Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti: Sadece paran yeterli değil! - Son Dakika

Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti: Sadece paran yeterli değil!

Eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, kendisi gibi Lübnan asıllı olan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'ya, Beyrut'ta yaşanan korkunç patlama karşısında sessiz kalmasından ötürü "Paranı değil, sadece sesini yükselterek insanlara destek olmalıydın" diyerek sitem etti.

1
Beyrut'ta 4 Ağustos'ta meydana gelen ve 170'ten fazla kişinin öldüğü feci patlamanın ardından birçok yıldız bağış yaparken, Shakira'nın sessizliğini koruması Khalifa ile birçok sosyal medya kullanıcısını harekete geçirdi.

2
Instagram hesabından açıklama yapan Khalifa, Shakira'ya "Yarı Lübnanlısın ve tatillerde aileni Lübnan'a götürüyorsun ama senin, onlar için dünyada bir etki yaratmana en çok ihtiyaç duydukları tüm zaman boyunca sen sessiz kaldın" şeklinde seslendi.

3
"PARANI DEĞİL; SESİNİ YÜKSELTMEN YETERLİYDİ"
PARANI DEĞİL; SESİNİ YÜKSELTMEN YETERLİYDİ
Khalifa ayrıca, Shakira'nın 68 milyon takipçili Instagram hesabının ekran görüntüsünü paylaşarak, "Paranı değil, sadece sesini yükselterek, insanların bu trajedinin vehametini anlamasına yardımcı olman yeterliydi" şeklinde isyan etti.
4
Lübnan asıllı yıldız Mia Khalifa, filmlerinde kullandığı gözlüklerini Beyrut'taki patlamanın mağdurları için kullanılmak üzere açık artırmaya çıkarmıştı.
5
6
27 yaşındaki Lübnan doğumlu ABD'li eski cinsel içerikli film yıldızı Khalifa, Shakira'nın Lübnan'daki insani yardım çalışmalarına para bağışlamasını yeterli bulmayarak, Beyrut sakinlerinin çektiği acıyı dünyaya duyurmadığı için Lübnan'ı yüzüstü bıraktığını söyledi.
7

Haber Yayın Tarihi: 18.08.2020 12:19

Son Dakika Yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Beyrut patlamasına sessiz kalan Shakira'ya isyan etti: Sadece paran yeterli değil! - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek