletme çalışmalarına devam ediyor

  Melikgazi Belediyesi, Erenköy Mahallesi'nde yol genişletme çalışmalarına devam ediyor Melikgazi Belediyesi, Erenköy Mahallesi, Ardıçtepe Caddesi'nde büyük emek vererek açtığı yolda genişletme ve alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, yolun yoğun kullanımından dolayı sıkışan yolu genişletmek için kayaları kırarak çalışmaların devam ettiğini belirtti. Yol yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına başlanacak.

 • 05.11.2023 05 Kas 12:10 Selçuklu Mahallesi'nde Aile Sağlığı Merkezi Temel Atma Töreni

  Selçuklu Mahallesi'nde Aile Sağlığı Merkezi Temel Atma Töreni Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile Selçuklu Mahallesi'nde yapılacak olan Mürüvvet-Sadettin Türkkan Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma töreni 6 Kasım 2023 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Sağlık merkezi, 525 metrekare inşaat alanında 5 aile hekimi ile hizmet verecek.

 • 04.11.2023 04 Kas 16:51 Melikgazi Belediyesi Hunat Mahallesi'ne Park ve Sanat Atölyesi Kazandıracak

  Melikgazi Belediyesi Hunat Mahallesi'ne Park ve Sanat Atölyesi Kazandıracak Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hunat Mahallesi'ne büyük, nitelikli bir park, etkinlik alanı ile güzel sanatlar atölyesi ve kurs merkezi kazandıracaklarını bildirdi. Aynı alanda bulunan Nazmi Toker Okulu'nu da restore ettiklerini aktaran Palancıoğlu, projenin son aşamasına geldiklerini belirtti.

 • 02.11.2023 02 Kas 13:54 Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever İş Birliğiyle Germir Mahallesi'nde Sağlık Merkezi ve Acil İstasyonu Temeli Atıldı

  Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever İş Birliğiyle Germir Mahallesi'nde Sağlık Merkezi ve Acil İstasyonu Temeli Atıldı Melikgazi Belediyesi ve hayırsever iş birliğiyle Germir Mahallesi'nde hizmet verecek olan Germirli Hacı Mehmet Yıldırım Aile Sağlığı Merkezi ve Ayten Yıldırım 112 Acil İstasyonu'nun temel atma töreni gerçekleşti. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, törende yaptığı konuşmada, Türkiye'de aile sağlığı merkezi ve okulda rekorlarının olduğunu belirtti. Temel atma törenine Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve protokol üyeleri de katıldı.

 • 29.10.2023 29 Eki 14:48 Melikgazi'de Coşkulu Fener alayı yürüyüşü

  Melikgazi'de Coşkulu Fener alayı yürüyüşü Melikgazi Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hürriyet Teknik Meslek Anadolu Lisesi öğrencileri ve vatandaşların katılımı ile Fener Alayı Yürüyüşü düzenledi.

 • 28.10.2023 28 Eki 10:21 Başkan Palancıoğlu: "Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun"

  Başkan Palancıoğlu: 'Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun' Cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın milletçe gururunu, coşkusunu ve heyecanını yaşadıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Cumhuriyet Bayramı'nı ve Cumhuriyet'in 100. yılını tebrik etti.

 • 27.10.2023 27 Eki 17:37 MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla 2 bin Türk bayrağı dağıttı

  MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla 2 bin Türk bayrağı dağıttı MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda 2 bin Türk bayrağı dağıtarak, vatandaşların bayramını kutladı. Demirezen, tüm ev ve iş yerlerini Türk bayrakları ile donatma çağrısında bulunarak, bayrak dağıtımını bir kampanya olarak başlattıklarını belirtti.

 • 25.10.2023 25 Eki 17:13 Melikgazi Belediyesi, Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi Toplantısı'na ev sahipliği yapacak

  Melikgazi Belediyesi, Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi Toplantısı'na ev sahipliği yapacak Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi Toplantısı'nın 4-5 Aralık 2023 tarihlerinde Kayseri'de gerçekleştirileceğini duyurdu. Palancıoğlu, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Toplantısı'na katılarak Türkiye'nin sesini duyurmaya devam ettiklerini belirtti.

 • 25.10.2023 25 Eki 11:32 Melikgazi Belediyesi, Yeniköy Mahallesi'nde bulunan eczane yerlerini kiraya verecek

  Melikgazi Belediyesi, Yeniköy Mahallesi'nde bulunan eczane yerlerini kiraya verecek Melikgazi Belediyesi, Yeniköy Mahallesi'nde bulunan 2 adet eczane yerini 10 yıllığına kiraya vermek için açık artırma düzenleyecek. Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, sağlık hizmetine katkı sağlamak amacıyla yapılan sağlık merkezlerinin yanına eczaneler yaparak vatandaşların rahat ulaşımını sağladıklarını belirtti.

 • 22.10.2023 22 Eki 14:37 Melikgazi Belediyesi Şükran Caddesi'nde Asfaltlama Çalışmalarına Başladı

  Melikgazi Belediyesi Şükran Caddesi'nde Asfaltlama Çalışmalarına Başladı Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde birçok bağlantı yolunu asfaltladıklarını ve Şükran Caddesi'nde alt yapı çalışmalarının tamamlandığını ve asfaltlama işlemine başladıklarını açıkladı. Palancıoğlu, daha uzun ömürlü ve nitelikli yollar yapmak için tüm alt yapı kurumları ile işbirliği içinde çalıştıklarını belirtti.

 • 22.10.2023 22 Eki 14:24 Odunpazarı Belediyesi, 2. Uluslararası 3D Gençlik Festivali'ne hazırlanıyor

  Odunpazarı Belediyesi, 2. Uluslararası 3D Gençlik Festivali'ne hazırlanıyor Odunpazarı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılında düzenlenecek olan 2. Uluslararası Dinleme, Diyalog, Dayanışma (3D) Gençlik Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Festival, Türkiye'nin demokrasi tecrübesi, dijitalleşme ve toplumsal dönüşüm, Eskişehir'de genç olmak gibi konuları ele alacak. Ayrıca festival kapsamında Odunpazarı'na yeni bir orman kazandırılacak ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Advertisement