Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,37-1,21-4,78
Acıpayam Selüloz18,71-0,649,29
Adel Kalemcilik26,20-0,91-23,47
Adese Gayrimenkul2,29-0,43-18,21
Afyon Çimento4,020,75-21,33
Ak Enerji1,57-0,63-28,96
Akbank4,98-1,39-26,31
Akçansa18,070,3912,22
Akdeniz Yatırım Hold.1,87-1,58-22,19
Akfen GMYO3,61-0,28-25,72
Akın Tekstil40,761,4428,34
Akiş GMYO1,910,53-31,60
Akmerkez GMYO47,16-0,17-26,76
Aksa15,27-0,7810,54
Aksa Enerji12,251,3264,65
Aksigorta8,33-0,83-4,23
Aksu Enerji5,81-0,51-23,02
Alarko Carrıer336,80-0,94-7,70
Alarko GMYO24,681,06-5,66
Alarko Holding10,560,5722,22
Albaraka Türk1,670,60-13,92
Alcatel Lucent Teletaş28,921,05-2,49
Alkim Kağıt17,812,9537,60
Alkim Kimya16,902,7419,97
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,280,884,11
Altınyunus Çeşme57,401,1514,89
Anadolu Efes21,94-0,99-5,35
Anadolu Grubu Holding21,662,17-17,68
Anadolu Hayat Emek.9,964,9523,95
Anadolu Isuzu18,42-0,322,33
Anadolu Sigorta6,530,15-9,56
Anel Elektrik6,301,6198,74
Arçelik32,200,0013,15
ARD Bilişim Teknolojileri57,402,5019,38
Arena Bilgisayar50,70-0,2048,81
Armada Bilgisayar52,751,447,48
Arsan Tekstil9,991,7337,04
Arzum Ev Aletleri21,18-1,49-13,97
Aselsan15,240,66-16,49
Ata GMYO4,26-0,47-22,69
Atakule GMYO2,73-1,098,33
Atlantis Yatırım Holding4,381,62-21,22
Atlas Yat. Ort.1,579,79-10,29
AvivaSA Emeklilik Hayat16,89-0,35-3,95
Avrasya GMYO3,25-0,6124,08
Avrasya Petrol ve Tur.2,770,00-13,44
Avrupa Yatırım Holding8,08-2,1834,67
Ayen Enerji9,14-0,6568,95
Ayes Çelik Hasır ve Çit16,550,3645,81
Aygaz13,870,65-2,23
Bagfaş22,303,7211,50
Bak Ambalaj20,98-0,383,86
Balatacılar Balatacılık6,450,31-21,72
Bantaş Ambalaj6,856,2046,06
Banvit63,55-0,7022,21
Baştaş Başkent Çimento12,401,64-28,61
Batı Çimento14,294,08203,40
Batısöke Çimento3,250,6233,20
Bayrak Taban Sanayi9,16-0,76-13,67
Bera Holding27,681,3936,49
Berkosan Yalıtım10,32-0,7715,70
Beşiktaş Futbol Yat.11,706,85189,60
Beyaz Filo10,231,290,49
Bilici Yatırım20,205,81204,22
Bim Mağazalar69,250,14-5,83
Birko Mensucat1,45-5,8430,63
Birlik Mensucat2,28-8,43-34,10
Bizim Mağazaları15,13-0,13-1,50
Borusan Mannesmann25,380,08-8,71
Borusan Yat. Paz.383,60-1,44-15,56
Bosch Fren Sistemleri956,90-0,73-22,76
Bossa27,801,7655,74
Brisa24,980,0829,01
Burçelik22,62-0,797,61
Burçelik Vana30,00-3,91-39,59
Bursa Çimento3,700,00-25,67
Carrefoursa51,00-0,58-28,97
Casa Emtia Petrol107,00-2,640,94
Ceo Event Medya7,234,1812,44
Coca Cola İçecek70,950,008,96
Cosmos Yat. Holding12,005,2648,88
Credıtwest Faktorıng3,831,32-34,75
Çelebi244,70-1,4134,06
Çelik Halat6,83-1,73-24,93
Çemaş Döküm1,190,85-30,11
Çemtaş16,70-0,955,02
Çimbeton270,20-3,60-8,87
Çimentaş33,620,06-7,02
Çimsa20,58-0,4815,62
Çuhadaroğlu Metal7,650,53-1,03
Dagi Giyim2,08-1,42-38,94
Dagi Yatırım Holding12,36-2,68-4,19
Dardanel25,24-3,22-24,66
Datagate Bilgisayar14,53-1,16-9,81
Demısaş Döküm7,55-1,6914,22
Denge Holding5,901,557,66
Deniz GMYO1,87-4,101,52
Derimod11,22-0,0915,20
Derlüks Yatırım Holding7,19-0,14-18,48
Desa Deri13,19-3,3735,42
Despec Bilgisayar11,27-0,97-13,71
Deva Holding30,242,5125,69
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,08-0,9820,55
Diriteks Diriliş Tekstil6,711,6779,89
Ditaş Doğan14,17-0,218,76
DO-CO691,400,499,75
Doğan Burda18,851,89-16,00
Doğan Holding3,210,944,56
Doğtaş Kelebek Mobilya2,64-1,1213,36
Doğusan4,160,97-5,02
Doğuş GMYO10,631,2430,11
Doğuş Otomotiv28,880,560,49
Döktaş Dökümcülük28,201,08-7,90
Duran Doğan Basım11,84-1,3312,87
Dyo Boya12,950,9414,00
Eczacıbaşı İlaç6,600,30-11,53
Eczacıbaşı Yatırım48,383,9574,41
Edip Gayrimenkul2,52-1,18-24,10
Ege Endüstri1.416,00-0,94-14,95
Ege Gübre245,906,1769,35
Ege Profil31,34-0,06-18,04
Ege Seramik14,02-0,9236,25
Egeplast27,50-3,37-17,42
Ekiz Kimya6,50-1,52-8,84
Emek Elektrik2,15-5,29-24,70
Eminiş Ambalaj21,20-0,93-42,45
Emlak Konut GMYO1,840,00-14,02
Enerjisa Enerji10,590,47-8,16
Enka İnşaat7,944,0612,76
Erbosan69,102,2268,54
Ereğli Demir Çelik17,80-1,2835,50
Ersu Gıda4,57-0,87-7,49
Escort Teknoloji6,110,66-7,00
Esenboğa Elektrik35,222,0985,08
Etiler Gıda6,158,8554,52
Euro Kapital Yat. Ort.4,33-2,4812,47
Euro Trend Yat. Ort.3,84-3,276,67
Euro Yat. Ort.4,64-0,642,88
Euro Yatırım Holding3,72-1,8530,99
Fade Gıda17,202,87177,87
Fenerbahçe Futbol30,640,003,65
Flap Kongre Toplantı Hiz.1,871,63-36,57
F-M İzmit Piston130,401,016,36
Fonet Bilgi Teknolojileri14,860,2014,04
Ford Otosan184,903,9951,39
Formet Celik Kapi Sanayi1,17-7,14-52,31
Frigo Pak Gıda38,76-1,1284,75
Galatasaray Sportif3,36-1,18-17,04
Garanti Bankası7,30-0,14-28,09
Garanti Faktoring12,391,2311,32
Garanti Yat. Ort.2,59-0,38-19,81
Gedik Y. Men. Değ.20,34-2,2163,44
Gediz Ambalaj34,36-0,8728,21
Gentaş5,100,39-14,14
Gersan Elektrik5,940,17-3,26
Global Men. Değ.6,310,004,99
Global Yat. Holding4,850,623,63
Good-Year7,230,28-13,52
Göltaş Çimento56,20-0,9736,21
Gözde Girişim6,950,14-12,91
GSD Denizcilik5,69-3,0712,90
GSD Holding1,850,54-26,29
Gübre Fabrik.68,950,73-19,87
Güler Yat. Holding3,031,68-12,50
Halk GMYO3,330,003,90
Hatay Tekstil20,442,2046,52
Hedef Girişim4,930,6143,88
Hektaş29,280,9753,54
HUB Girişim15,43-0,77-15,22
Hürriyet Gzt.1,680,00-20,00
ICBC Turkey Bank5,70-0,52-12,31
İdealist Danışmanlık68,00-2,86405,20
İdealist GMYO8,240,0021,18
İhlas Ev Aletleri1,27-0,78-32,45
İhlas Gayrimenkul1,060,00-15,20
İhlas Gazetecilik2,390,42-41,13
İhlas Holding0,650,00-42,10
İhlas Yayın Holding0,780,00-31,58
İndeks Bilgisayar29,642,7054,94
Info Yatırım7,20-0,5511,63
İntema37,60-2,94-5,76
Inveo Yatırım Holding113,40-1,65156,45
İpek Doğal Enerji12,441,97-4,89
İskenderun Demir Çelik13,51-0,0749,51
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA