Hırsızlık Yaparken Yakalanan Sedat Doğan'ın İnanılmaz Değişimi - Son Dakika

Hırsızlık Yaparken Yakalanan Sedat Doğan'ın İnanılmaz Değişimi

Işın Karaca'nın eski kocası Sedat Doğan Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalandı. Bir zamanlar davetten davete koşan Sedat Doğan'ın perişan hali ibret vericiydi.

1
Işın Karaca'nın 2011'de evlenip 2013'te boşandığı, kızı Sasha Mia'nın babası Sedat Doğan'ın geçen yıl aralarında Demet Akalın'ın da olduğu birçok ünlüyü dolandırdığı iddia edilmişti.

2
Sedat Doğan, Brezilya Sao Paulo'da bir lokantada üç farklı kredi kartı ile ödeme yapmaya kalktı. Ama şifreleri doğru giremeyince para çekmek için ATM'ye gideceğini söyledi. Garson peşine takıldı. Polis, Sedat Doğan'ı yolda yakaladı.

3
Sedat Doğan'ın Sao Polo'da bir markette hırsızlık yaptığı, sonra bir Türk lokantasından 2 tablet bilgisayar çaldığı, bir kişinin de çantasını gasp ettiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Sedat Doğan savcılığa sevk edildi.

4
'İNTİHARI DÜŞÜNÜYORUM'
İNTİHARI DÜŞÜNÜYORUM

Brezilya'ya gitmeden önce sık sık İstanbul Şişli'deki Lape Psikiyatri Hastanesi'ne kaldırılan ama her defasında kaçan Sedat Doğan iddiaya göre sıfırı tüketti.

5
Sao Paulo'da sörfçülerin fotoğrafını çekerek para kazanmaya çalıştı. Ancak sokak mafyası tarafından soyuldu, dayak yedi. Caddelerde aç yattı, haftalarca yıkanmadı. Karnını doyurmak için de çareyi hırsızlık yapmakta buldu.

6

Sedat Doğan bir süre önce yakınlarına telefon açıp şöyle söylemişti: “Sona geldim, perişanım. İntiharı düşünüyorum. Tek isteğim kızımı görmek. Sasha Mia'yı çok özledim.”

7
DEMET'İ DOLANDIRDI
DEMETİ DOLANDIRDI

Demet Akalın, “Sedat Doğan annesinin kanser olduğunu, ilaç parası bulamadığını söyleyip benden 2 bin lira aldı. Sonra bankaya gidip hesabımdan para çekmeye kalktı. Meğer herkesi dolandırıyormuş. Polise şikayet ettim” demişti.

8
Geçen Aralık'ta Tuğrul Odabaş ile evlenenen Işın Karaca eski eşi Sedat Doğan için “Benim adımı kullanmasından çok büyük üzüntü duyuyorum” demişti.

9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2017 09:00

Son Dakika Hırsızlık Yaparken Yakalanan Sedat Doğan'ın İnanılmaz Değişimi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor