Son dakika Torbalı Belediyesi haberleri, Torbalı Belediyesi son dakika, son dakika Torbalı Belediyesi

Son Dakika Torbalı Belediyesi Haberleri

 • Torbalı'da 15. Geleneksel Deve Güreşi Festivali
  30 Oca Torbalı'da 15. Geleneksel Deve Güreşi Festivali

  Torbalı'da geleneksel olarak düzenlenen 'Deve Güreşi Festivali'nin bu yıl 15'incisi gerçekleştirilecek. Festivalde deve güreşlerinin yanı sıra stantlar da yer alacak. Girişler ücretsiz olacak.

 • Torbalı Belediyesi, Uğur Mumcu'nun ölüm yıl dönümünde tiyatro gösterisi düzenledi
  25 Oca Torbalı Belediyesi, Uğur Mumcu'nun ölüm yıl dönümünde tiyatro gösterisi düzenledi

  Torbalı Belediyesi, 24 Ocak 1993'te suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci Uğur Mumcu'nun ölüm yıl dönümü dolayısıyla ilçede bir gösteri düzenledi. Serkan Baştürk, Nejla Özge Alban, Onur Çatal, İlknur Bayzit Çatal'ın başrollerini paylaştığı 'Bugün Ne Yazsam' adlı tiyatro oyunu, İsmail Uygur Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Oyun, halk ve iktidar taraflarına eleştirisini absürt komedi ile ortaya koydu.

 • Torbalı Belediyesi Güreş Takımı İzmir'de büyük başarıya imza attı
  24 Oca Torbalı Belediyesi Güreş Takımı İzmir'de büyük başarıya imza attı

  Torbalı Belediyesi Güreş Takımı, İzmir'de düzenlenen U20 Güreş Turnuvası'ndan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalya ile dönerek tarihi bir başarıya imza attı. Takım, Belediye Başkanı Mithat Tekin'i ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti ve Sakarya'da düzenlenecek olan Türkiye Finalleri'nde başarı sözü verdi.

 • Torbalı Belediye Meclisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yapılan protokolün iptalini kararlaştırdı
  22 Oca Torbalı Belediye Meclisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yapılan protokolün iptalini kararlaştırdı

  Torbalı Belediye Meclisi, bugün olağanüstü gündemle toplandı. Meclis toplantısında, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yapılan protokolün iptali kararı alındı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, protokol şartlarını yerine getirmeyen Büyükşehir Belediyesi'nden taşınmazların geri alınacağını belirtti. Cumhur İttifakı grubu da Tekin'e tam destek verdi ve meclis sonunda birlik ve beraberlik mesajı vermek için tüm meclis üyelerinin fotoğraf çekilmesini istedi.

 • Torbalı Belediyesi Tiyatro Günleri İle İlçe Sakinlerine Unutulmaz Anlar Yaşattı
  22 Oca Torbalı Belediyesi Tiyatro Günleri İle İlçe Sakinlerine Unutulmaz Anlar Yaşattı

  Torbalı Belediyesi, düzenlediği Tiyatro Günleri kapsamında ilçe sakinlerine unutulmaz üç gün yaşattı. Gösterilere bilet olarak kitap kabul eden belediye, toplanan kitapları kütüphanelere teslim edecek. Başkan Mithat Tekin, sanata ve sanatçıya desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • Torbalı'da Kitap Kafe Projesi Devam Ediyor
  19 Oca Torbalı'da Kitap Kafe Projesi Devam Ediyor

  Torbalı Belediyesi, kentteki kütüphane ihtiyacına alternatif çözüm olarak geliştirdiği Kitap Kafe projesi kapsamında ilçede iki yeni Kitap Kafe daha açtı. Gençlerin ve kitapseverlerin yoğun talebi üzerine kafelerin sayıları artırılmaya devam ediyor. Ayrıca, Şubat ayında iki yeni Kitap Kafe daha açılacak. Kitap Kafe'lerde öğrencilere çay ve su ücretsiz olarak ikram edilirken, kahve ve diğer yiyecek-içecekler minimum fiyatlarla sunuluyor. Torbalı Belediyesi ayrıca kitap kafelerin rafları için bir kitap bağış kampanyası başlattı.

 • 4. Torbalı Tiyatro Günleri Kitap Bağışıyla Başlıyor
  17 Oca 4. Torbalı Tiyatro Günleri Kitap Bağışıyla Başlıyor

  Bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek Torbalı Tiyatro Günleri'nin takvimi belli oldu. 19-20-21 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan 4. Torbalı Tiyatro Günleri'nin giriş biletleri ise kitap olacak. Torbalı Belediyesi, bu gösteri öncesi bilet olarak sanatseverlerden kitap bağışı kabul edecek. Sanatseverler, sadece bir kitapla birbirinden özel gösterileri izleme fırsatı bulacak ve kütüphanelerin raflarını da kitapla doldurmuş olacak.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Barınma İmkanı Sunuyor
  25 Ara İzmir Büyükşehir Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Barınma İmkanı Sunuyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, üniversite öğrencilerinin barınma sorununa çözüm üretmek için Torbalı'da 300 kişi kapasiteli kız öğrenci yurdu inşa ediyor. Ayrıca Evka-3 ve Evka-4'te yapılacak projelerle birlikte toplamda 1300 öğrenciye barınma imkanı sağlanacak.

 • Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu 'Yüzyılın Türküleri' konseriyle sanatseverlerin karşısına çıktı
  18 Ara Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu 'Yüzyılın Türküleri' konseriyle sanatseverlerin karşısına çıktı

  Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Cumhuriyetin 100. yılına özel 'Yüzyılın Türküleri' isimli konserle sanatseverlerin karşısına çıktı. TRT Ses Sanatçısı Ethem Kaya ve Müzik Öğretmeni Tuğçe İpek Kaya'nın önderliğinde verilen konser kulakların pasını sildi. Koro üyeleri, muhteşem performanslarıyla alkış aldı. Konseri izleyenler arasında Kaymakam Ercan Öter, Belediye Başkanı Mithat Tekin ve Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Güngör de yer aldı.

 • 'Metropolis'te Zaman Yolculuğu' projesi ile hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar
  03 Ara 'Metropolis'te Zaman Yolculuğu' projesi ile hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar

  'Metropolis'te Zaman Yolculuğu' projesi ile hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar Özel gereksinimli öğrenciler Metropolis'te zaman yolculuğu yaptı İzmir'de özel gereksinimli öğrenciler 'Metropolis'te Zaman Yolculuğu' projesi ile 5 bin yıl öncesinden günümüze uzanan atölye çalışmalarıyla buluşarak...

 • Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin 2024 seçimlerinde aday olacağını açıkladı
  01 Ara Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin 2024 seçimlerinde aday olacağını açıkladı

  Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı öncesinde 2024 yılında gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olacağını duyurdu. Tekin, Torbalı Belediyesi'nin büyük bir aile olduğunu ifade ederek, adaylığını evinde açıkladı.

 • Torbalı Belediyesi, çiftçilerin mağdur olmaması için ova yollarını yeniliyor
  22 Kas Torbalı Belediyesi, çiftçilerin mağdur olmaması için ova yollarını yeniliyor

  Torbalı Belediyesi, çiftçilerin mağdur olmaması adına Ayrancılar Fevzi Çakmak Mahallesi Karacakoyun Mevkiinde yol temizleme ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, zeytin üreticilerinin yoğun olduğu bölgede çiftçilerin ova yollarını kullanırken daha rahat etmelerini sağlamak için çalışmalarını hızla tamamlamayı hedefliyor. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, üreticilere destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

 • İZELMAN Anaokulları Torbalı Şubesi Açıldı
  16 Kas İZELMAN Anaokulları Torbalı Şubesi Açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZELMAN Anaokulları'nın Torbalı şubesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in katıldığı törenle açıldı. İZELMAN Anaokulları ile İzmir'in Türkiye'ye öncülük ettiğini belirten Başkan Soyer, yakında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için kooperatif modeliyle anaokulu kuracaklarını duyurdu.

 • Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına botanik park kazandırdı
  28 Eki Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına botanik park kazandırdı

  Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına ilçeye kalıcı bir eser bırakmak amacıyla sadece 7 günde 2100 metrekarelik alana botanik park inşa etti. Park, '100. Yıl Zübeyde Hanım Botanik Parkı' adıyla hizmete açıldı. Ayrıca parkta öğrenciler ve gençler için bir kitap kafe de bulunacak.

 • Torbalı Belediyesi, 3.750 öğrenciye kırtasiye desteği sağladı
  13 Eki Torbalı Belediyesi, 3.750 öğrenciye kırtasiye desteği sağladı

  Torbalı Belediyesi, okulların açılmasından bu yana ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye desteği sağladı. İlçede 3.750 öğrenciye kırtasiye seti dağıtıldı. Başkan Tekin, eğitimde fırsat eşitliği vurgusu yaparak, tüm öğrencilere başarılar diledi.

 • Torbalı Belediyesi Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi Devam Ediyor
  13 Eyl Torbalı Belediyesi Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi Devam Ediyor

  Torbalı Belediyesi, tarihinin en büyük ve en yüksek bütçeli projesi olan Kent Meydanı ve Katlı Otopark projesinde çalışmaların sürdüğünü duyurdu. Belediye Başkanı Mithat Tekin, projenin fore kazık yapım işlemlerini yerinde inceledi. Söküm ve yıkım işlemlerinin tamamlanmasının ardından kazım ve hafriyat taşınma işlemlerine başlanacak olan projenin hızlı bir şekilde tamamlanması hedefleniyor.

 • Torbalı'nın Kurtuluş Şenlikleri Haluk Levent Konseriyle Son Buldu
  08 Eyl Torbalı'nın Kurtuluş Şenlikleri Haluk Levent Konseriyle Son Buldu

  Torbalı Belediyesi'nin düzenlediği 7 Eylül Kurtuluş Şenlikleri, Haluk Levent konseriyle sona erdi. Şenliklerde Cem Karaca'nın solistlerinden Göksel Doğançay, Prof. Dr. Kemal Arı ve tiyatrocu Yaşar Gündem de sahne aldı.

 • Torbalı'da Kurtuluş Günü Törenle Kutlanıyor
  07 Eyl Torbalı'da Kurtuluş Günü Törenle Kutlanıyor

  Torbalı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü bugün törenle kutlandı. 7 Eylül Torbalı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu, Gazi Çamlığı’nda kutlama programı gerçekleşti.

 • Torbalı'da SMA hastası Azra Güngör'e destek sergisi açıldı
  06 Eyl Torbalı'da SMA hastası Azra Güngör'e destek sergisi açıldı

  Torbalı Belediyesi'nin iş birliği ile gerçekleştirilen resim sergisi, gelirlerinin tamamının SMA hastası Azra Güngör'e bağışlanacağı bir amaçla düzenlendi. Serginin açılışına Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • Torbalı Belediyesi Personeli Yaşlı Adamı Kurtardı
  05 Eyl Torbalı Belediyesi Personeli Yaşlı Adamı Kurtardı

  Torbalı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personelleri, günlük olarak yemek götürdükleri yaşlı adamı yere yığılmış halde buldu. Yaşlı adamın vücudunu sinek ve böceklerin sardığı öğrenildi.

 • 92. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Torbalı Belediyesi Yerini Aldı
  02 Eyl 92. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Torbalı Belediyesi Yerini Aldı

  Torbalı Belediyesi, 92. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yerini aldı. Torbalı'nın yerel lezzetleri, ekonomisi ve kültürü stantta tanıtılırken, misafirlere çeşitli ikramlar sunuldu. Ayrıca, Torbalı Belediyesi Bando takımı konser vererek ziyaretçilerin ilgisini çekti.

 • 1. Börklüce Kültür Sanat Festivali Başladı
  02 Eyl 1. Börklüce Kültür Sanat Festivali Başladı

  Şeyh Bedrettin Börklüce Mustafa Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği'nin, Karaburun Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla düzenlenen 1. Börklüce Kültür Sanat Festivali başladı. Festival, kültür, sanat, edebiyat, sinema, tiyatro, panel, atölye, imza günü, konser etkinlikleriyle dolu bir program sunuyor.

 • Torbalı'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu
  31 Ağu Torbalı'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu

  Torbalı'da 101. yılını kutlayan Torbalılılar, kortej ve Yeni Türkü konseri ile büyük zaferi coşkuyla kutladı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, kutlamaların ardından yaptığı açıklamada, zafer bayramının 101. yılını kutladıklarını ve tüm vatan evlatlarını sevgi ve minnetle anıldığını belirtti.

 • Torbalı-Wunsiedel kardeş kent projesi heyetine veda yemeği düzenlendi
  26 Ağu Torbalı-Wunsiedel kardeş kent projesi heyetine veda yemeği düzenlendi

  39 yıldır devam eden Torbalı-Wunsiedel kardeş kent projesi kapsamında Almanya'dan Torbalı'ya gelen heyete veda yemeği düzenlendi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin'in de katıldığı yemekte taraflar birbirlerine hediyeler armağan etti.

 • Torbalı'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Yeni Türkü Konseri ile Kutlanacak
  25 Ağu Torbalı'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Yeni Türkü Konseri ile Kutlanacak

  Torbalı Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarını Yeni Türkü konseri ile taçlandıracak. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin'in de katılımıyla gerçekleşecek olan konserde, Yeni Türkü grubu en sevilen şarkılarını seslendirecek.

 • CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Torbalı'da Meydan Projesi'ni inceledi
  25 Ağu CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Torbalı'da Meydan Projesi'ni inceledi

  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Torbalı'da yapılan Meydan Projesi kapsamında taşınan pazar yeri ve meydan inşaatını inceleyerek, projeler hakkında bilgi aldı. Akın, projenin değerli olduğunu ve kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ise Akın'a teşekkür etti.

 • Çanakkale'ye su tankerleri gönderildi
  23 Ağu Çanakkale'ye su tankerleri gönderildi

  Çanakkale'de çıkan orman yangınlarının söndürülmesi için Küçükçekmece Belediyesi tarafından su tankerleri gönderildi. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri de çalışmalara devam ediyor. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, geçmiş olsun dileklerini ileterek, yangının bir an önce söndürülmesini ve can kaybı yaşanmamasını temenni etti.

 • Metropolis Antik Kenti'nde 2 Bin Yıllık Yazıt Bulundu
  22 Ağu Metropolis Antik Kenti'nde 2 Bin Yıllık Yazıt Bulundu

  İzmir'deki Metropolis Antik Kenti'nde yapılan kazılarda 2 bin yıllık bir yazıt bulundu. Yazıt, Prof. Dr. Boris Dreyer tarafından çözümlendi ve içeriğinde Küçük Menderes Ovası'ndaki siyasi ortam ile Roma'nın Asya valisi Gaius Fabius'un yöneticiliği anlatılıyor. Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Serdar Aybek, bulunan yazıtın bölgenin tarihine önemli bir katkı sağladığını belirtti. Yazıt, Metropolis Antik Kenti'nin meclis binasının bir parçası olarak bulundu ve bölgedeki huzursuzlukları bertaraf eden bir yöneticinin onurlandırılması için hazırlanmıştır.

 • Torbalı-Wunsiedel Kardeş Kent Projesi Devam Ediyor
  15 Ağu Torbalı-Wunsiedel Kardeş Kent Projesi Devam Ediyor

  Torbalı Belediyesi'nin destekleri ile devam eden 38 yıllık Türk-Alman ilişkilerine katkı sağlayan Torbalı-Wunsiedel kardeş kent projesi kapsamında 12'si öğrenci 13 kişilik heyet Almanya'dan Torbalı'ya geldi. Heyet, Türk dilini, Türk aile yapısını ve Türk kültürünü inceleyecek, tarihi ve kültürel mekanları gezecek, dil animasyonu eğitimi alacak ve cami ziyaretleri gerçekleştirecek. Projenin devam etmesi Türk-Alman ilişkileri için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

 • Torbalı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
  04 Ağu Torbalı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

  Torbalı Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında 2 yılı kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. En düşük maaşın 19 bin 700 lira olacağı belediyede işçiler sözleşmeyi halaylarla kutladı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, işçilerin adına atılacak her adımın bir milat olacağını ve kazananın emekçiler olacağını belirtti. Ayrıca bayram ikramiyesi miktarı ve sayısı da artırıldı.

 • Torbalı Belediyesi Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi İçin Yer Teslimi Yaptı
  04 Ağu Torbalı Belediyesi Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi İçin Yer Teslimi Yaptı

  Torbalı Belediyesi'nin tarihteki en büyük ve en bütçeli projesi olan kent meydanı ve katlı otopark projesi için ihaleyi kazanan firmaya yer teslimi yapıldı. Kısa süre içerisinde başlayacak olan çalışmalar kapsamında Torbalı, yeni kent meydanına kavuşacak. Proje tamamlandığında ise Torbalı'nın trafik ve otopark sorunları çözülmüş olacak.

 • Torbalı'da grev kararı alan pazarcılar tezgah kapattı
  04 Ağu Torbalı'da grev kararı alan pazarcılar tezgah kapattı

  İzmir Torbalı'da ilçe merkezinde kurulan asırlık Tepeköy Pazarı'nın kaldırılarak başka bir mahalleye taşınması kararına tepki gösteren pazarcı esnafı, grev kararı alarak tezgah kapattı. Pazarcılar, belediye binasında basın açıklaması yaparak karara tepki gösterdi ve itiraz dilekçelerini Torbalı Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü'ne teslim etti.

 • İzmir Torbalı'da Tepeköy Pazarı'nın taşınması kararına pazarcı esnafından grev tepkisi
  04 Ağu İzmir Torbalı'da Tepeköy Pazarı'nın taşınması kararına pazarcı esnafından grev tepkisi

  İzmir Torbalı'da ilçe merkezinde kurulan asırlık Tepeköy Pazarı'nın kaldırılarak başka bir mahalleye taşınması kararına tepki gösteren pazarcı esnafı, grev kararı alarak tezgah kapattı. Pazarcılar, belediye binasında basın açıklaması yaparak karara tepki gösterdi ve istifa çağrısı yaptı.

 • Torbalı Belediyesi Azra için Nostalji Gecesi düzenliyor
  02 Ağu Torbalı Belediyesi Azra için Nostalji Gecesi düzenliyor

  Torbalı Belediyesi, SMA hastası Azra için yardım kampanyası düzenliyor. Cuma günü düzenlenecek olan Nostalji Gecesi'nde stantlar kurulacak ve elde edilecek gelir Azra'nın kampanyasına aktarılacak. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, herkesi bu özel geceye davet etti.

 • Soyer: İzmir İçin Bahane Değil İcraat Üretiyoruz
  28 Tem Soyer: İzmir İçin Bahane Değil İcraat Üretiyoruz

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 70 milyon liralık yatırımla Torbalı Subaşı Atıksu ve Yağmur Suyu Şebeke inşaatının temelini attı. Bölgenin tüm evsel atık sularının Torbalı Atıksu Arıtma Tesisi’ne bağlanmasını sağlayacak yatırımla ilgili konuşan Başkan Soyer, “İzmir için bahane değil, icraat üretiyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği derin ekonomik krize rağmen İzmir’e ve Torbalı’ya verdiğimiz sözleri teker teker yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Soyer, 2019’dan bu yana İZSU’nun ilçeye yaptığı yatırım tutarının 1 milyar lira olduğunu söyledi.

 • İzmir'in Torbalı ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı
  27 Tem İzmir'in Torbalı ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı

  Taşkesik köyünde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve İzmir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Torbalı Belediyesi de söndürme çalışmalarına tankerlerle su takviyesi yaparak destek verdi. Yangın sonucu kontrol altına alınan bölgede soğutma çalışmaları devam ediyor.

 • İzmir'in Torbalı İlçesinde Orman Yangını
  26 Tem İzmir'in Torbalı İlçesinde Orman Yangını

  Taşkesik köyünde ormanlık alanda çıkan yangına İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve İzmir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Torbalı Belediyesi ise tankerlerle su takviyesi yapıyor.

 • Romanya Donanması'nın 85 yaşındaki yelkenli gemisi İzmir'e demirledi
  24 Tem Romanya Donanması'nın 85 yaşındaki yelkenli gemisi İzmir'e demirledi

  Romanya Donanması'na ait 85 yaşındaki 3 direkli yelkenli eğitim gemisi 'Nava Scoala Mircea', Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'üncü yılı kutlamaları kapsamında İzmir Alsancak Limanı'na demirledi. Gemide bulunan 154 kişi ile birlikte yarın resepsiyon düzenlenecek. Gemiyi ziyaret etmek isteyenler için ücretsiz olarak gezilebilecek.

 • Romanya Donanmasının Eğitim Gemisi İzmir Limanı'na Geldi
  24 Tem Romanya Donanmasının Eğitim Gemisi İzmir Limanı'na Geldi

  Romanya donanmasına ait olan 1938 yapımı yelkenli askeri eğitim gemisi Nava Scoala Mircea, İzmir Limanı'na demir attı. Gemide eğitim alan 2'si Türk 74 öğrenciyle birlikte toplamda 154 kişi İzmir'e geldi. Gemi, 27 Temmuz'a kadar limanda kalacak ve belirli saatlerde halkın ziyaretine açık olacak.

 • Torbalı'da ve Ayrancılar'da Öğrencilere Ücretsiz Rehberlik Hizmeti
  06 Tem Torbalı'da ve Ayrancılar'da Öğrencilere Ücretsiz Rehberlik Hizmeti

  Liselere Giriş Sistemi (LGS) sonuçlarının açıklanmasının ardından Torbalı Belediyesi, öğrencilere tercih sürecinde ücretsiz rehberlik hizmeti sunuyor. Alanında uzman rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde verilen danışmanlık hizmeti, hafta içi Kitap Kafe'de ve Ayrancılar Çok Amaçlı Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Çevre ilçelerdeki öğrenciler de bu hizmetten yararlanabilecek. Tercih günleri 19 Temmuz'a kadar devam edecek.

 • Sivas Katliamı Torbalı'da Anıldı
  05 Tem Sivas Katliamı Torbalı'da Anıldı

  2 Temmuz 1993 Sivas Katliamı'nda yaşamını yitiren canlar, Torbalı'da bir kez daha anıldı. Torbalı Belediyesi ve Torbalı Aşık Mahzuni Şerif Cem ve Kültür Evi iş birliğiyle düzenlenen anma konserinde Bahtiyar Vural, Delal Kahraman ve Cevdet Bağca sahne aldı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Sivas'ta katledilen 33 aydınımızı saygıyla anıdığını belirtti ve Madımak'ın ışığının hiç sönmeyeceğini vurguladı.

 • Torbalı Belediyesi Tarlalarından İhtiyaç Sahiplerine Buğday Dağıtacak
  04 Tem Torbalı Belediyesi Tarlalarından İhtiyaç Sahiplerine Buğday Dağıtacak

  Torbalı Belediyesi'nin kendi tarlalarına ektiği buğday hasat edildi. Elde edilen buğday, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılacak. Ayrıca, karakılçık buğdayı da tohuma ayırılarak bulgur olarak sofralara ulaştırılacak. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, projenin gurur verici olduğunu belirtti.

 • Sivas Katliamı'nın 30. yılında anma etkinliği düzenlenecek
  03 Tem Sivas Katliamı'nın 30. yılında anma etkinliği düzenlenecek

  Sivas Katliamı'nın 30. yılında, Torbalı Belediyesi ile Torbalı Aşık Mahzuni Şerif Cem ve Kültür Evi iş birliğiyle İsmail Uygur Kültür Merkezi'nde anma etkinliği düzenlenecek. Torbalı Belediyesi, 2 Temmuz 1993'te, Pir Sultan Abdal Kültür Etkinlikleri'ne gelenlerin konakladığı Madımak Oteli'nin ateşe verilmesi sonucu 33'ü aydın ve 2'si otel görevlisi 35 canın yitirilmesinin 30'uncu yılında anma programı düzenliyor. Etkinlikler çerçevesinde, yarın ilk olarak saat 16: 00'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem'in konuşmacı olarak katılacağı, Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Özkan Yıldız'ın moderatörlüğünde yürütülecek bir panel; saat 20: 30'da ise Cevdet Bağca, Delal Kahraman ve Bahtiyar Vural'ın sahne alacağı bir dinleti düzenlenecek. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 'Tam 30 yıl önce bu ülkenin aydınları canice yakıldı. İnsanlık tarihine kara bir leke olarak geçen ve bugün hala faillerinin birçoğunun tespit edilemediği, bazılarınınsa zaman aşımından yararlandığı bu katliam nedeniyle Torbalı'da anma etkinlikleri düzenleyeceğiz. Panel ve dinletimize tüm ilçe sakinlerimizi davet ediyoruz' dedi.

 • Metropolis Spor Kulübü İzmir Basketbol İl Birinciliği U18 Kızlar kategorisinde şampiyon oldu
  23 Haz Metropolis Spor Kulübü İzmir Basketbol İl Birinciliği U18 Kızlar kategorisinde şampiyon oldu

  Torbalı Belediyesi Metropolis Spor Kulübü, 2022-2023 sezonu İzmir Basketbol İl Birinciliği U18 Kızlar kategorisinde İzmir şampiyonu oldu. Sezon boyunca gösterdiği performansla 12 galibiyet alan Torbalı temsilcisi, 28 puan toplayarak ligi zirvede tamamladı. Şampiyon takımın sporcuları, Gaziemir'de düzenlenen ödül töreninde kupa ve madalyalarını aldı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, takımı tebrik ederek, spora ve sporcuya verilen desteğin boşa çıkmadığını vurguladı ve başarılarının devamını diledi.

 • Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Konser Verdi
  20 Haz Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Konser Verdi

  Torbalı Belediyesi bünyesinde çalışan Türk Halk Müziği Korosu, Gülşen Kutlu'nun da konuk olduğu bir konser verdi. Konserde Kutlu, sevilen türkülerini seslendirdi. Konseri Torbalı İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, Cumhuriyet Başsavcısı ve Emniyet Müdürü de takip etti.

 • Belkıs Akkale, Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Konserinde Sahne Aldı
  17 Haz Belkıs Akkale, Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Konserinde Sahne Aldı

  Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, Belkıs Akkale'yi konuk ettiği konserde dinleyicilerle buluştu. Konserde, solo ve koro performansları da sergilendi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, sanata ve kültürel etkinliklere verdikleri önemi vurgulayarak, Türk Halk Müziği Topluluğu'nu ve şefleri Yusuf Kemal Zülal'ı kutladı. Pazartesi günü ise TRT Sanatçısı Ethem Kaya'nın şefliğini üstlendiği bir konserde Gülşen Kutlu sahne alacak.

 • Belkıs Akkale ve Gülşen Kutlu Torbalı'da konser verecek
  15 Haz Belkıs Akkale ve Gülşen Kutlu Torbalı'da konser verecek

  Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu ve Topluluğu, Belkıs Akkale ve Gülşen Kutlu'nun da konuk sanatçı olarak yer alacağı iki ayrı konser verecek. İlk konser yarın Gazi Çamlığı Etkinlik Alanı'nda, ikinci konser ise pazartesi günü gerçekleşecek. Tüm ilçe sakinleri davetli.

 • Torbalı'da 3. Metropolis Tiyatro Festivali sona erdi
  05 Haz Torbalı'da 3. Metropolis Tiyatro Festivali sona erdi

  Torbalı Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Metropolis Tiyatro Festivali, dört gün boyunca çocuk ve yetişkin oyunları, tek kişilik gösteriler ve söyleşilerle dolu geçti. Türkiye'nin en iyi tiyatro ekiplerinin oyunlarının sahnelendiği festivalde, Torbalılı sanatseverler unutulmaz anlar yaşadı. Festivalin sona ermesinin ardından Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, önümüzdeki yıl uluslararası boyut kazandırmayı planladıkları 4. Tiyatro Festivali'ni düzenleyeceklerini açıkladı.

 • Torbalı'da 3. Metropolis Tiyatro Festivali devam ediyor
  04 Haz Torbalı'da 3. Metropolis Tiyatro Festivali devam ediyor

  Torbalı Belediyesi'nin düzenlediği '3. Metropolis Tiyatro Festivali'nde Altan Erkekli ve Veysel Diker'in sahnelediği 'Şifa Niyetine' isimli tiyatro gösterisi vatandaşlarla buluştu. Festival kapsamında çocuklar için 'Mindo' isimli pandomim gösterisi ve Yaşar Gündem'in 'Nazım Okumaları' programı da düzenlendi. Festival bugün sona eriyor ve son gününde çocuklar için 'By Mıstık Show', Ayhan Taş'ın söyleşisi ve 'Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım' isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

 • 3. Metropolis Tiyatro Festivali Renkli Kortej Yürüyüşü ile Başladı
  02 Haz 3. Metropolis Tiyatro Festivali Renkli Kortej Yürüyüşü ile Başladı

  Torbalı Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı 3. Metropolis Tiyatro Festivali renkli kortej yürüyüşü ile başladı. Festivalin açılışında Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, ünlü sanatçılar ve tiyatro ekipleri katıldı. Festivalin uluslararası boyut kazanması hedefleniyor.

 • Bir Tutam Umut Temalı Resim Sergisi Torbalı'da Açıldı
  01 Haz Bir Tutam Umut Temalı Resim Sergisi Torbalı'da Açıldı

  Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine ve SMA hastası Azra Güngör'e bağışlanmak üzere ressamlar Nalan Benzer, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu'nun eserlerinden oluşan 'Bir Tutam Umut' temalı resim sergisi Torbalı'da açıldı. Torbalı Belediyesi'nin de iş birliği ile açılan sergide onlarca tablo sergileniyor. Serginin geliri Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine bağışlanacak ve sergi 26 Haziran tarihine kadar açık kalacak. En yüksek değerde satılan tablonun tüm geliri SMA hastası Torbalılı bebek Azra Güngör'ün kampanya hesabına bağışlanacak.

 • Torbalı Belediyesi, Deprem Bölgesinde Kurtardığı Can Dostlarını Sahiplendiriyor
  27 May Torbalı Belediyesi, Deprem Bölgesinde Kurtardığı Can Dostlarını Sahiplendiriyor

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremin ardından bölgeye yardım eli uzatan Torbalı Belediyesi, deprem bölgesinde enkazdan kurtardığı can dostları sahiplendirmeye devam ediyor. Son olarak Hatay'da enkaz altından belediye ekipleri tarafından çıkarılan 2 hamile kedi, Ankara'da tedavi süreci tamamlanarak Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne getirildi. Kedilerin sahiplenmek için 300 başvuru geldi ve yeni sahipleri kura ile belirlendi.

 • Torbalı Belediyesi Roman vatandaşlar için buluşma düzenledi
  26 May Torbalı Belediyesi Roman vatandaşlar için buluşma düzenledi

  Hava şartları nedeniyle yarıda kalan Hıdrellez etkinliği sonrası Roman vatandaşların isteği üzerine Torbalı Belediyesi Roman Buluşması düzenledi. Etkinlikte Emre Övek konseri ve Roman Ateşi dans gösterileri yer aldı.

 • Torbalı, 19 Mayıs'ı Zakkum ile Kutladı
  20 May Torbalı, 19 Mayıs'ı Zakkum ile Kutladı

  Torbalı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen konserde pop-rock müziğinin sevilen gruplarından Zakkum, dün akşam Torbalı halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

 • Torbalı Belediyesi, İlçenin İlk 'Kitap Kafe'sini Açıyor
  18 May Torbalı Belediyesi, İlçenin İlk 'Kitap Kafe'sini Açıyor

  Torbalı Belediyesi, kentteki kütüphane ihtiyacına alternatif çözüm olması için yaşama geçirdiği ‘Kitap Kafe’yi yarın törenle hizmete açacak.

 • Torbalılı Gençler 19 Mayıs'ı Zakkum ile Kutlayacak
  16 May Torbalılı Gençler 19 Mayıs'ı Zakkum ile Kutlayacak

  Torbalı Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak yaktığı istiklal meşalesini, 104’üncü yıl dönümünde Torbalılıları sevilen müzik grubu Zakkum ile buluşturacak.

 • Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi'nde Spor Salonu İnşaatına Başladı
  12 May Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi'nde Spor Salonu İnşaatına Başladı

  Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan belediyeye ait arsaya yapılacak spor salonunun temelini bugün törenle attı.

 • Torbalı'da Hıdırellez Şenliği Coşkusu Yaşandı
  06 May Torbalı'da Hıdırellez Şenliği Coşkusu Yaşandı

  Torbalı Belediyesi'nin her yıl düzenlediği Hıdırellez Şenliği, Çaybaşı Mahallesi'nde gerçekleşti. Binlerce vatandaşın katıldığı kutlamalarda, Roman Ateşi gösterileri, Feride Köse ve DJ Yılmaz konseri yapıldı. Şenlikte yoğun yağmura rağmen ateşin üstünden atlayarak baharın gelişini kutlayanlar da vardı.

 • Torbalı Belediyesi Hıdırellez Şenliği Düzenliyor
  03 May Torbalı Belediyesi Hıdırellez Şenliği Düzenliyor

  Baharın müjdecisi, bolluk ve bereketin simgesi olarak kabul edilen Hıdırellez'i kutlamak için Torbalı Belediyesi 5 Mayıs'ta Çaybaşı'da program düzenleyecek. DJ Yılmaz'ın sahne alacağı programda 'Roman Ateşi' dans gösterisi de yer alacak.

 • Torbalı Belediyesi'ne 'En İyi Tiyatro Festivali' Ödülü
  26 Nis Torbalı Belediyesi'ne 'En İyi Tiyatro Festivali' Ödülü

  Torbalı Belediyesi’nin geçen yıl ikincisini düzenlediği Metropolis Tiyatro Festivali, Uluslararası 8. Anadolu Tiyatro Ödülleri yarışmasında ‘En İyi Tiyatro Festivali’ ödülünü almaya hak kazandı.

 • Eski Torbalı Belediye Başkanı Uygur, Mezarı Başında Anıldı
  18 Nis Eski Torbalı Belediye Başkanı Uygur, Mezarı Başında Anıldı

  Eski Torbalı Belediyesi Başkanı Ramazan İsmail Uygur, ölümünün 2'nci yılında mezarı başında anıldı.

 • Torbalı Belediyesi Çocuk ve Uçurtma Şenliği Düzenledi
  17 Nis Torbalı Belediyesi Çocuk ve Uçurtma Şenliği Düzenledi

  İzmir’in Torbalı ilçesinde bu hafta çocuklar için dolu dolu bir program düzenlendi. İlk olarak cumartesi günü Gazi Çamlığı Etkinlik Alanında Çocuk Şenliği düzenleyen Torbalı Belediyesi dün de bu yıl 15.kez gerçekleşen Geleneksel Çocuk Şenliği organizasyonuna imza attı.

 • Torbalı Belediyesi Çocuk ve Uçurtma Şenliği Düzenledi
  17 Nis Torbalı Belediyesi Çocuk ve Uçurtma Şenliği Düzenledi

  İzmir’in Torbalı ilçesinde bu hafta çocuklar için dolu dolu bir program düzenlendi. İlk olarak cumartesi günü Gazi Çamlığı Etkinlik Alanında Çocuk Şenliği düzenleyen Torbalı Belediyesi dün de bu yıl 15.kez gerçekleşen Geleneksel Çocuk Şenliği organizasyonuna imza attı.

 • Torbalı Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'metropolis Tiyatro Festivali'ne Uluslararası Ödül
  15 Nis Torbalı Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'metropolis Tiyatro Festivali'ne Uluslararası Ödül

  Torbalı Belediyesi, geçen yıl ikincisini düzenlediği 'Metropolis Tiyatro Festivali' ile Uluslararası 8. Anadolu Tiyatro Ödülleri yarışmasında 'En İyi Tiyatro Festivali' ödülünü almaya hak kazandı.

 • Torbalı Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'metropolis Tiyatro Festivali'ne Uluslararası Ödül
  15 Nis Torbalı Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'metropolis Tiyatro Festivali'ne Uluslararası Ödül

  Torbalı Belediyesi, geçen yıl ikincisini düzenlediği 'Metropolis Tiyatro Festivali' ile Uluslararası 8. Anadolu Tiyatro Ödülleri yarışmasında 'En İyi Tiyatro Festivali' ödülünü almaya hak kazandı.

 • Torbalı Belediyesi'nden Doğa Dostu Projeye Destek
  12 Nis Torbalı Belediyesi'nden Doğa Dostu Projeye Destek

  Torbalı Anadolu Lisesi tarafından hayata geçirilen Erasmus artı ‘DiGree Digital Green’ Projesi kapsamında Torbalı Belediyesi ve Torbalı Anadolu Lisesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 • Torbalı Belediyesi'nden Doğa Dostu Projeye Destek
  12 Nis Torbalı Belediyesi'nden Doğa Dostu Projeye Destek

  Torbalı Anadolu Lisesi tarafından hayata geçirilen Erasmus artı ‘DiGree Digital Green’ Projesi kapsamında Torbalı Belediyesi ve Torbalı Anadolu Lisesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 • Torbalı Belediyesi 'Çocuk Şenliği' Düzenleyecek
  10 Nis Torbalı Belediyesi 'Çocuk Şenliği' Düzenleyecek

  Torbalı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Çocuk Şenliği düzenleyecek. Şenlik, 23 Nisan’ın bu yıl Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününe denk gelmesi nedeniyle 15-16 Nisan’da yapılacak.

 • Torbalı Belediyesi Depremzedelere İftar Verdi
  08 Nis Torbalı Belediyesi Depremzedelere İftar Verdi

  Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde yaşanan depremin ardından elini hem bölgedeki hem de Torbalı’ya gelen depremzedeler için taşın altına koyan Torbalı Belediyesi, depremzedelerin yoğun yaşadığı Ayrancılar bölgesinde iftar etkinliği düzenledi.

 • Torbalı Belediyesi Çocuk Kulübü İçin Kayıtlar Başladı
  04 Nis Torbalı Belediyesi Çocuk Kulübü İçin Kayıtlar Başladı

  Torbalı Belediyesi, kültürel, sosyal ve eğitici faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Torbalı Belediyesi, Çocuk Kulübü için kayıtları almaya başladı.

 • Torbalı Belediyesi'nden Spora Önemli Yatırım
  01 Nis Torbalı Belediyesi'nden Spora Önemli Yatırım

  Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki belediyeye ait arsaya spor kompleksi yapacak.

 • Torbalı Belediyesi, Altyapısı Tamamlanan Cadde ve Sokaklarda Asfalt Serimine Başladı
  31 Mar Torbalı Belediyesi, Altyapısı Tamamlanan Cadde ve Sokaklarda Asfalt Serimine Başladı

  Torbalı Belediyesi, ilçede altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklara, öz kaynaklarıyla aldığı 50 bin ton asfaltı seriyor.

 • İzmir Yerel Yönetimler Eğitim Kurulu Torbalı'da Toplandı
  29 Mar İzmir Yerel Yönetimler Eğitim Kurulu Torbalı'da Toplandı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan İzmir Yerel Yönetimler Eğitim Kurulu toplantısının üçüncüsü Torbalı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

 • Torbalı Belediyesi'nden İş Yerlerine Kolon Denetimi
  23 Mar Torbalı Belediyesi'nden İş Yerlerine Kolon Denetimi

  Torbalı Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde binaların zemin katlarında bulunan iş yerlerinde kolon denetimi başlattı.

 • Torbalı Belediyesi Doğa Sporları Kulübü'nden Gölbaşı'ndaki depremzedelere yardım
  21 Mar Torbalı Belediyesi Doğa Sporları Kulübü'nden Gölbaşı'ndaki depremzedelere yardım

  İzmir Torbalı Belediyesi Doğa Sporları Kulübü, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki depremzedelere yardım malzemesi gönderdi.

 • 'Baskil'e 37 Bin Depremzede Geldi. Belediye Su Abone Ücretine Yüzde 100 Zam Yaptı. Bu Depremzedeler İçin Kötü Oldu'
  15 Mar "Baskil'e 37 Bin Depremzede Geldi. Belediye Su Abone Ücretine Yüzde 100 Zam Yaptı. Bu Depremzedeler İçin Kötü Oldu"

  Elazığ’ın Baskil ilçesine 37 bin depremzedenin geldiğini belirten CHP Baskil İlçe Başkanı Naim Odabaşı, "Baskil Belediyesi aralık ayına kadar 500 lira olan su abonelik ücretini, Ocak 2023'te 1000 lira yaptı. Yüzde 100 zam yaptılar. Bu depremzedeler için kötü oldu. Zaten ilçenin durumu iyi değil, hepsinin depremzede misafiri var. Baskil’de hiç kiralık ev yok. Herkes kirada. Bu durumda vatandaş sıkıntı çekiyor" dedi.

 • 'Kuyucaklı Yusuf', Torbalı'da Seyirci Karşısına Çıktı
  13 Mar 'Kuyucaklı Yusuf', Torbalı'da Seyirci Karşısına Çıktı

  Torbalı Belediyesi Kent Tiyatrosu, Sabahattin Ali’nin ‘Kuyucaklı Yusuf’ romanından uyarlanan tiyatro oyunu ile seyirci karşısına çıktı.

 • Torbalı Belediye Başkanı Tekin, Osmaniye'de Çadırlarda Kalan Afetzedeleri Ziyaret Etti
  11 Mar Torbalı Belediye Başkanı Tekin, Osmaniye'de Çadırlarda Kalan Afetzedeleri Ziyaret Etti

  Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Torbalı’dan Osmaniye’ye gönderilen termal çadırlarda kalan depremzedeleri ziyaret etti.

 • Torbalı Belediyesi'nden Osmaniye'ye 100 Termal Çadır
  09 Mar Torbalı Belediyesi'nden Osmaniye'ye 100 Termal Çadır

  Torbalı Belediyesi, depremzedelerin yaşadığı çadır sıkıntısını en aza indirmek amacıyla 100 termal çadırı Osmaniye’ye gönderdi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, "Kıymetli bağışçılarımız ve belediyemiz imkanlarıyla alınan termal çadırlarımız, Osmaniye'de ekiplerimiz tarafından kurulup, vatandaşlarımıza teslim edilmeye başladı" dedi.

 • Torbalı Belediye Meclisi'nde Gündem Deprem
  04 Mar Torbalı Belediye Meclisi'nde Gündem Deprem

  Torbalı Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında ana gündem maddesi deprem oldu. Belediye Başkanı Mithat Tekin, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremleri sonrasında afet bölgesine ve depremzedelere yönelik yapılan çalışmaları anlattı.

Advertisement