9 günde iki acı haber! Serbest Dalış Milli Takım Sporcusunun kardeşi de abisiyle aynı kaderi paylaştı - Son Dakika
Spor

9 günde iki acı haber! Serbest Dalış Milli Takım Sporcusunun kardeşi de abisiyle aynı kaderi paylaştı

9 günde iki acı haber! Serbest Dalış Milli Takım Sporcusunun kardeşi de abisiyle aynı kaderi paylaştı

Serbest Dalış Milli Takım sporcusu Serkan Toprak, babasına ait evde nefes egzersizi yaptığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti. 9 gün sonra Toprak'ın kardeşi Burak Toprak da Afyonkarahisar'da kalp krizinden yaşamını yitirdi.

18.04.2024 14:27  Güncelleme: 14:31

Muğla'nın Menteşe ilçesinde, babasına ait evde nefes egzersizi yaptığı sırada kalp krizi geçirip hayatını kaybeden Serbest Dalış Milli Takım sporcusu Serkan Toprak'ın (45) kardeşi Burak Toprak (35) da Afyonkarahisar'da kalp krizinden yaşamını yitirdi.

9 GÜN ARAYLA AYNI ACI

Balıkesir'den bayram tatili için gittiği Muğla'nın Menteşe ilçesindeki babasına ait evde, kendisi gibi milli dalgıç olan kızı Toprak Toprak ile 9 Nisan'da nefes egzersizi yapan Serbest Dalış Milli Takım sporcusu Serkan Toprak, aniden rahatsızlandı.

KALP KRİZİ İKİ KERDEŞİ HAYATTAN KOPARDI

Yakınlarının 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi yapılarak Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan, tetkiklerde kalp krizi geçirdiği anlaşılan Serkan Toprak yaşamını yitirdi. Toprak'ın cenazesi Muğla'nın Menteşe ilçesinde toprağa verildi.

İLK MÜDAHALE OTOMOBİLİNDE YAPILDI

Toprak'ın kardeşi Burak Toprak da aynı kaderi paylaştı. Dün, Ankara'dan memleketi Muğla'ya gelmek üzere eşi Yasemin Toprak ve oğlu Mert Toprak ile yola çıkan Burak Toprak, Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde nefes darlığı yaşadı. Eşi Yasemin Toprak, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne durumu bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık görevlileri tarafından otomobilinde ilk müdahalesi yapılan Burak Toprak'ın kalp krizi geçirdiği belirlendi. Duran kalbi çalıştırılan Toprak, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor 9 günde iki acı haber! Serbest Dalış Milli Takım Sporcusunun kardeşi de abisiyle aynı kaderi paylaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Suat Aykutalp: Mekanları cennet olsun ailesine sabırlar diliyorum 9 0 Yanıtla
  • Gökmen Karaçay: yaptılar çocuklara aşıları patır patır dökülüyor millet 4 3 Yanıtla
  • Davut Kochan: Kalp hastalıgı ırsidir aileden kalpden ölenler varsa 6 ayda bir cekap yaptırsın biz kalpden ölen hiç olmadı azhemirden ölenler babam ve amcalarım halalarım hepsi alzemirdan vefat ettller 2 0 Yanıtla

Advertisement