Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı görüntüler ortaya çıktı - Son Dakika

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı görüntüler ortaya çıktı

05.12.2022 16:39

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aylardır işaret ettiği 'İkinci Yüzyıla Çağrı' organizasyonu dün gerçekleşti ancak toplantıyla ilgili gelişmeler gündemden düşmüyor. Kılıçdaroğlu'nun kürsüden inerken İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı anlar kameraya yansıdı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile sorun yaşadığı öne sürülen İmamoğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyada çokça konuşuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ve İngiltere ziyaretlerinin ardından partisinin Türkiye'nin ikinci yüzyılı için 3 Aralık tarihinde bir vizyon programı açıklayacağını duyurmuştu. Bu kapsamda dün İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde 'İkinci Yüzyıla Çağrı' sloganıyla bir program düzenlendi.

KILIÇDAROĞLU, EKREM İMAMOĞLU'NUN ELİNİ SIKMADI

Düzenlenen organizasyonda, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, el sıkışmadığı anlar sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde, kürsüden inen Kılıçdaroğlu'nun diğer partililerin elini sıkarken İmamoğlu'nun elini sıkmadığı anlar kameralara yansıdı. O anlarda İmamoğlu'nun elini uzattığı da görüldü.

Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan, İmamoğlu'na olay hareket

KAFTANCIOĞLU DA SIKMADI

Öte yandan vizyon programına katılan neredeyse herkesle tokalaşan Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu ile tokalaşmadı. Bu durumun arkasındaki sebep ise Canan Kaftancıoğlu'nun Ekrem İmamoğlu'na karşı henüz iddia niteliğinde olan "Müteahhit kafalı, aptal, şizofren" sözleri olarak gösterildi.

İşte sosyal medyadan bazı tepkiler:

Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan, İmamoğlu'na olay hareket
Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan, İmamoğlu'na olay hareket
Toplantı bitti ama bu görüntüler çok konuşulacak! Kılıçdaroğlu'ndan, İmamoğlu'na olay hareket
YORUMLAR
500
Canlı yayında İnce'ye zor soru: Kılıçdaroğlu aday olursa kazanmasını ister misiniz? Canlı yayında İnce'ye zor soru: Kılıçdaroğlu aday olursa kazanmasını ister misiniz? İYİ Partili Ümit Özlale, Kılıçdaroğlu'yla ilgili sözlerinin ardından geri adım attı: Benim itirazım adaya değil, yaklaşım tarzınaydı İYİ Partili Ümit Özlale, Kılıçdaroğlu'yla ilgili sözlerinin ardından geri adım attı: Benim itirazım adaya değil, yaklaşım tarzınaydı 6'lı masada yeni kriz! Cihan Paçacı'nın ardından İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu'nun adaylığına bir itiraz daha 6'lı masada yeni kriz! Cihan Paçacı'nın ardından İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu'nun adaylığına bir itiraz daha

Son Dakika Politika Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadığı görüntüler ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement