Gazze'de katliam olurken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'daki sınırsız eğlence tepki çekti - Son Dakika
Politika

Gazze'de katliam olurken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'daki sınırsız eğlence tepki çekti

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik ablukası ve saldırıları devam ederken, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da yapılan eğlence organizasyonları tepki çekti. Gazze'deki Filistinlilerin yardım çağrısına rağmen büyük bütçeler harcanarak düzenlenen festivaller sosyal medyada büyük tepki topladı.

02.11.2023 12:22
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik ablukası ve saldırıları yoğun bir şekilde devam ederken, Filistinlilerin yardım çağrısında bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri ile Suudi Arabistan'da yapılan eğlenceler tepki çekti.

BÜYÜK BÜTÇELER HARCANIYOR

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları 27 gündür devam ediyor. Abluka altındaki Gazze'de yaşayan Filistinlilerin yardım çağrısı yaptığı Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da eğlence organizasyonlarının yapılması dikkat çekti. Büyük bütçeler harcanarak organize edilen kutlamalar, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Gazze'de binlerce insan ölürken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da yapılan eğlenceler tepki çekti

KATLİAMIN GÖLGESİNDE FESTİVAL

Suudi Arabistan'da dünyanın en büyük festivallerinden "Riyad Sezonu" başladı. Çeşitli alanda etkinliklerin düzenlendiği devlet destekli eğlence festivaline olan ilgi Gazze'deki katliamı gölgede bıraktı.

Gazze'de binlerce insan ölürken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da yapılan eğlenceler tepki çekti

DUBAİ'DE CADILAR BAYRAMI KUTLAMASI

Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Dubai kentinde ise dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa'nın önünde Cadılar Bayramı dolayısıyla devasa bir dron gösterisi düzenlendi. Binlerce dron ile oluşturulan iskelet figürünün yürüdüğü anlara ait görüntüler sosyal medyada paylaşılırken Tesla, SpaceX ve sosyal medya platformu X'in sahibi Elon Musk da videoya yaptığı yorumda şaşkınlığını ve beğenisini ifade etti.

Gazze'de binlerce insan ölürken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da yapılan eğlenceler tepki çekti
Gazze\'de katliam olurken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan\'daki sınırsız eğlence tepki çekti
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Gazze'de katliam olurken Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'daki sınırsız eğlence tepki çekti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement